Rüyada Fare Yakalayıp Kaçırmak

Rüyada fare yakalayıp kaçırmak rahatının yerine geleceğine, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına, üçüncü gözünün açılacağına, el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına, hırsının ve nefsinin kurbanı olmayacağına, sermayesinin boşa gideceği yatırımlar yapmayacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibinin sağlık sorunlarının biteceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, moralinin genel olarak yerinde olacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine delalet eder.

Rüyada fare yakalayıp kaçırmak bol kazanç getirecek bir işte ortaklık kazanılacağına, kimselere muhtaç olmadan, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına, çok büyük hayallerine ulaşmak için daha çok çalışması gerektiğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, problemleri teker teker çözeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, kırgınlıkların sona ereceğine, tam her şeyden umudunu kesecekken ve elini eteğini çekecekken karşısına çıkacak kapılar ve yollar sayesinde ümidini yeniden kazanacağına, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına alamet eder.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin umutsuzluklarını geride bırakacağına, kötü duygularını yeneceğine, rakiplerine karşı zafer elde edeceğine, borçlarının kapanacağına, neşesinin, keyfinin, ağız tadının ve sağlığının yerine geleceğine, yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sorun ne olursa olsun aile fertlerinin arkalarında duracağına, devlet kapılarından geçeceğine inanılır.

Rüyada fare yakalayıp kaçırmak karlı işlere atılmak için birikimini ortaya koyacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına, kendisini daha huzurlu bir hayata hazırlamak için gereken şartları sağlamak isteyeceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, gelişeceğine, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, yerinde saymayacağına yorumlanır.

Yorumcuya göre rüyayı gören kimsenin dertlerin dermanının bulunacağına, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine, daha rahat bir nefes alacağına, aldığı eğitimin kendisine hem ticaret hem de sosyal hayatta sayısız avantaj, üstünlük ve ayrıcalık sağlayacağına, muradına ereceğine, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments