Rüyada Eve Martı Girmesi

Rüyada eve martı girmesi beklenmedik bir anda gelecek bir miras haberi ile çok mutlu olunacağına, moral açıdan yüksek bir noktada olunacağına, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine, yeni bir iş bulunacağına, bu sayede aksiliklerin ve üzüntülerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kendi gelişimini bambaşka bir yöne taşıyacağına yorumlanır.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kişinin sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, yalana dolana itibar ve tenezzül etmeyeceğine, her zaman hakkına sahip çıkacağına, çok sağlıklı olunacağına, beklenmedik bir anda gelecek bir miras haberi ile çok mutlu olunacağına, parasının ve ekmeğinin çoğalacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada eve martı girmesi girdiği bir işte yıpranacağına fakat sonucunun buna değeceğine, zenginliğe sahip olacağına, tüm beklentilerinin birer birer gerçekleşeceğine, başarılı bir iş hayatına sahip olunacağına, bol kazançlı günlere kavuşacağına, işlerinde büyük başarılar kazanacağına, kendisini çok büyük bir ferahlığa taşıyacak bir proje gerçekleştireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirlerine göre hayatının düzene gireceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına, çektiği yokluğun unutulacağına, rızkının genişleyeceğine, rüyayı gören kişinin kendisini çekemeyen ve arkasından iş çeviren kişileri ortaya çıkartacağına, kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, imkanlarının artacağına, eğleneceği mekânlara ve kalabalıklara gireceğine işaret eder.

Rüyada eve martı girmesi dini bütün biri olarak yaşadığı hayatı başkaları için de güzelleştirmeye çalışacağına, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına, düşmanlıkların biteceğine, aile bireyleri arasındaki sorunların çözüm bulacağına, kendisine kötü söz sarf eden birisi ile oturup aralarındaki anlaşmazlığı çözeceğine, zor günlerin biteceğine işaret eder.

Tabirciye göre rüya sahibi kişinin hayatındaki kimselerin rahat etmeleri için onları her daim koruyup kollayacağına, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine, huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine, aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde aile büyüklerinin araya girmesi ile biteceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından tamamen kurtulacağına, hastalıkların şifa bulacağına delalet ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet Ali

Rüyamda eve martı girmiş ama bir sürü ve gecenin bir yarısı babam sözde eve almış bilmiyorum ben tabi ve biranda evin her yerine dağılıyorlar ve bir çoğu yatağıma girip beni sarmış ve beni kaldırıyorlar.
Ben rüyadan uyandım ve çok etkilendim anlamı nedir?

esra

mutfağın kapısını açtığımda iki tane bembeyaz martı tezgahın üstünde duruyor ben hayvanları çok severim bu yüzden çok gülüyorum seviniyorum ama bir yandanda bir anda gördüğüm için korkuyorum. açık olan mutfak kapısından evin içine giriyorlar uçarak. evdeki herkese haber veriyorum herkes gülüyor sonra salonun penceresini açıp çıkartıyoruz onları. nerden geldiler diye soruyorum amcalarımın eşlerinin habersiz iftara geldiğini öğreniyorum. onlar gelirken açık kapıdan girdiklerini düşünüyoruz.

Aysu

Ben genelde mutfağımın camından martı beslerim rüyamda da martı mutfağımın içine girmişti ve ben kapıyı açtığımda çok korkmuştum sonra o da beni görünce dışarı çıktı

Rumeysa

Rüyamda ben uyurken bir martı odamın penceresine gagasıyla vurup beni uyandırdı. Kalkıp perdeyi açtım martıyı gördüm tombul beyaz ve iri bir martıydı yüzü çok sevimliydi. Baktım kaçmıyor,pencereyi açtım. Ve açtığım gibi içeri girip sırtıma kondu. O kadar sevinmiştim ki ,bir aynadan bakıyım dedim . Aynadan baktığımda sırtımda martı yerine bir erkek bebek olduğunu gördüm. Sonra bebeği kucağıma alıp sevdim. Bu rüyanın anlamı nedir acaba 🙂

Nimet

Hayırlı sabahlar rüyamda salon camına bir sürü kumru güvercin uçarak cami kapliyorlar o kadar çok ki sonra birden nasil oluyorsa cam kapalı aslında içeri girmiş sayısını hatırlamıyorum 4-5 bir tanesi martı ben birden görünce içerde korkuyorum uyaniyorum

Hilal

Rüyamda 3 tane martı balkondan içeri giriyor birisi yavru martı bende masanın üzerine buğday koyup besliyorum, yedikten sonra 3 de uçarak gidiyor. Rüyadan sonra inanılmaz huzurlu uyandım.

Hilal

Teşekkür ederim,sağolun

Çiğdem

Evin penceresinden martı giriyor kucagıma alıp sevıyorum. Kendini sevdiriyor. Kafasını karnını… Eşime sesleniyorım yavaşça gel bak diye. Diğer odadan usulca geliyor görüyor. Sonra martı birşeyden ürküp gidiyor

Dilara

Rüyamda eve 2 tane bembeyaz martı giriyor odamın camından birini bir koluma birini de bir koluma alarak içeriye babanneme veriyorum korktuğum için