Rüyada Eve Yabancıların Girdiğini Görmek

Rüyada eve yabancıların girdiğini görmek yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine, kısmetlerinin bollaşacağına, zaman kaybına sebep olan bir uğraşın terk edileceğine, özel hayatında gerçek ve kalıcı saadeti bulacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, kişinin tüm problemlerinin çözüme kavuşmasına işaret eder.

Ulemaya göre rüya sahibi kişinin önünün açılacağına, zarar gördüğü insanlarla hesaplaşacağına, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, yüzünün güleceğine, her daim Allah yolunda yürüyeceğine, zenginliğini ihtiyacı olan kimseler ile de paylaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada eve yabancıların girdiğini görmek rahat geçinerek yaşayacağına, kendisine kazanç kapısı olacak yeni bir işi öğreneceğine, çıkılan bir yolculuktan çok güzel haberler ile dönüleceğine, parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine, işyerinde çizdiği başarılı tablo sayesinde üst bir mevkiye terfi alınacağına, bir beladan kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin üzüntü duyduğu konularda çok hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, olumlu şekilde etkileneceğine, istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına, hastalıkların uzak duracağına, canlanacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına delalet eder.

Rüyada eve yabancıların girdiğini görmek kısmetlerinin açılacağına, çok hayırlı şeylere, kendisine gönül hoşluğu sunan, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye yardım ederek onu mutlu edeceğine, büyük zararlardan kurtulacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine, bir arkadaşı ile kardeşten öte olacağına yorulur.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kimsenin sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok çalışıp çabalama sonucunda istediğiniz hayata kavuşacağınıza, daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine, aile hayatı ile ilgili çok güzel adımlar atılacağına, hayat içerisinde her zaman iyi insanlar ile karşılaşacağına, hasta kişilerin eskisi gibi sıhhatlerinin iyi olacağına yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aleyna

Ben rüyada evimize sürekli kapiyi calip yabanci insanlarin evimize girdigini gördüm, annemin babamin odasina girip yatagin üzerine oturdular. Birseyler konuşuldu..kapiya sonra yabanci bir adam paket gibi birsey getirdi. Pek hatirlamiyorum
Sonra bizim mobilya dolusu büyük, bahcesinde kücük bir havuz bile vardi, cok odasi olan bir evimizin oldugunu gördüm, yabanci bir kadina evi gezdirdim.
Kiz kardeşimden iki tane oldugunu gördüm, yani biri banyoda digeride odasindaydi

Ceyda

Rüyamda önce bir arkadaşı (erkek) saçı uzun olarak gördüm ona kurgun davranıyorum sonra başka bir rüyaya geçip evden hiç tanımadığım yabancı kişilerin kapıya doğru çıktığını ( ikisi bayan ) görüyorum siz ne arıyorsunuz burda diyorum dönüp bana bişeyler diyorlar kavga ederek çıkıp gidiyorlar
Gündüz niyetine yorumlarmısınız

Nursan

Merhaba evimin camından bakarken bir kaza gördüm sonra onlar kapımın önündeydi, Kapı aralıktı 60 lı yaşlarda iki adam bir kadın içeri girdi diğerleri bekledi. Evde annem babam abim var Eşim oğlum yoktu. O insanlara yemek vermek istedim şüphelenmeye başladım sokak kapısını kapatıp kilitledim anahtarı cebime koydum baktım kapı açılmış adamlar orda yine kitledim yine açtılar. Abime polis çağır dedim. O üzgündü beni öptü. Onlara yapmayın dedim genç erkek senin gibi birini bulsaydım yapmazdım dedi.

Nursan

Teşekkür ederim.

Bengi

Merhaba rüyamda karşı daireye geç istiyorum kapıyı açıyorum kapatamıyorum güçlü bir rüzgar var.Eve yabancı birinin gireceğini anlıyorum babamı çağırıyorum kim olduğu belli değil simsiyah ve elinde bıçak var.Babam uzaklaştırıyor adamı ama o simsiyah şey annem ile babamın arkasından yürüyor ben korkuyorum.

Yelda

Merhabalar bundan 2 sene öncede aynı rüyayı görmüştüm bugün tekrar gördüm.Rüyamda odamın balkonunda 2 adamın odama girmek üzere olduğunu farkettim. Odamdan çıkıp kapıyı kilitleyerek mutfağa ailemin yanına geçtim.Mutfakta tanımadığım bir kız vardı ve hemen hemen 10 kişiydik. Odama birilerinin girmeye çalıştığını söyledim ama tepki vermediler.O iki adam geldi ve kızla beni çekiştirerek odama götürdüler.ellerinden kaçıp yekrar mutfağa döndük.( ilk bunu okuyun hocam diğeri silinmiş )

Bahar

Merhabalar rüyamda eve camdan bir yabancı giriyor ve beni evden kovuyor ve ben yalın ayak dışarıda kalıyorum,erkek arkadaşıma söylüyorum hiçbirşey yapamam diyor ev ortakmış bana payımı vermiyor ben dışarda kalıyorum ve gidecek bir yerim yok sokaklarda yürüyorum

Bahar

Tesekkürler