Rüyada Evin Sallanması Görmek

Rüyada evin sallanması görmek aile fertlerinin kimseye muhtaç edilmeyeceğine, mevki ve makam sahibi olmasına rağmen geldiği yeri unutmayacağına, insanların yolunu aydınlatacağına, çok büyük işlere girerek çok büyük kazançlar elde edeceğine, ruhun ve kalbin rahat edeceğine, yaptığı makbul ve hayırlı işler sayesinde sevdikleri ile daha bir yakınlaşacağına delalet etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin girilen tüm işlerin hayırlı rızklar getireceğine, parasal olarak iyi bir yere gelineceğine, rızkın, verimin, bolluğun ve bereketin artacağına, iyiye ve güzel olana ulaşacağına, bekarsa evleneceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, başarılarını arttıracağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının evinin sallandığını görmek zor günlerin biteceğine, bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olan kişileri bulup tek tek yardım edeceğine, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, hiçbir derdinin dermansız kalmayacağına, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine, zor zamanların geride kalacağına delalet etmektedir.

Rüya tabirine göre rüya sahibinin büyük miktarda para kazanacağına, canın sıkılmasına izin vermeyeceğine, daha güzel ve hayırlı günler göreceğine, sevdiği ile birlikte uzun soluklu olacak bir aile hayatının ilk adımlarının atılacağına, mal ve rızkın çoğalmasına, mesleki anlamda çok daha donanımlı ve bilgili hale geleceğine inanılır.

Rüyada deprem olduğunu evin sallandığını görmek ele geçen kısmetlerin ve fırsatların artacağına, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, borçlarının kapanacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, mutluluğa ve neşeye, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına tabir olunur.

Yorumcuya göre rüya sahibinin arzu ve isteklerine kavuşacağına, sorunların günden güne azalacağına, başarıya ve amaçlarına çok yaklaşacağına, rakiplerini ve düşmanlarını korkutup kaçıracağına, hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına, kendini çok iyi hissedeceğine delalet eder.

Rüyada depremde evin sallandığını görmek sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine, yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine, hayatının zevki sefa içinde geçeceğine, çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına yorumlanır.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kişinin şansın yüze güleceğine, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, başkalarından yardım almadan konum ve para sahibi olacağına, çok rahat ve huzurlu bir aile ortamı yaşandığına ve uzun bir hayat boyunca herhangi bir soru yaşanmadan birlikte mutlu olunacağına, elinde bulunan çalışmaların başarılı bir şekilde ilerleyeceğine, olumlu şekilde ilerleyeceğine, yaptığı çok güzel ve hayırlı işler sayesinde sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada komşunun evinin sallandığını görmek iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok büyük atılımlar yapacağına, ferahlayacağına, rahatlayacağına, rızık ve kazanç elde edeceğine, adının tüm dünyaya yayılacağına, sorunlarla baş eden tanıdıklarını yalnız bırakmayacağına, yaklaşan güzel günlere, sevinçli haberler geleceğine delalettir.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibinin yaşamının belli bir düzene oturacağına, ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine, eğleneceğine, moralinin düzeleceğine, sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine, yaşanan güzel şeyler sayesinde sevineceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada oturduğu evin sallandığını görmek bir arkadaşı ile çok ses getirecek bir başarıya imza atılacağına, ihtiyaçlarını kolaylıkla gidereceğine, çok güzel günler ile karşılaşacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, hayırlı bir yola çıkılacağına, bu yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine, yersiz tartışmalarla uğraşılan bir işin bırakılacağına tabir olunur.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı görenin küslükleri bitireceğine, ilim konusunda çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, hem yeni yerler göreceğine hem de ekmek sahibi olacağına, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü ödeyemediği borçtan kurtulacağına, evlatlarının kendisi için çok hayırlı çocuklar olacağına, işlerin çok iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine yorumlanmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
33 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mutlu

Annem ve kızım karşılıklı koltukta oturuyor, bense yerde kahve rengi bir battaniye altında yerde oturuyorum. O esnada çok şiddetli deprem oluyor oturduğumuz bina çok şiddetli sallanıyor. hep beraber yüksek sesle salavat ve tekbir getiriyoruz. Annem ve kızım yanıma gelip battaniye ye sarılıp oturuyoruz. O esnada uyandım

Aynur çavaş

Merhaba ben ruyamda evdeyim ve birden sallanmaya basliyoruz ama korktugumu hatirlamiyirum ayaktayim ve tutunmaya calisiyorum sanki ve kendimi cam onunde gördüm dısarda su basmısti camın dibindeydi su birden evin icinden camdan dişarıya bazı esyalar cikmıştı gordum elektirik supürgesi falan yuzerek gidiyordu almak için camdan uzandim bu arada disarda suyun icinde insalar vardi ama bi adam cama cok yakindi ve bana yardım ediyordu almam icin dışarısı guneşli ve su berrakti o sırada uyandım

Aylin Yoldadurmaz

Rüyada annemle mutfakta ayakta duruyorken ev sallanmaya başladı. Deprem olmaya başladı yani. Ben annemi yavaşça çekip sokak kapısına doğru getirdim ve korkudan az da olsa ağlamaya başladım. O an komşumuzun oğlu birden gelip kızının elinin demir parmaklıklara sıkıştığını söyleyip bizi olay yerine, yani apartmanın önüne götürdü. Gerçekten de sağlıkçılar gelmiş kızın parmağını sıkışan demirden kurtarmaya çalışıyordu. Ben ağlamaya devam ettim. Annem ise öylece bakakaldı tepkisizce. Ve uyandım.

M. A.

Merhaba , rüyamda annemin evindeyim,ama ailemden başka birini o an görmüyorum sadece oğlumla kendimi görüyorum ve evde bir sarsıntı oluyor ev sallanıyor ve epeyce sürüyor. Ama ben hemen oğlumu kolumun altına alıp ,sakince sallanmanın geçmesini bekliyorum .Ev çok sağlam diyorum kendimce ve hiç korkumun filan olmadığını hissediyorum. O şekildede uyandım.

Ozgurdanis

Hocam merhaba,
Küçükken memlekette oturdugumuz evimiz sallanıyordu bir oda ben vardım bir odada annem vardı annemin sesini duyuyordum bıde bende o sallantida la ilahe illallah diye bagiyordum… Açıkça rüyadan korktum ne yapmalıyım tsk ler… İyi günler dilerim

Ozgurdanis

Teşekkür ederim hocam

Fatma

Merhaba. Rüyamda odamdaydım bi tanıdığımız sen yakın zamanda namaz mı kıldın sana güveniyor ve birsey daha diyordu onu hatırlamıyorum. kızı da vardı. Deprem olmaya başladı yer sallanmaya başladı sağa sola doğru gittim o sarsılmayla ama hiç korkmuyordum öylece duruyordum sonra tanıdığımızın kızı dolabı tutsana dedi bende beyaz dolabı tuttum ama benim üstüme doğru geldi dolap sonra sola doğru yamuldu biraz tutarken zorlandım ama kimseye birşey olmadı. Rüyamın anlamı nedir?