Rüyada Ezan Okumak

Rüyada ezan okumak tutumlu bir yaşam süreceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararların telafi edileceğine, canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına, mevkisinde sevilen ve sözü dinlenen, önemli bir şahsiyet olacağına, şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine, kendisini üzen ve kıran şeylerden uzaklaşacağına alamet eder.

Rüya yorumcularına göre sevdiği kimseler ile çok iyi vakit geçireceğine, mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, uzun zamandır hiç keyif almadığı kadar keyif alacağına, ahiret hayatı için güzel işler yapacağına, endişeli bekleyişlerin hayırlı biteceğine, çok hayırlı işlere girileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada abdest alıp ezan okumak iyi ve kolay geçim halinde olacağına, kendisini kötü durumlara sokmayacağına, sürpriz, olumlu ve güzel gelişmeler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada abdestsiz ezan okumak girdiği her ortamda sevilip, sayılacağına, başarıları ile adından söz ettireceğine, sabır gösterdiği konularda emeline kavuşarak sonunda tüm isteklerine kavuşmuş, huzurlu bir insan olacağına tabir olunur.

Rüyada ağlayarak ezan okumak kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine, yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine, uzun zamandan beri tanış olunan birinden hayırlı bir haber alınacağına işarettir.

Rüyada aksam ezan okumak yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, işlerin hayırlı kapılar açacağına, kurulan hayallerin bir bir gerçeğe dönüşeceğine delalettir.

Rüyada arkadaşın ezan okuması yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, aydınlanacağına, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına delalet etmektedir.

Rüyada askerde ezan okumak ismini herkese duyuracağına, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, başarılarının devamının geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ayakta ezan okumak eşi ve çocukları ile çıkacağı bir yolculuktan güzel haberlerle döneceğine, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi ve başarılı işlere imza atılacağına, mutluluğu ve başarıyı yakalayacağına tabir olunur.

Rüyada bağırarak ezan okumak sıkıntılarının çok kısa süreli olacağına, ruhsal yönden hafifleyeceğine, sınavlarda üstün gelip, başarı kaydedeceğine işaret eder.

Rüyada bahçede ezan okumak şansının ve kısmetlerinin açılacağına, emeklerinin karşılığını alacağına, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, işten yana şansının açık olacağına ve çok bereketli bir dönem geçireceğine, çok büyük başarılar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada balkonda ezan okumak arzuların gerçekleşeceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine ve başarıyı yakalayacağına yorulur.

Rüyada banyoda ezan okumak ah ve beddua almamak için özen göstereceğine, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, kısa süre önce yaşadığı güzel bir olayın daha sonra meyvelerini toplayacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının ezan okuması kötü giden işlerin düzeleceğine, sorunlarından samimi bir kişi sayesinde kurtulacağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bayanın ezan okuması parasının ve ekmeğinin çoğalacağına, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına, her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada cami avlusunda ezan okumak sağlıklı, huzurlu, yüksek moralli olacağına, uzun zamandan beri hayal edilen her şeye kavuşulacağına, bir arabulucu gibi davranarak mevcut gerilmiş ortamı sakinleştireceğine işarettir.

Rüyada cemaate ezan okumak planlarının gerçekleşeceğine, eşinin içinde bulunduğu sorunlardan kurtulmasını ve kötü olaylar ile karşılaşmamasını sağlayacağına, daha bir sevileceğine rivayet eder.

Rüyada cenazede ezan okumak yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına, kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada çifte ezan okumak hayatın belli bir düzene oturacağına, hem işinde başarılı olacağına, hem de iyi bir mümin olarak yoluna devam edeceğine, rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine yorumlanır.

Rüyada cine ezan okumak iş hayatında sevdiklerinin desteğini alarak adımlar atacağına, düşkün kimselerin elinden tutarak Allah katında sevabı bol bir mümin olarak kabul göreceğine, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada cuma ezanı okumak ev sahibi olacağına, yaptığı işlerden çok para kazanacağına, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, yeni bir ilişki yaşanacağına, sorunların aile büyüklerinin yardımıyla çözüme kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüyada cumhurbaşkanının ezan okuması bolluk, bereket ve rahat içinde yaşayacağına, tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, maddi gücünün, kendine olan güveninin, yarınlara olan inancının, huzurunun ve mutluluğunun da katlanarak artacağına yorumlanır.

Rüyada damda ezan okumak yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, eline geçen fırsatların yeni yollar açması sayesinde maddi ve manevi durumunun gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, kendisine zafer getirecek yatırımlara gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada deprem olurken ezan okumak hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına, uzun bir zamandan beri görülmemiş kadar büyük kazanç elde edileceğine işaret eder.

Rüyada devlet başkanının ezan okuması rahat bir dönem yaşanacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, problemlerini çözerek tabiri caizse derin bir oh çekeceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde refah seviyesinin gittikçe yükseleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada eksik ezan okumak atılan her adımın gerek aile hayatı gerekse de iş hayatı için büyük mutluluklar getireceğine, işinin gücünün rast gideceğine, sıkıntıya düşen rüya sahibinin sevdiği kişilerin aralarında konuşarak verecekleri bir destek sayesinde işlerini yoluna sokacağına yorumlanır.

Rüyada erkeğin ezan okuması sunulacak çok sayıda iş fırsatına, iş konusunda çalışanların güvendiği, saygıda kusur edilmeyen, itibarı yüksek bir yönetici olunacağına, zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine, yaşadığı maddi ve manevi problemlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada eşinin ezan okuması eşler arasını bozmaya çalışan bir kadının haneden uzaklaştırılacağına, çok huzurlu bir hayata sahip olacağına, aile bireyleri ile gönül birliği edeceğine delalettir.

Rüyada evde ezan okumak çalışmalarının çok kazançlı bir hal almasını sağlayacak adımlar atılacağına, uzun bir zamandan beri can sıkan durumun ortadan kaldırılacağına, özel, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada gece ezan okunması maddi sıkıntıların kurulacak bir ortaklık sayesinde ortadan kalkacağına, ferah bir döneme girileceğine, ticaret ehli kimse haline gelerek daha profesyonel olacağı işler yapacağına, aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada gökyüzünde ezan okumak insan ilişkilerinin daha iyi bir hal alacağına, zor bir durumda olan çalışmaların ve projelerin rahatlayacağına, yerinde saymayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada hacda ezan okumak her şeyin üstesinden gelecek güce sahip olmaya, başarıdan başarıya koşacağına, düşülen zor durumlardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine delalettir.

Rüyada havada ezan okumak yapılan hataların telafi edileceğine, büyük bir ortaklık yapılacağına, mal mülk sahibi olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada hayvanın ezan okuması yatırımlardan büyük kazanç elde edeceğine, emeklerinin karşılığını ve hak ettiklerini alacağına, sevdiği kişiyle birlikte mutlu bir yuvaya sahip olacağına delalettir.

Rüyada hocayla ezan okumak verdiği sözleri yerine getirmek için uğraşacağına, iş hayatında ve aile hayatında huzurlu günler göreceğine, hayırsız kişilerin aileden ve haneden uzaklaştırılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada horozun ezan okuması maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine, yaptığı her çalışmada daha çok ses getireceğine, mutlu olacağına yorumlanır.

Rüyada iftar ezanı okumak kazançlı bir işin başına geçirileceğine, kazancının çoğalacağına, işlerin büyük başarılar getireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada ikindi ezanı okumak kendi eliyle ortaya koyduğu projelerde büyük kazanç elde edeceğine, kırgınlık yaşanan bir arkadaşla aranın düzeltileceğine, tuttuğunu koparacak kadar çalışkan ve hırslı olacağına yorulur.

Rüyada kabede ezan okumak sevdiği kişilerle kurduğu ortaklılarda büyük kazançlar elde edeceğine, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine, akıllıca ve isabetli kararlar verilmesi sayesinde rızkının her geçen gün artacağına yorulur.

Rüyada kadının ezan okuması eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, büyük işlere imza atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karanlıkta ezan okumak büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, koltuğunun yükseleceğine rivayet eder.

Rüyada kardeşin ezan okuması ağız tadının ve mutluluğun hâkim olacağına, mallarının ve kazancının çoğalacağına, böylece hayatının da düzene gireceğine, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine yorumlanır.

Rüyada kedinin ezan okuması geçmişte yaptığı hatalardan ders aldığı için asla kibirlenmeden hareket edeceğine, yaşamının büyük bir lüks içinde geçeceğine, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine inanılmaktadır.

Rüyada kilisede ezan okumak endişe edilen durumların eş, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, sevdikleri ile artık hep bir arada olunacağına, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına delalettir.

Rüyada kıyamet koparken ezan okunması başarılı bazı çalışmaların ardından çok istediği ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, başka işlere girme konusunda cesaret bulacağına, hayatında olumlu değişiklikler olacağına yorulur.

Rüyada kızın ezan okuması birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe girmeye, daha büyük kazançlar elde edileceğine, rahata ve huzura kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada komşunun ezan okuması hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, başı sıkışmış kişilere destek olacağına, kalıcı ve gerçek dostluklar edineceğine ve yaşamdan istediği kadar haz alacağına alamet eder.

Rüyada köpek ezan okuması huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, rakiplerine her konuda fark atacağına, çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına alamettir.

Rüyada korkudan ezan okumak eğer işsizse iş bulacağına, subay veya askeri personel olarak çalışmaya başlayacağına, gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada korkup ezan okumak yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, karşısına çıkacak aksiliklere ve engellere takılmayacağına, tabiri caizse dişinden, tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına işaret eder.

Rüyada koşarak ezan okumak çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına ve deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada köyde ezan okumak tartışmaların araya giren insanlar sayesinde çözüme kavuşacağına, rahat nefes alacağına, maddi olarak büyük bir ferahlığa çıkılacağına işaret eder.

Rüyada kurban keserken ezan okumak eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine, saygın kişiliğini insanlar arasında yaymak için büyük bir uğraş vereceğine, herhangi bir sağlık sorunu çekmeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kuşun ezan okuması çevresindeki iyi niyetli kişilere akıl vereceğine ve onları başarıya ulaştıracağına, verilecek emek sayesinde iş hayatında büyük bir kazanç elde edileceğine, çok büyük girişimlerde bulunularak hem kazanç elde etmeye hem de işleri düzeltmeye çalışılacağına alamettir.

Rüyada makamlı ezan okumak hayatın güzelliklerini doyasıya yaşayacağına, sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına, şansının ve kısmetinin ömür boyu açık olacağına delalettir.

Rüyada mezarlıkta ezan okumak kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, aksiliklerin son bulacağına, çok sağlıklı olunacağına yorumlanır.

Rüyada mikrofonla ezan okumak hayırsız kişilerle irtibatın kesileceğine, yüzünün güleceğine, üzüntülerin, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada minarede ezan okumak ettiği bir zararını tamamen kapatacağına, parasal olarak hayli iyi bir duruma gelineceğine, zorlukların sevilen bir kişinin vereceği destek ile biteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada minareye çıkıp ezan okumak eksikliklerin tamamlanıp, tüm planların zamanında neticeleneceğine, özellikle eğitim aldığı alanda uzman kişi haline geleceğine, başka işlere girme konusunda cesaret bulacağına alamet eder.

Rüyada müezzinin ezan okuması yakın zamanda tüm yatırımlarından oldukça büyük paralar kazanacağına, saygıdeğer, dürüst, yeniliklerden hoşlanan, modern insanlarla tanışılacağına, kazancın her geçen gün daha da artacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada namaz kılarken ezan okumak uzun zamandan beri ters giden işlerinin düzeleceğine, yeni bir fikrin çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına, engellerin ortadan kalkacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada öğle ezanı okumak her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, yaşam içinde karşılaşılan problemlerin biteceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile hayırlı bir birliktelik yaşanacağına, işle ilgili bir ortaklık kurulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada öğlen ezanı okunması daha önce denemediği ve bilmediği tatları tadacağına, istenen her şeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine, kazancının artacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada okulda ezan okumak sevdiklerinin hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine, bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, küs olduğu kişilerle barışacağına tabir olunur.

Rüyada ölüye ezan okumak sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, bir kötülüğü yakınlarının desteği sayesinde kolaylıkla atlatacağına inanılmaktadır.

Rüyada ormanda ezan okumak hoşsohbet birisi ile dostluk kurulacağına, maddeden çok maneviyata önem vereceğine, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada oruçlu iken ezan okunması güzel gelişmelerin iş hayatına da yansıyacağına, talihin ve kısmetin her geçen gün daha da artacağına, çevresindeki sevdiği kişiler ile büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, bu iş sayesinde hane halkının hayal ettiği şeyleri kısa süre içinde gerçekleştireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada oturarak ezan okumak yeni çalışmalar ortaya konacağına, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine, çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine tabir olunur.

Rüyada papazın ezan okuması ailenin büyüyeceğine, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, huzursuzlukların tatlıya bağlanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada peygamberimizin efendimizin ezan okuması sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, yaşadığı sıkıntılarından, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına, sevilen bir kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına delalet eder.

Rüyada peygamberimizin ezan okuması kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, insanları yönlendiren, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada sahur yaparken ezan okunması kendisi ile gururlanacağı işler yapacağına, nazardan korunarak daha huzurlu hissedileceğine, hayatında yeni bir döneme başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada sahurda ezan okunması hayır ve iyilik dolu işler yaparak kendisini huzurlu hissedeceğine, parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine, iş hayatının stresinden kısa süreli de olsa uzaklaşılacağına tabir olunur.

Rüyada savaşta ezan okumak yapılan bir iş başvurusunun kabul edileceğine, ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, zahmetli işlerin kolay bir şekilde çözüme kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiğinin ezan okuması çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine, bolluk ve bereketin artacağına, işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sevişirken ezan okunması gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına, dertlerin son bulacağına, rahatını kaçıracak ve uykusuz geceler geçirmesine sebep olacak olaylar yaşamayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada şeytana ezan okumak büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı kazançlara ulaşacağına, kardeşler ya da eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sofrada ezan okumak eline geçecek olan fırsatların günden güne çoğalacağına, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, çok huzurlu bir aile ortamında yaşayacağına, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, maddi sıkıntılarının ortadan kalkacağına ve yüzünün güleceğine tabir olunur.

Rüyada sokakta ezan okumak iyi geçiminin devam edeceğine, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine delalettir.

Rüyada sürekli ezan okunması çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine, zor zamanlardan geçerek ferahlığa çıkmaya başlanacağına, elde bulunan ve aynı zamanda ele geçecek yeni fırsatların doğru ve kazanç getirecek bir şekilde değerlendirileceğine delalet eder.

Rüyada toplu ezan okumak yeni bir sosyal hayata sahip olunacağına, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına ve bol kazançlı bir çalışmaya girileceğine, iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına, hayatına huzur ve sakinlik geleceğine rivayet eder.

Rüyada türbede ezan okumak hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, karanlık geçen bir dönemin sona ereceğine, illet bir hastalığa yakalanmayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada türkçe ezan okumak kuruntu haline getirdiği vehimlerden uzak duracağına, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına, hayatındaki en büyük aşkı yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tuvalette ezan okumak pek çok kişiye yanında iş vereceğine, isteklerinin ve beklentilerinin yerine geleceğine, kendisine sorun yaratan iş yükünü hafifleteceğine yorulur.

Rüyada uçarak ezan okumak birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine, bir yakınına açtığı sırrın kimselere söylenmeyeceğine, rızkının genişleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada vakitsiz ezan okunması atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, çalışmalarında büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına delalet eder.

Rüyada yanında ezan okunması esenliğe kavuşacağına, kazanacağı paralar sayesinde çok hayırlı işler yaparak büyük hayır duaları alacağına, gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada yanlış ezan okumak kısmetlerinin artacağına, maddi ve manevi olarak ferahlık yaşanacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, kendisini çok iyi, mutlu ve hafif hissedeceğine inanılmaktadır.

Rüyada yarım ezan okumak kesilmeyecek bir kazancı olacağına, onurlu bir yaşam süreceğine, anne baba duası alınması sayesinde hayatın hiçbir evresinde sorun yaşanmayacağına delalet eder.

Rüyada yatakta ezan okumak hem makamının hem de kazancının artacağına, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına, kendisini kıskanan insanları yapacakları ile şaşırtacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yatsı ezanı okumak maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine, gönülden arzuladıklarının hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine, yaptığı işlerin ve ortaya koyduğu çalışmaların daha büyük başarı elde etmesi sayesinde günden güne kazancının ve başarılarının artacağına rivayet eder.

Rüyada yürüyerek ezan okumak kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine, ticari anlamda yüksek mertebelere ulaşacağına, kendisini yıprattığı için yaşadığı sorunların boşa olduğuna, bu yüzden kendisini üzen ve sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada zamansız ezan okunması yeni bir hayat kurma yolunda bazı adımlar atılacağına, girdiği her yeni ortama ayak uydurabileceğine, Allah rızası için bazı büyük yardımlarda bulunulacağına ve yapılan bir iş başvurusunun çok kısa bir zaman içinde olumlu sonuç vereceğine rivayet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
hsyin44

iyi akşamlar dün ruyamda askerlığimi yaptığım kışlada arapça ezan okudugumu gördüm.aynı anda başka yerlerden de ezan sesi duymaya başladım,osırada Yanımda ölen Dedemi gördüm bana yeşil mavi renkli bi tesbih verdi sessizce bişeyler dedi ama hiç duymuyorum sesini,öylece uyandım

EbuYusuf Gumushanevi

Merhaba. Ruyamda dısarida bir yerdeyim elimde kablosu olan bir mikrofon var ve makamli bir ezan okuyorum. Ayni zamanda hafif yagmur çiseledigini hatirliyorum. Bir bayan tombulca biri bana satasiyor ama ezanimi bozmuyorum okuyorum. Uzaktan hoparlorlerden okudugum ezan sesini ayni zamanda duyuyorum. Hayyaalessaleh kismini bir kere okuyorum sanirim o bayan beni sasirtiyor ya da ben kendim sasiriyorum. Ama ezanin her kismini mikrofona okuyor ve uzaktan hoparlorden ezanimi duyuyorum .

Figen

Rüyamda tuvalet paspaslarken sela okudum. Lütfrn yorumlar mısınız diğer sitelerde bunun anlamı çok kötü endişeleniyorum.

Enes

Merhabalar.Ruyamda tanımadığım bir adam ellerinden bana doğru şimşek çakıyordu.Tam o esnada ezan okumaya başladım ve şimşekler bana isabet etmeden yanımdan geçip gittiler ve ben hiç zarar görmedim.

Enes

Yorumunuz için teşekkür ederim.