Rüyada Evlilik Hazırlığı Yapmak

Rüyada evlilik hazırlığı yapmak karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına, ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına, zor zamanların geride kalacağına, ortaya konulan başarılı projeler sayesinde yüksek bir mevkiye terfi edileceğine, çok büyük bir azim ve çaba gösterilerek daha çok kazanç elde edeceğine, küslüklerin, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların biteceğine, doğru kararların alınacağına inanılmaktadır.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kişinin eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, işlerinin çok iyi bir hal alacağına, ilgi duyduğu, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde bazı kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılarının ve borçlarının hafifleyeceğine, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına delalettir.

Rüyada arkadaşının evlilik hazırlığı yapması helal lokma yiyen rüya sahibinin rızkının da sürekli artacağına, vasıflı, yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine, elinin değdiğine, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine, rahatının yerine geleceğine, yakın bir zamanda vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kimsenin kazancının da mutluluğunun da artacağına, çok kazançlı bir çalışmanın ortaya konabilmesi için bazı adımlar atılacağına, hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına, kötü durumların ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada başkasının evlilik hazırlığı yapması yaşananların kendisi için hep kısmet getireceğine, illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, hayallerinin, arzularının, iş projelerinin gerçek olacağına, çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, endişe ve üzüntü yaratan olayların yakın zaman içinde düzeltileceğine, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin bir süre iş yaşamından, stresten ve sıkıntıdan uzak, sakin ve huzurlu günler yaşayacağına, sevilen kişilerden alınacak güzel haberler ile çok mutlu olunacağına, borçları varsa ödeyeceğine, düşmanlık besleyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, kısmetlerinin ayağına kadar geleceğine, zarar edeceğini zannettiği bir işten kar ederek çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bekar kızın evlilik hazırlığı yapması sıkıntılarından kurtulacağına, aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine, kar sağlayacağı işlere gireceğine, çok mutlu ve huzurlu olacağına, sıkıntı ve sorunlarından en kısa zamanda kurtulacağına, kişinin becerilerinin farkına varılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine, yakın bir arkadaşla bir iş ortaklığı kurulacağına, sırtının asla yere gelmeyeceğine, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, doğru bildiği hak yolundan ayrılmayacağına, kendi işini kuracağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eski kocayla evlilik hazırlığı yapmak çok büyük bir hızla işlerinin düzeleceğine, parasal olarak çok kazanç elde edileceğine, kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına, yeni kararlar alıp, yeni başlangıçlar yapacağına, makam ve söz sahibi olacağına, çevresindeki hikmetli kişiliklerinden feyz almak için mücadele vereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin çok güzel ve mutluluk verici bu adım ile sevgi dolu ve çok büyük bir huzura ereceği bir yuvaya sahip olacağına, iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına, rakiplerin yapacağı bazı kötülüklerden bertaraf edileceğine, hayatında meydana gelecek güzel gelişmeler sayesinde huzurunun ve neşesinin yerine geleceğine, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına, uzun bir ömre sahip olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada evli kadının evlilik hazırlığı yapması hayatında geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine, ailesinden gördüklerinin çok daha fazlasını elde etmek istediği için çeşitli alanlarda kendisini yetiştireceğine, iş hayatında atılıma geçeceğine, eşi ile olan muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine, işlerin düzgün gideceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına delalet eder.

Yorumcuya göre rüya sahibinin endişe ettiği konularda çok güzel adımlar atacağına, mesleğinde istediği başarıyı elde etme imkânı bulacağına, işlerindeki sorunların ortadan kalkacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini geride bırakacağına, ailesi ile mutlu olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada evliyken evlilik hazırlığı yapmak bereketli işler yapılacağına, ilerleyeceğine, bilgi sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile daha sık bir araya geleceğine, mutluluğa ve huzura yaklaşacağına, bolluk, bereket ve zenginlik içinde yaşayacağına, sıkıntılardan yana çok güzel olayların yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya ilmine göre rüya sahibinin önüne çıkacak bir kısmetin yeni bir kapı açacağına, arını ve namusunu şeref sayacağına, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına, birçok iş kapısının açılacağına, islami kural ve kaidelere uygun davranacağına, aile büyüklerine saygıda kusur etmeyen, hayırlı bir evlat olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğin kişiyle evlilik hazırlığı yapmak hayatın kendisine başarı ve zenginlik getireceğine, işinde üzerinde çalıştığı bir projede olabildiğince aşama kaydedeceğine, keşiflerde bulunup, maceralara atılacağına, iş hayatındaki rakiplerinin hep arkada kalacağına, maddi düzlüğe çıkabilmesi için gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına, konfor içinde yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kimsenin yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına, hayatını çok daha rahat şekilde idame ettireceğine, sağlık sorunları ile ilgili güzel bir haber alınacağına, işlerin yakın zamanda açılacağına, yakın bir arkadaşa girmek istediği iş için yardım edileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yeniden evlilik hazırlığı yapmak ailesinin de büyük olacağına, çok sevinçli ve huzurlu günler görüleceğine, büyük ve ciddi işlerin içinde yer alacak isimlerin başında olacağına, bir yakınının sıkıntısını paylaşarak çok kötü durumlara düşmesini engelleyeceğine, kazançlı işler yapacağına, en ufak hatasını bile erkenden fark ederek önlem alacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kimsenin yaradanın güzel bir şansı kendisine vereceğine, çaresizliğinin ve yalnızlığının sonunun geleceğine, adeta havalara uçacağına, kişinin ailesine faydalı işler yapacağına, elinin bolluk ve bereketten çıkmayacağına, hayırlı ve sevinç dolu günler yaşayarak yaşlanacağına alamettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Deniz

Merhaba, rüyamda aramda hiçbir şey olmayan normal bir erkek arkadaşımla evlenmek için hazırlık yaptığımı gördüm. Çok tuhaftı, ailem, arkadaşım ve ben ev eşya bakıyorduk. Birkaç tane ev gezdik hicbirini begenmedik. Arkadaşım sürekli biz evlenicez tarzı cümleler kurdu. Ben hicbir seye anlam veremedim, çünkü ne ben onu seviyor muyum sevmiyor muyum anlamadım, ailemle ne ara tanişti bu seviyeye geldik, bunlar gerçek mi deyip ne oldugunu anlamaya çalıştım rüya boyunca. Ama o çok seviyor gözüküyordu.

Zeynep M.

Rüyamda eski sevgilimle akrabalarımın olduğu bir evde denk geldik beni sevmiyo gibiydi sonrada başka bir kızla sarmaş dolaş gördüm ve onlar için düğün hazırlığı yapıldığını ve bnde ceviz yiyip gülüyordum.

Kader Doruk

Merhaba,rüyamda dayımın oğlu ile evlilik hazırlığında olduğumu gördüm.Çeyizlik olarak 4 tane beyaz bohçanin içinde çeyizliklerim vardı ve birde annem valize benim için beyaz güzel bir elbise koyuyordu.O sırada ben içten içe bu evliliği istemiyordum çünkü platonik olarak sevdiğim birisi var ama evlenmeye de hayir demiyorum , anneme hemen evlenmek istemediğimi sadece söz yüzüğü takmak istediğimi söyledim çünkü içimden en azından yüzükleri atıp bitirebilirim diye düşünüyordum.Şimdiden teşekkür eder

Yağmur

Rüyamda evlenmek için hazırlanıyordum abimde bana yardım ediyordu. Evin arka tarafına gidip motora binip eve öyle gittim. Evin önünde araba vardı annem abime arabayı da süsle dedi. Bende ne gerek var dedim. Daha sonra daha gelinlik bakacağız süsleneceksin dedi bende ne gerek var öyle şeylere dedim. Ama evleneceğim kişiyi hiç görmedim kim olduğunu bilmiyorum yani. Bahçede beklerken evin önünden kapısı açık bi minibüs geçti içide asker doluydu.

Yağmur

Teşekkürler

Yagmur

Kuzenimin düğünü pazar günüydü ben bu rüyayı cumartesi günü gördüm. Rüyamda flört ettiğim birini gördüm yani flört halindeyiz ama Bi türlü bir araya gelemiyoruz hiç bulusmadik görüşmedik 2 senedir.ruyamda ilk kez karşılaştık ve hemen bana gelinlik bakıyordu dayım da evliliğimizi onaylamisti rüyamda böyle hayretler içindeydim nasıl oldu diye şaşırıyorum.rüya bu kadar.
Ertesi günü kuzenimin düğününe gelmişti. Rüyam sadece o kişinin kuzenimin düğününe gelmesimiydi nasıl yorumlarınız devamını?

Demet

Rüyada siyah kola 2 bardaktaydi ikiside yarıydi Bi su bardağında. Kardeşimle beraber içiyorduk benim ilk içtiğim bardak kola sıcaktı sonra diğer bardaktaki soğuk kolayı pipet koyarak içtim?