Rüyada Fedakarlık Görmek

Rüyada fedakarlık görmek toplum içinde kendine saygıdeğer bir yer sağlamaya, bazı insanlarla fikir ve iş ortaklığı yapacağına, ailesini kötülüklerden uzak tutacağına, rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına, herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine, Allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine işaret eder.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kişinin çok iyi çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına, borcunun tamamen sıfırlanacağına ve kara geçip artık para biriktirip, yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine, eş dost ya da akrabalardan biri ile ortaklık kurulacağına, sağlıklı ve zinde olacağına, oturduğu makamın sarsılmayacağına, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada fedakarlık görmek rakiplerin üzüntü duyulacağı gelişmelerin yaşanacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare edeceğine, açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine, zenginliğe sahip olunacağına, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına, malının artacağına, iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüya ilmine göre rüyayı görenin her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine, işlerin çok iyi gitmesi ve büyüme kararının alınması ile birlikte üretim çalışmalarına da girileceğine, üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına, değer verdiği gibi kıymet göreceğine, yaptığı ve yapacağı yardımların karşılığını en güzel şekilde göreceğine, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına işaret eder.

Rüyada fedakarlık görmek yetki ve imza sahibi olacağına, işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine, alınan borçların ödenemesinde problem yaşanmayacağına, hayallerinin, isteklerinin, amaçlarının ve beklentilerinin gerçekleşeceğine, gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına inandığı gelişmeler yaşanacağına, sorunların teker teker çözüme kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Ulemaya göre rüya sahibi kişinin bolluğun sürekli olacağına, kısmetli kapıların açılacağına, iyi halinin baki kalacağına, kazancındaki ve evindeki bereketin eksilmeyeceğine, insanlar tarafından takdir toplayacağına, hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Leyla

Benim rüyamdaysa ablam ben ve tanımadığım bitiyle sokakta duruyorduk o anda abim bize doğru yaklaştı suratı üzgündü biz buna anlam veremezken abim bizi itti arkaya düştük ve abim bizim az önce durduğumuz yere geçti o anda yan binadan bir demir parçası abimin üzerine düştü rüyamın devamında ben bu olayı hep izleyip ağlıyordum

Damla

Bir delikten yılan çıkıyor annemle ben kaçıyoruz komşumuz çocuğunu korumak için yılan tarafından sokuluyor