Rüyada Fil Görmek

Rüyada fil görmek sıkıntılarının ve sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, güzel bir döneme girileceğine, büyük bir maddi refaha kavuşacağına, konfor ve lüks içinde yaşayacağına, geçim zorluğundan kurtulacağına, variyet sahibi olacağına delalettir.

Rüya tabirleri lugatına göre her türlü zayıflığından, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına, kardeşleri birbirine düşürmek isteyen bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, kazancın katbekat arttırılacağına, geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına, sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ağaçta fil görmek başarılarının hiç eksilmeyeceğine, makamının sarsılmayacağına, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına, yaptığı iyiliklerin karşılığını göreceğine inanılmaktadır.

Rüyada ağlayan fil görmek tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, kişinin aşırı kibirli hareketlerinin faturasının çok ağır olacağına, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada ahırda fil görmek haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına, yardım severliği sayesinde ihtiyaç sahibi kişilere elinden geleni yapacağına, bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada aksesuar fil görmek sağlığına geri kavuşacağına, Allah’ın izni ile büyük bir ilim sahibi olacağına, bir takım fırsatlar yakalayacağına delalet eder.

Rüyada altın fil görmek zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına, son günlerde yaşanan güzel gelişmelerin aile hayatına da olumlu şekilde yansıyacağına işaret etmektedir.

Rüyada anne fil görmek özel hayattan yana mutluluk verecek gelişmelerin yaşanacağına, Allah’ın hoşuna giden, güzel ameller işleyeceğine, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine işaret eder.

Rüyada aslan fil görmek bazı sosyal aktivitelere katılacağına ya da sinema filmi izleyeceğine, rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına tabir olunur.

Rüyada aslan kaplan fil görmek rızkının genişleyeceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına, daha güzel ve hayırlı günler göreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bağıran fil görmek kendini çok iyi hissedeceğine, bir kişiyle güzel günler geçireceğine, sevdiğine kavuşarak, muradına ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada bebek fil görmek hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine, ömrü boyunca elini attığı her işte çok başarılı ve çok mutlu olacağına, Allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatında şansının açılacağına, kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine işaret etmektedir.

Rüyada biblo fil görmek hastalıkların biteceğine, uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada birden fazla fil görmek zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, onurlu bir yaşam süreceğine, girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada boynuzlu fil görmek aksiliklerin elbirliği ile bir bir aşılacağına, bir şansın ve kısmetin ardından yenilerini getireceğine, sevdiği kişilerle mutlu olacağı bir işe gireceğine alamettir.

Rüyada buluttan fil görmek sorun yaratan kişileri hayatından uzaklaştıracağına, hem neşeyi hem de keyfi tadacağına, sanatla ilgili olarak bazı çalışmalar yapılacağına delalet eder.

Rüyada cam fil görmek planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destek göreceğine, yapılan çalışmaların çok başarılı olması ve büyük kazanç getirmesi sayesinde başka projelerin ve çalışmaların önünü açacağına, çok iyi yerlere gelip büyük miktarda para kazanacağına alamettir.

Rüyada çamurda fil görmek çok seveceği bir kişi ile karşılaşacağına, kudretinin ve inancının hiç azalmayacağına, saç stilini ve giyim kuşamını değiştireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada canlı fil görmek elini eteğini çektiği şeylerin kendisine umut verecek şekilde aşama kaydedeceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, çalışma hayatında çok hayırlı imkânlar ile karşılaşacağına inanılır.

Rüyada çatıda fil görmek aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, işsiz ise iş bulacağına, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine inanılmaktadır.

Rüyada cenin fil görmek daha rahat şekilde harcama ve alım yapacağına, kendi işini kurup hayallerini teker teker yerine getireceğine, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine alamettir.

Rüyada çiftleşen fil görmek evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, dinde ve ahlakta güzelleşip olgunlaşacağına, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada çok fil görmek hayatının kolaylaşacağına, çok güzel olaylar yaşanacağına, maddi konuların çözüme kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çölde fil görmek eline geçen kazancı daha da arttıracağına, kötü günlerinin, sıkıntılarının, sorunlarının ve problemlerinin son bulacağına, maddi ve manevi olarak büyük kazançlar elde edeceğine, insanlar tarafından çok tanınan bir kişi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dağda fil görmek geleceğinin parlak olacağına, çok kazançlı bir çalışmanın ortaya konabilmesi için bazı adımlar atılacağına, sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada deniz fili görmek doğru yatırımlar ile maddi olanakların daha iyi hale getirileceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, umutlarına, hayallerine kavuşacağına delalet eder.

Rüyada deniz kenarında fil görmek karşısına çıkan her türlü engeli aşarak, pes etmeden yoluna inanç ve azim içinde devam ederek, istediği başarıya kavuşacağına, çok büyük başarılar elde edileceğine, yardıma muhtaç insanların yardım isteklerine cevap verileceğine ve çok hayır duaları alınacağına, hayatının çok güzel yönde ilerlediğini görüp mutluluktan havalara uçacağına rivayet eder.

Rüyada denizden çıkan fil görmek iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına, rahatlık içinde yaşayacağına yorulur.

Rüyada denizin ortasında fil görmek kurulacak bir ortaklık sayesinde iş sahibi olunacağına, problemlerinin çözümlerine ulaşacağına, daha önce sorun yaşanan bir konuda bu sefer herhangi bir sorun yaşanmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada derede fil görmek maddi ve manevi açıdan büyük atılımlar yapacağına, yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık rüya sahibinin yüzüne gülmeye başlayacağına, büyüklerine saygıda küçüklerine sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada dev fil görmek büyük başarısızlıkların çok çalışma sayesinde ortadan kalkacağına, bir konuda haklılığının anlaşılacağına, yakın bir zaman içinde mal mülk sahibi olacağına yorumlanır.

Rüyada dişi fil görmek çok daha iyi zamanlar geçireceğine, yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada doğum yapan fil görmek gözyaşının kuruyacağına, büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine, güvenlikli bir siteye taşınılacağına işarettir.

Rüyada doğuran fil görmek moral ve motivasyon açısından çok iyi bir hale gelineceğine, yapılacak bir ortaklık sayesinde çok hayırlı ve bereketli kazançların elde edileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına delalettir.

Rüyada erkek fil görmek elindekilerinin kıymetini çok daha iyi bileceğine, muhtaç kimselere yardım edeceğine, iş hayatında çok güzel çalışmalar gerçekleştireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada evde fil görmek hareketli ve hoş günler geçireceğine, maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine, endişelerin ve korkuların geçeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada eve giren fil görmek işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine, zengin olunacak bir işe girileceğine, çok büyük başarılar elde edeceğine işarettir.

Rüyada gökyüzünde fil görmek sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada gölde fil görmek çok sevdiği ve değer verdiği birisine çok büyük bir yardımda bulunacağına, çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine, kazancın bir değil en az iki kat arttırılacağına alamet eder.

Rüyada gri fil görmek ömrünün çok uzun olacağına, başarılarının daha fazla kişi tarafından takdir edileceğine, çıktığı bir iş gezisinden yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gümüş fil görmek kazancın sürekli artacağına, borçların kısa zamanda ödeneceğine, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine işaret eder.

Rüyada hamile fil görmek atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, hayatının düzene gireceğine, hayır göreceğine tabir olunur.

Rüyada hasta fil görmek sevdiklerine kavuşup, onlarla bir arada yaşamaya başlayacağına, sevilen bir kişinin işlerinde gereken desteğin verileceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyada havuzda fil görmek moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi bileceğine, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada hediyelik fil görmek huzurlu ve mutlu bir ortamda kendisini çok rahat bir hayat süreceğine, yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu durumları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, aile bireylerinin birbirlerine çok bağlı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada heykel fil görmek borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine, kırılan kalbin onarılacağına, muradına ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada iki fil görmek malvarlığının çok daha artacağına, sorunların ve dertlerin en kısa süre içinde son bulacağına, yaptığı işlerden bereket göreceğine alamet eder.

Rüyada iki tane fil görmek yaşadığı bir kötü olay sonrasında yalnız olmadığı için çok sevineceğine, ardından işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, bir işten beklentisinin çok üstünde kazanç elde edeceğine, kazanç beklediği işte hayırlısıyla ilerleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada insan başlı fil görmek uzun zamandan beri büyük bir istekle istediği her şeye kavuşacağına, bolluğa, berekete, güce ve kuvvete, aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde aile büyüklerinin araya girmesi ile biteceğine inanılır.

Rüyada kabede fil görmek uzun zamandan beri boş olan kalbini yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak çok hayırlı bir kısmete vereceğine, ilerleyeceğine, kalkınacağına, uzun zamandan beri zorluk yaşatan bir olayın üstesinden gelineceğine işarettir.

Rüyada kaçan fil görmek kendisini yanında çok mutlu ve huzurlu hissettiği bir kişi ile sonunda evlilik olacak bir birlikteliğe başlayacağına, sevilen birinin elinden tutarak o kişinin evlenmesine, yuva kurmasına yardımcı olunacağına, ferahlığa çıkacağına, geçiminin kolaylaşacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, hayırlı zamanlar geçireceğine işarettir.

Rüyada kadının fil görmesi işlerinin eskisinden daha iyi ve daha kazançlı bir hal alacağına, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, kariyerinde parlak günlerin kendisini beklediğine, dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kafeste fil görmek yeni ve kazançlı işlerin geleceğine, namaz kılacağına, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına yorulur.

Rüyada kahve fincanında fil görmek hayalini kurduğu ve kavuşmak için epey ter döktüğü bir işi kurmak için kazanç elde edeceğine, rızkının artacağına, iş kurmak için kardeşiyle bir araya geleceğine işaret eder.

Rüyada kahverengi fil görmek zenginlik ve bolluk içinde olacağına, ağız tadı, keyif ve neşe içinde yaşayacağına, arzu ve emellerin kişinin istediği yönde gerçek olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kanatlı fil görmek yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına, düşüncelerini eyleme dönüştürecek fırsatlar bulacağına, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına delalet eder.

Rüyada kavga eden fil görmek yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, parasının ve malının artacağı işler yapacağına, büyük bir adım atılacağına yorumlanır.

Rüyada kırmızı fil görmek her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına, sıkıntıların atlatılacağına, üstünlük elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kızgın fil görmek yüzünün güleceğine, gerçekleştireceği büyük ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, yanında başkalarını da çalıştıracak kadar işlerin iyi gideceğine yorulur.

Rüyada kocaman fil görmek sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına, çevresindeki kişileri de araya sokarak sorun yaşayan bir yakınına destek olacağına, tatsızlıkların ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada konuşan fil görmek var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına, kötü niyetli kimselerin kendisini yolundan geri çevirmeyeceğine ve kendisine geri adım attıramayacağına, hayatının bir anda renkleneceğine delalettir.

Rüyada kurbanlık fil görmek makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine, ufak girişimlerde bulunup büyük karlar elde edeceğine, sorunlarını çözeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada maket fil görmek yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının son bulacağına, başarısızlıktan çok başarı elde edeceğine, yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada mavi gözlü fil görmek cebinden parasının, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine, akrabaların vereceği destekler sayesinde mutlu olunacağına işaret eder.

Rüyada mezarlıkta fil görmek sık sık alışverişe gidebileceğine, çok sıkıntı çekilmiş olan konularda rahata ereceğine, kazancının artacağına alamet eder.

Rüyada minik fil görmek istek ve arzularının gerçekleşeceğine, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, daha önce kazandığı deneyimleri çok büyük bir başarı ile kullanacağına yorulmaktadır.

Rüyada minyatür fil görmek üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine, birçok kişiye yardım edeceğine, stres atacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada mor fil görmek sağlığının ve ağız tadının yerine geleceğine, üzüntülerin biteceğine, yaşamına kolaylık geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada öfkeli fil görmek rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine, ruhun ve kalbin rahat edeceğine, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine işarettir.

Rüyada ölen fil görmek hedeflerin karşılık bulacağına, yaşamın güzelliklerini ve yeni tatlarını keşfedeceğine, hiç para sıkıntısı yaşamayacağına, aklında bulunan bazı çalışmaları çok yakın bir zaman içinde gerçeğe çevireceğine işarettir.

Rüyada ölü fil görmek mutlu günler göreceğine, rızkın artacağına, iş konusunda büyük ve engin tecrübelere sahip bir kişi ile büyük bir ortaklık kurulacağına işarettir.

Rüyada ormanda fil görmek zorlukların, sıkıntıların, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine, Allah’ın lütuflarına erişme şansına nail olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada oturan fil görmek arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, günden güne kazancının artacağına, ana baba duaları alınması sayesinde engellerin kolayca aşılacağına yorumlanır.

Rüyada oyuncak fil görmek aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine, isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına, iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına, itibar edineceğine rivayet eder.

Rüyada pişmiş fil görmek eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına ve sevdiği kişilere yardım edeceğine, uzun soluklu bir işe girileceğine, kısa süre içinde korkuların ve endişelerin sona ereceğine delalet eder.

Rüyada porselen fil görmek para sorunu olmadan, kimseye el açmadan yaşayacağına, sıkıntılarından kısa zamanda kurtulacağına, tükenmeyecek bir rızık elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada sakat fil görmek çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, değişimler sayesinde uzun zamandan beri sıkıntı çeken rüya sahibinin, sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına, başındaki şanssızlıktan kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sinirli fil görmek duygularını ve düşüncelerini çok daha rahat ifade edeceğine, başındaki şanssızlıktan kurtulacağına, hayatını yoluna sokacağına işaret etmektedir.

Rüyada suda fil görmek sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına, bulunduğu işin kendisini tatmin etmemesi üzerine başka bir şehre taşınacağına, bu şehirde yeni bir işe gireceğine, işlerin yeni kapılar açacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine yorulur.

Rüyada sürü halinde fil görmek çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına, bazı sorunların eş, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine yorulur.

Rüyada sürüyle fil görmek bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına, sevdiği kişileri arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına, hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada süs eşyası fil görmek kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına, her zaman çok mutlu olacağına ve rahat edeceğine, aile bireyleri ile birlikte yapılacak bir işten alınterinin fazlasıyla karşılığını bulacağına, iş ile ilgili çok hayırlı fırsatların gerektiği gibi değerlendirileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada süslenmiş fil görmek yakın ailesinden birinin sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulması için artık ona göz kulak olacağına, sıkıntıların ve dertlerin geride kalacağına, sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine rivayet eder.

Rüyada süslü fil görmek heveslendiği işlerde muvaffak olacağına, sevdikleri ile bol muhabbette olacağına, kimselere muhtaç olmadan, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına delalet eder.

Rüyada tahta fil görmek herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, çalışmalarının eskisinden daha iyi ve daha başarılı bir hal alacağına, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada taş fil görmek çok detaylı bir şekilde kazanacağı ve kaybedebileceği şeyleri ortaya koyacağına ve bu şekilde işe girip girmeme kararı vereceğine, rahat bir nefes alınacağına, günden güne kazancının artacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada turuncu fil görmek iş yerinde istediği makama terfi edileceğine, sevilen biri ile birlikte çeşitli işlere girileceğine ve işin sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına, birikim yapacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tuvalette fil görmek iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine, şansın ve kısmetin açık olacağına, iş yaşamında tüm dikkatleri üzerine çekeceğine tabir olunur.

Rüyada üç fil görmek rakiplerin çok ağır yenilgilere uğratılacağına, insanlar tarafından örnek bir kişi olarak gösterildiğine ve başı ne zaman sıkışırsa Allah’ın izni ilke sıkıntılarından kurtulacağına, kapanan kapıların açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada uçan fil görmek özel hayatında gerçek ve kalıcı saadeti bulacağına, ettiği bir zararını tamamen kapatacağına, büyük atılımların yapılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada uyuyan fil görmek aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına, sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına, herkesin şaşırtılacağına yorumlanır.

Rüyada uzaktan fil görmek temiz niyetleri sayesinde işlerinin her daim yolunda gideceğine, hayatına yeni bir yön verme olanağı elde edeceğine, sadece iş hayatı değil, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına yorulur.

Rüyada vahşi fil görmek imkânlarının çoğalacağına, ticaret ya da meslek hayatında kararlı adımlar atacağına, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına inanılmaktadır.

Rüyada yanan fil görmek rahat bir hayatın kapısının açılacağına, yuva kuracağına, sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada yapay fil görmek rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, daha iyi yerlere gelineceğine işaret etmektedir.

Rüyada yaşlı fil görmek mevcut koşulların daha da iyi hale geleceğine, her şeyin kişinin lehine gelişeceğine, sıkıntılarının geçeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yatan fil görmek söz dinleyen ve ailesine hürmet gösteren bir evlat olacağına, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine, makbul olan şeylere alamet ettiği söylenir.

Rüyada yeni doğan fil görmek üzüntü duyduğu olayları kısa bir zaman içinde çözeceğine, imkânların gün geçtikçe daha genişleyeceğine, sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeni doğmuş fil görmek büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine, sevinçli ve güzel günler görüleceğine, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, eksiklerinin giderileceğine, Allah tarafından korunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yük taşıyan fil görmek ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına, ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına tabir olunur.

Rüyada zayıf fil görmek beklenmedik kapıların açılmasına, karşısına kaza ve belaların çıkmayacağına, hayallerinin ve isteklerinin karşılık bulacağına tabir olunur.

Rüyada zıplayan fil görmek yaşadığı maddi ve manevi problemlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, huzurlu günler görüleceğine, bir koyduğu işten üç alacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
mehmet

Merhaba, rüyamda bir filin doğum yaptığını görüyorum, daha sonra annesi yok ama fil yavrusu insan şeklinde benim yanımda ve ot yiyor, annesinin daha sonra yavrusunu almak için geliceğini öğreniyoruz ve biz anne filden saklanıyoruz ve anne fil yavrusunu almaya geliyor.

Sümeyra

Gündüz niyetine rüyamda denizin üstünde oturuyoruz ve birden bi kuş sürüsü geliyor arkasından uçan balonlar geliyor ben korkuyorum ve aklima kuşlar filleri yenicek duası geliyor o kelimeyi söylüyorum kiyamet yaklaşıyor diyorum bu ruya beni çok etkiledi Allah’tan bir uyarı midir