Rüyada Fasulye Satmak

Rüyada fasulye satmak hayattan yana yüzünün güleceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını herhangi bir sorun yaşamadan yakın bir zaman içinde tek başına çözeceğine ve ileride çok iyi işlere imza atacağına, zorluklarının son bulacağına, büyük bir sürpriz yaşayacağına, alınan borçların ödenemesinde problem yaşanmayacağına, yapılan bir planın maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı olacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı görenin yaptığı işte verimi ve başarıyı yakalayacağına, ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına, yapılan hamleler ile rakiplerinin yenilgiye razı geleceğine, ters giden işlerinin düzeldiğine ve içinde bulunduğu hem maddi hem manevi durumdan çok büyük bir mutluluk duyduğuna, çok hayırlı işlere gireceğine, kötü olarak yorumlanabilecek bir durumun sizi fazla etkilemeyeceğine, moralinin artmasına, yüzüne renk, canına can, kanına da kan katacak olaylar yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada beyaz fasulye satmak eğlenceli ve rahat bir hayat geçirmeye başlayacağına, kendisi için hayırlı olacak, yüzünü güldürecek, kadrini kıymetini bilecek bir kişiyle tanışıp, onunla güzel bir ilişki kuracağına, imkânlarının kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, kişi bekarsa karşısına çıkan yeni bir kısmetle dünya evine gireceğine, kendisine rahat bir hayat kurmak için çok hayırlı bir yoldan geçeceğine, sıkıntılarını bir köşeye atacağına işaret etmektedir.

Rüya tabircilerine göre sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına, her geçen gün daha iyileşerek umutlanacağına, çok güzel ve hayırlı bir şekilde bir sorunun ortadan kaldırılması ile iş yerinde büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşanacağına ve çok güzel ve huzurlu günlerin görüleceğine, kendisine yük olan maddi yükümlülüklerin azalacağına, mutlu ve hayırlı haberlerin alınacağına, bir ilişkinin devamında çok büyük bir karar alınacağına yorulur.

Rüyada kuru fasulye satmak eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine, manevi huzurdan nasipleneceğine, tüm dertlerinin biteceğine, iş hayatında sözü geçen biri olacağına, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine, ele geçen kazancın büyük bir kısmının tasarruf için ayrılacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kimsenin emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, atılan adımların hayırlı olaylara vesile olacağına, hayırlı işlere girişileceğine, toplumdaki prestijinin sarsılmaz bir hale geleceğine, hedeflerin gerçekleşeceğine, sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, ruhunun da, bedeninin de iyileşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada taze fasulye satmak aile hayatında çok mutluluk verici ve çok büyük hayırlara vesile olacak haberler alacağına, vefalı davranışları ile herkesin takdirini kazanacağına, alacağı bazı iş tekliflerini değerlendirmek için kısa süreli olarak bir tatile çıkacağına, özel hayatında mutlu olacağına, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, en tepkedeki kimse olacağına işarettir.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kimsenin yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine, sıkıntılarından kurtulup yolunu çizeceğine, bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, cesaret edip kimsenin denemediği şeyleri gerçekleştireceğine ve başarılı olacağına, çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine, ayrılıklar olmadan uyum içinde yaşanacağına inanılır.

Rüyada yeşil fasulye satmak bir anda atılıma geçeceğine, iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, evindeki kilerin gittikçe rızıkla dolacağına, maddi açıdan iyi bir konuma getirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına, rızkın ömür boyu süreceğine, sevdiklerinin kıymetini bileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kimsenin içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, hayır göreceğine, sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına, rahatının yerine geleceğine, çok verimli geçecek bir meslek hayatı olacağına, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments