Rüyada Evlatlık Olduğunu Öğrenmek

Rüyada evlatlık olduğunu öğrenmek zenginliğe, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine, ferahlığa çıkılacağına, yakın bir zamanda kendisini toparlayarak, davranışlarını değiştirmesi gerektiğine, bu şekilde hareket etmesi halinde sorunlarının büyük oranda çözüme kavuşacağına, namusu ve onuru ile yaşamayı seçeceğine ve bu şekilde para kazanacağına, dertlerinin bitip huzura ereceğine yorulmaktadır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre yarınlarına umutla bakacağına, yaşlılığında kendini tamamen inancına adayacağına, duygularının ön plana çıkacağına, işle ve aile ile hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına, kısmetinin açılacağına alamettir.

Rüyada evlatlık olduğunu öğrenmek istediği gibi bir geleceğe sahip olacağına, herkesi doğru yola çağıracağına, güzel günlerin yaşanacağına, kazancını başkalarıyla paylaşacağına, kafanın rahat olması sayesinde başka işlerle ilgilenileceğine, eş, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kişinin ailesini mutlu edeceğine, çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, tüm dertlerinin biteceğine, eğlenceli günler geçirileceğine, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada kardeşinin evlatlık olduğunu öğrenmek aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına, sevdikleri ile artık hep bir arada olunacağına, geçimini çok rahat şekilde sağlayacağına, işlerinin açılacağına, yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına, etrafındaki kimselerin beğenisini kazanacağı bazı hareketlerde bulunacağına yorumlanır.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kişinin huzurunu kaçıracak hiçbir önemli sorun ve kötü olayla karşılaşmayacağına, insanlar arasında çok tanınan biri olacağına, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, maddi imkanlarının çoğalacağına, girdiği her işte büyük adımlar atacağına, peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına delalet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Evlatlık Olduğunu Öğrenmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda vefat etmiş anneannem tarafından telefonda evlatlık olduğumu duydum bu ne anlama geliyor açıklarsanız sevinirim

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya mücadeleye, hayallere ve insana işaret eder. Rüya tabirine göre verdiği yaşam mücadelesinin yorulmasına ve çabalamasına değeceğine; eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına; insanların kendisine her zaman destek olacağına alamet eder.

 2. Rüyamda ismini bilmediğim kişiden evlatlık olduğumu öğreniyorum ve yurt dışından biri beni arıyor annem olduğunu söyleyen ben oraya gelirsem belki benle yaşarsın falan diyor bende hayırlısı deyip telefonu kapıyor

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız aileye, ağız tadına ve akrabaya delalet eder. Rüya yorumuna göre aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine; hayal ettiğinden daha iyi bir hayata kavuşarak maddi, manevi mutluluğu tadacağına; arkadaşlarının, akrabalarının, eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına işaret eder.

 3. Merhaba. Rüyamda bir kadın geliyor bana evlatlık olduğumu gerçek annesinin kendisi olduğunu söylüyor. Sonrasında Senin öz baban az önce trafik kazasında hayatını kaybetti, ben onun yanına gidiyorum sen de gelirsin dedi. Fakat ben umursamamıştın. Ama o gittikten bir süre sonra onun da öldüğünü öğreniyorum. Sonra bir devlet görevlisi geliyor ve bana kadının söylediklerinin doğru olduğunu söylüyor. Bu neye alamettir?

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya iyiliğe, habere ve nasiplenmeye alamet eder. Rüya yorumuna göre atılacak her adımda daha iyi işler yapılacağına; beklenen bir haberin gelmesiyle kişinin iştiraklerde, girişimlerde bulunacağına; dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine tabir olunur.

 4. Rüyamda annem tarafından bir yetiştirme yurdundan evlat edinildiğimi öğreniyorum, bunca zaman neden söylemediklerini düşünüp çok kötü bir şekilde ağlamaya başlıyorum.

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya sağlığa, mutluluğa ve huzura işarettir. Rüya tabirine göre uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına; daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına; sıkıntı ardından huzurlu ve mutlu günlere rivayet eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim