Rüyada Evin Akmasını Görmek

Rüyada evin akmasını görmek işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, ezilmeden, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, çok istediği ve uzun zamandan beri yapmak istediği bir işin başına geçeceğine ve ortaya koyacağı çalışmalar ile herkesi şaşırtacağına, mesleğinde ileri gideceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakında kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre rüyayı görenin birçok derdinin çözülmesine vesile olacağına, huzursuzluk yaratan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, mutlu günlerin yaşanacağına, kısa sürede büyük bir aşama kaydedileceğine, sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine, deneyimli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde iş dünyasında büyük bir şöhrete kavuşulacağına, hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada evin akmasını görmek rahata erileceğine, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, üzüntülerin sevince dönüşeceğine, karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına, bir mevzuda haksız olduğunu göreceğine ve karşı tarafa özür dileyeceğine, evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında olumlu yönde değişim olacağına, sağlığının iyileşeceğine, işinin gücünün rast gideceğine, kadın ise temiz saf bir adamla evlenebileceğine rivayet eder.

Ulemaya göre rüya sahibinin çok mutlu günler geçireceğine, karşısına çıkan her şansı ve kısmeti değerlendireceğine, eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine, yaptığı yardımların karşılığını bulacağına, kendisini iyi ve huzurlu hissedeceğine, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yağmur suyunun eve aktığını görmek maddi olarak çok iyi bir noktaya ulaşılacağına, kazançlı olacağı işlere gireceğine, yaşanan üzüntülerin kısa sürede sona ereceğine, kendisi için kötü düşünen kişilerin bu düşüncelerinden vazgeçeceklerine ve rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına, sürekli yakınında bulunan kişiler ile dayanışma içinde kalacağına, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına rivayet eder.

Rüya alimlerine göre kazancının yerine geleceğine ve zararının da yavaş yavaş kapanacağına, nimet ve berekete ereceğine, yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, büyük bir kazanca ve mevkiye sahip olunacağına, zor durumda kalmış kişilere maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments