Rüyada Evrak Yaptırmak

Rüyada evrak yaptırmak sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, çok büyük bir huzura erileceğine, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine, büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına, çok güzel ve hayırlı adımlar atılacağına, gönlünce harcama yapmasına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri lugatına göre variyetini çoğaltacağına, herkese yardım etmek suretiyle bolca dua alınacağına, yaşamının her anlamda iyileşeceğine, sosyal hayat içinde çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, ideallerine ve isteklerine ulaşacağına, sevgisini, saygısını kendisinden eksik etmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada evrak yaptırmak iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, emeklerinin karşılığında layık olduğu rızkı ve geliri elde edeceğine, paradan ve maldan ziyade insanlığa değer vereceğine, herkesin şaşırtılacağına, büyük işlere girileceğine inanılmaktadır.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kişinin şansının her zaman yaver gideceğine, sevinçli haberlerin alınacağına, yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına, yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, bazı istenmeyen durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına inanılmaktadır.

Rüyada evrak yaptırmak Allah’ın lütuflarını bulacağına, rahatının yerine geleceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, işinde en üst noktaya gelmek için hırslı, azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine, düşmanlardan ve rakiplerden kurtulmanın yollarının bulunacağına, kimseden yardım almadan çok büyük başarılar elde edeceğine alamettir.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kimsenin çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği bir bebeğe kavuşacağına, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, edilen tövbenin Allah katında kabul edileceğine, her istediğini elde edeceğine, parasal olarak iyi bir mevkiye kavuşulacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments