Rüyada Fal Kapatmak

Rüyada fal kapatmak hayırlı ve güzel günler göreceğine, sorunların eş dost ve akrabalar yardımıyla aşılacağına, belalardan korunacağına, çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına, zor zamanlarında en büyük destekçilerinin sevdiği kimseler olacağına, başarıların devamlı olacağına rivayet eder.

Rüya alemine göre rüya sahibinin işlerin açılacağına, aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine, iş hayatında çok kişiye yarar getirecek bir adım atılacağına, tövbe edip hak yolunu seçeceğine, verdiği vaatleri yerine getireceğine, başarılarının artacağına ve uzun süre devam edeceğine, üç kağıtçı birisinin başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada fal kapatmak aradığı huzuru ve mutluluğu yaşayacağına, kurulu bir düzene sahip olacağına, çok mutlu olacağına, sevineceğine, çocuklarla ilgili faydalı bir iş yapılacağına, hanesine huzurun dolacağına, hayırsız kişilerle irtibatın kesileceğine işaret eder.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kişinin çok çalışıp çabalama sonucunda istediğiniz hayata kavuşacağınıza, emeklerinin ve hayallerinin boşa gitmeyeceğine, iş ortamındaki sorunların ve sıkıntıların çözümüne katkıda bulunacağına, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, bir sponsor bulunması ile çok istenen bir projenin hayata geçirileceğine, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kahve falı kapatmak hayallerine kavuşmak için elinden gelen her şeyi yapacağına, istediği kadar kazanca ve mala sahip olacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde yapılacak hayırlı çalışmalar sayesinde son bulacağına, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine, ilerleyen zamanlarda çok iyi işlere imza atılacağına, yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan yakın bir zamanda kurtulacağına alamettir.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kişinin gireceği işlerde alacağı başarılar sayesinde çok büyük işadamlarının dikkatini çekeceğine, hayırlı, güzel, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına, tatsızlıklarıneve huzur dolacağına, hayatına yeni bir yön vereceğine, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına ve zor zamanlar geçiren bir akrabaya yardım edileceğine, çok büyük miktarda para elde edeceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Das

Rüyamda arkadaşımla kahve içerken kendi falına baktığını ve bende istemeyerek kendi fincanımı kapatıyordum ben fal baktırmayacağıma tövbe ettiğim içinde huzursuzdum ama yinede geleceğimi merak ettiğim için fincani kapatıyordum

yazgülü

rüyamda kahve içtim fal bakan bir arkadaşım sana fal bakacağım niyetini şöyle dedi bende fincanı kapatırken dileğimi söyleyip fal kapattım

Yeşim

Rüyamda kahve içip fal kapatıyordum daha sonra fala bakmak için gelen adam falı açtığında ne niyetle kapattığımı soruyordu ben de hiç bi niyetle kapatmadığımı söylüyordum ve sonra bu fal tutmamış deyip bakmıyordu