Rüyada Evin Sallanması Görmek

Rüyada evin sallanması görmek aile fertlerinin kimseye muhtaç edilmeyeceğine, mevki ve makam sahibi olmasına rağmen geldiği yeri unutmayacağına, insanların yolunu aydınlatacağına, çok büyük işlere girerek çok büyük kazançlar elde edeceğine, ruhun ve kalbin rahat edeceğine, yaptığı makbul ve hayırlı işler sayesinde sevdikleri ile daha bir yakınlaşacağına delalet etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin girilen tüm işlerin hayırlı rızklar getireceğine, parasal olarak iyi bir yere gelineceğine, rızkın, verimin, bolluğun ve bereketin artacağına, iyiye ve güzel olana ulaşacağına, bekarsa evleneceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, başarılarını arttıracağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının evinin sallandığını görmek zor günlerin biteceğine, bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olan kişileri bulup tek tek yardım edeceğine, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, hiçbir derdinin dermansız kalmayacağına, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine, zor zamanların geride kalacağına delalet etmektedir.

Rüya tabirine göre rüya sahibinin büyük miktarda para kazanacağına, canın sıkılmasına izin vermeyeceğine, daha güzel ve hayırlı günler göreceğine, sevdiği ile birlikte uzun soluklu olacak bir aile hayatının ilk adımlarının atılacağına, mal ve rızkın çoğalmasına, mesleki anlamda çok daha donanımlı ve bilgili hale geleceğine inanılır.

Rüyada deprem olduğunu evin sallandığını görmek ele geçen kısmetlerin ve fırsatların artacağına, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, borçlarının kapanacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, mutluluğa ve neşeye, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına tabir olunur.

Yorumcuya göre rüya sahibinin arzu ve isteklerine kavuşacağına, sorunların günden güne azalacağına, başarıya ve amaçlarına çok yaklaşacağına, rakiplerini ve düşmanlarını korkutup kaçıracağına, hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına, kendini çok iyi hissedeceğine delalet eder.

Rüyada depremde evin sallandığını görmek sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine, yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine, hayatının zevki sefa içinde geçeceğine, çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına yorumlanır.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kişinin şansın yüze güleceğine, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, başkalarından yardım almadan konum ve para sahibi olacağına, çok rahat ve huzurlu bir aile ortamı yaşandığına ve uzun bir hayat boyunca herhangi bir soru yaşanmadan birlikte mutlu olunacağına, elinde bulunan çalışmaların başarılı bir şekilde ilerleyeceğine, olumlu şekilde ilerleyeceğine, yaptığı çok güzel ve hayırlı işler sayesinde sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada komşunun evinin sallandığını görmek iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok büyük atılımlar yapacağına, ferahlayacağına, rahatlayacağına, rızık ve kazanç elde edeceğine, adının tüm dünyaya yayılacağına, sorunlarla baş eden tanıdıklarını yalnız bırakmayacağına, yaklaşan güzel günlere, sevinçli haberler geleceğine delalettir.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibinin yaşamının belli bir düzene oturacağına, ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine, eğleneceğine, moralinin düzeleceğine, sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine, yaşanan güzel şeyler sayesinde sevineceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada oturduğu evin sallandığını görmek bir arkadaşı ile çok ses getirecek bir başarıya imza atılacağına, ihtiyaçlarını kolaylıkla gidereceğine, çok güzel günler ile karşılaşacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, hayırlı bir yola çıkılacağına, bu yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine, yersiz tartışmalarla uğraşılan bir işin bırakılacağına tabir olunur.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı görenin küslükleri bitireceğine, ilim konusunda çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, hem yeni yerler göreceğine hem de ekmek sahibi olacağına, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü ödeyemediği borçtan kurtulacağına, evlatlarının kendisi için çok hayırlı çocuklar olacağına, işlerin çok iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine yorumlanmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Evin Sallanması Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Meraba ruyamda evimde ders calistigim odadaki giriş duvarı depremden yıkılmak üzereydi. Ev sallaniyordu.3 defa hem de her seferinde sallanip duruyordu. Korkuyordum.duvara tutunuyorduk.teyzelerim de akrabalarim da oradaydi

  • Sevgili Halime,
   Rüyada depremden evin sallandığını ve korkudan duvara tutunduğunu görmek aileye, çevreye ve atılan adıma tabir olunur. Bu rüya, rüya sahibinin anne baba ile bir tartışma yaşayacağına ama sağduyu ile hareket edilip sorunların çözüleceğine; çevresindeki güzel, iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının artacağına; yarınları için gerçekleştirdiği atılımların ve attığı adımların başarı ile sonuçlanacağına alamet eder.
   Rüyanız Gündüz Niyetine hayır olsun…

 2. Merhaba
  Rüyamda annem ve biri ile birlikte binaya girdik. Girişte tanıdığımız kız aynadan makyaj yapıyordu . Biz merdivene çıktık o da şişeyi fırlattı az kalsın anneme denk geliyordu . Sonra ben “binaya herkes çöp atıyor çok kötü bir şey falan “diyordum . Ve bina sallanmaya başladı . Am a bunu o kızın yaptığını biliyordum. Zar zor eve çıktık . Evin içi fena değildi . En üst katta yaşıyorduk. Balkonu çok büyük ama tehlikelidir .balkan un telleri üzerine annem bir şeyler asmıştı. Ama onlar da çok gergindi sırtımı dayasam aşağıya düşerim. Sonra farklı bir rüya görmeye başladım .
  Bu sefer okuldayım . Ön sırada 2 erkek var . Birini tanıyorum (ilkokul ortaokul arkadaş)diğerini tanımıyorum . Ama diğeri benim telefonumu almış onun arkasına bor şeyler yapıyordu . Muhtemelen resim yapmaya çalışıyordu . Sonra kağıda biraz su koyup üzerine mürekkeple bir şeyler yapıyordu . Sonra bana verdi ben de yapmaya başladım. Beni izliyorlardı ikisi de.
  Sonra tanıdığım çocuk ile birbirimize bakarak gulumsedik. Ve yanımda oturan arkadaşım elinde yemekle geldi otururken başıma yemek döktü ve sanırım tanıdığım çocuk da başıma bir şey döktü . Sonra çocuğa ıslak mendil getir ve sil dedim. Gidip ıslak mendil getirdi ama silmedi. Sinirlendim sıra arkadaşımdan istedim o da verdı. Başımda başörtü vrdi ( normalde tesettürlüyum )silmeye başladım ama sonra saçım açıktı saçlarımı sildim. Ve gittim sonrasını hatırlamıyorum. Lütfen olumlu yorum yapınız sınav dönemindeyim teşekkürler …

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya hayata, yardıma ve rahatlığa yorulur. Rüya yorumuna göre maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine ve aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına; yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına; sıkıntısız ve rahat bir hayata sahip olunacağına yorulmalıdır.

 3. Rüyamda öğrenci yurdunda kalıyordum ve deprem oluyordu bina eğiliyordu ama yıkılmıyordu. 1. Katta olduğum için hemen çıktım binadan. Herkes çıktı. Oda arkadaşlarıma ulaşmaya çalıştım.

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız yaşama, ilişkiye ve hayallere tabir olunur. Rüya tabirine göre herhangi bir zorluk çekmeden kişinin her açıdan başarılı sayılacak bir yaşam sürdüreceğine; işlerin eski haline döneceğine, yeni bir ilişki yaşanacağına; hayallere kısa zaman içinde kavuşulacağına delalettir.

 4. Ruyamda ev sallaniyodu (babam engelli oldugu icin deprem aninda Onun yanina gittim anneme neyapacagini bilir diyorum babami kanepenin yanina yatiriyorum..anneme bakmaya gidiyorum bulamayacinca gelip babam bakiyorum evin disinda yatiyor

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız aydınlanmaya, şifaya ve değerlere yorulmalıdır. Rüya tabirine göre deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına; varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına; kendisine değer katan kimselerle bir araya geleceğine işaret eder.

 5. Merhaba. Rüyamda amca evindeyim ve deprem oluyor.
  Sarsıntı çok yok fakat odanın yan yattığını görünce bazı şeyler alıp kaçıyorum. Sonra akşamüstüymüş yaşadığım yerde caddede yürüyorum polis jandarma ekipleri var birdenbire eşimi hapishaneye götüreceklerini öğreniyorum. Samimi olduğu arkadaşı da tutuklanmış ama o hapis cezasını bitirmiş çıkacak benim eşim hapis yatacakmış. İkisi suç ortağıymış, o arkadaşının sorumlu olduğunu düşünüyorum (çünkü eşimden eminim) arkadaşının yüzüne bağırarak hakaret ederek çok ağlıyorum. (bu arada eşim yurt dışında çalışıyor) Teşekkürler şimdiden.

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız güzelliğe, eğitime ve olaylara işarettir. Rüya tabirine göre kişilerin yaşamına güzelliklerin geleceğine; sıkıntıların biteceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına; rahata erileceğine, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına alamet eder.

 6. ruyada yasadigim evin sallandığınız gördüm hep lambaya bakıp evdeki altınları toplama çabasına dustum vede topladim

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya yola, hedeflere ve güzelliğe delalettir. Rüya alimlerine göre hayatını yoluna sokmak için çözümlere kavuşacağına; hedeflerini gerçekleştirmenin yolunu bulmuş olacağına; hayatının daha kolay, zevkli ve güzel hale geleceğine alamet eder.

 7. Rüyamda yabancı bir evdeydim kaynanamla bide kızımla oğlumda bendeydi birden o odada yer sallanıyordu. ama yerin altında köpek baligi olduğunu görüyorduk ve kaçıyordu. sonra dış kapıya geldik. her yerde bardak vardi. biz bunları evin içine koyuyorduk. birden ev su basiyordu sonra

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız arzulara, hayallere ve yola delalet eder. Rüya alimlerine göre yaşamda arzu ettiği ne varsa gerçek olacağına; biraz daha sabırlı davranması halinde hayalini kurduğu güzel yaşama kavuşacağına; birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile birlikte yola çıkacağına işarettir.

 8. Rüyada camdan bakıyorum karşımda müstakil yeşil bir ev görüyorum ev öyle sallanıyor ki her iki taraftan toprakların açıldığını ama evin sağlam bir şekilde durduğunu görüyorum. Sonra gelen bir adamın o evin çok sağlam olduğunu temelinin iyi altiligini söylüyor.

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya kazanca, güzelliğe ve eve yorulmalıdır. Rüya tabirine göre hayırlı adımlar atılması sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine; elinde bulunan işlerin çok hayırlı ve çok güzel bir hal alacağına; ev halkı arasındaki iletişimsizliğin ortadan kalkacağına alamettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim