Rüyada Fasulye Yapmak

Rüyada fasulye yapmak hayırlı bir kısmetle evlenip güzel bir yuvaya sahip olunacağına, yardıma muhtaç insanların yardım göreceğine, hayal ettiği kariyerine mutlaka ulaşacağına, bahtın açılacağına, huzurlu bir hayat için gereken şeylere sahip olduktan sonra kendisine uygun bir kısmet bulmaya çalışacağına, alim ve bilge insan olacağına yorulmaktadır.

Rüya manasına göre rüyayı gören kişinin iş ve özel hayatında herhangi bir sorun yaşamayacağına, dua alacağına, sağlığının ve rahatının ömür boyu süreceğine, isteklerinin yerine geleceğine, beklediği bir haberin sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, kendi işine sahip olacağına alamet eder.

Rüyada kuru fasulye yapmak her türlü konfora sahip olunacağına, devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına, uzun zamandan beri içinde yaşadığı işsizlik korkusundan kurtulacağına, hastalıkların uzak duracağına, karşılaşılan kötü durumların yakın bir zaman içinde son ereceğine, mal mülk sahibi olunacağına alamet eder.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kimsenin güvenlik zafiyetlerini ortadan kaldırarak, sevdiklerini koruyacağına, üzüntü duyulan bir durumdan ötürü yaşanan tartışmaların biteceğine, kendisine daha uygun bir hayat kuracağına, yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine, yakın bir zaman içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, mutluluktan tabiri caizse gözlerinin parıldayacağına alamettir.

Rüyada yeşil fasulye yapmak karanlıkların aydınlanacağına, yolunda giden hayatının daha kalıcı, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından çok rahat bir şekilde kurtulacağına, çok büyük yatırımlar gerçekleştirip yardıma muhtaç insanlara destek olacağına, her işten alnının akıyla çıkmaya, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kişinin çok güzel günler geçireceğine, iflas etmeyeceğine, elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına, doğruluktan ve hak yolundan sapmayacağına, gerçekleştireceği çok büyük bir proje ile birçok kişi tarafından isminin duyulacağına, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments