Rüyada Farenin Ağza Girmesi

Rüyada farenin ağza girmesi güzel ve tatmin edici bir ilişkiye başlayacağına, heveslendiği ve sahip olmak istediği her ne varsa ona sahip olacağına, her işinin çok büyük mutluluk ve huzur getireceğine, terfi yolunun açılacağına, kadim dostlarının acılarına ilaç, yaralarına da merhem olacağına, esenliğe kavuşacağına, yüzünün güleceğine yorumlanır.

Rüya alimine göre rüyayı gören kimsenin sorunlarla dolu özel hayatın nihayete ereceğine, kariyerinin zirvesine yükseleceğine, hayırsız bir işin dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, makam, güç, mal ve mülk sahibi olacağına, çevresinde saygınlık göreceğine, çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada farenin ağza girmesi bekar bir kadın için hayırlı bir erkek ile evleneceğine, işlerin çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine, nimetten yana payına fazlasının düşeceğine, kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına, zarar veren bir arkadaşı ile yolları ayırmaya karar vereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı görenin planlarının ve projelerinin çok beğenileceğine, kısmetlerinin herkesi kıskandıracak kadar çoğalacağına, hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına, sıkıntılarını bir kenara kaldıracağına, sevdiği kişi ile geçirdiği her anının tadını çıkaracağına, problemlerin sorunsuz şekilde çözüleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada farenin ağza girmesi yakın çevresine fikir danışacağına, candan sevilen bir kişi olunacağına, doğru kararların alınacağına, kısmetinin ve şaşının her zaman yerinde olacağına, çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine, huzurunun ve mutluluğunun baki kalacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya açıklamasına göre çok mutlu olacağına, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına, büyük bir rahatlığa erileceğine, malının ve parasının büyüyeceğine, miskinlikten kurtulup daha çok çalışmak için heves içinde olunacağına, kalbini kıran bir sevdiğine ikinci bir şans vereceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments