Rüyada Yağmurdan Sığınmak

Rüyada yağmurdan sığınmak üzüntü duyulan durumların gün geçtikçe daha güzel bir hal almaya başlayacağına, hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına, çok rahat bir hayat süreceğine, sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına, gösterişli halinin hemen fark edileceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine delalet etmektedir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibinin çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, kazancın katlanacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine, sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine, kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada yağmurdan sığınmak her gelen yeni günün kendisi için çok daha hayırlı ve güzel olacağına, evlatlarına tecrübelerini aktaracağına, aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, sakin ruh halini iş ortamına da uygulayacağına, bir yerden gelecek yüklü kazanç ile çok zarar veren bir sorunun sona erdirileceğine, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına yorulur.

Rüya tabir edenlere göre elinin döneceğine, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına, işlerini çok hayırlı bir şekilde yoluna sokacağına, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, hanesine bolluk geleceğine, yanında çok mutlu ve huzurlu hissettiği bir kişi ile sonunda evlilik olacak bir birlikteliğe başlayacağına alamettir.

Rüyada yağmurdan sığınmak Allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine, rahata kavuşacağına, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına, sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, uzun zamandan beri tanış olunan birinden çok büyük bir yardım geleceğine işarettir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına, uzun süre boyunca tartışmalarla karşılaşılmayacağına, işlerinde daha büyük çalışmalar yaparak daha büyük başarılara imza atacağına, hastalıkların son bulacağına, sorunların atılacak zamanında ve doğru adımlar sayesinde sona ereceğine, stres atacağına yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
SEHER

Rüyamda tanımadığım 2 veya 3 yaslarinda bir kız çocuğu elimi tuttu akşam vaktiydi çamurlu bir tarla gibi yerden yürüdük. Bir eve girdik beyaz elbisesi ve beyaz ayakkabısı vardı. Ayakkabılarını çıkardım ayakları üşüdü mü ıslandı mı dedim. Ellerimle ayaklarını ısıttım. Daha sonra yalnız idim çok yağmur yağıyordu bir çardağa sığındım çardağın çatısından da su damlıyordu. Kuru bir yer bulup masanın üstüne oturdum. Huzurlu bir şekilde yağmuru seyrettim

Zeynep

Merhaba
Ruyamda bir yokustan iniyorum ve bir evin teras, bahce kisminda laptopla calisiyorum. Yokkustan inerkende yagmur yagiyor, bahcede calisirken de yagmur cogaliyor.Sonra cep telefonumdan mesajlari okuyup cvp veriyorum, telefon kapaniyor-(gercek hayatta da telefonum bozuk oldugu icin kapaniyor bozuk oldugu icin. Terasta calisirken yagmur cogaliyir ve ben tanimadigim evin icine siginiyorum iki kiz cogug oynuyor ve annelerinle sohbet etmeye basliyorum birden ama onlari hic tanimiyorum. Lutfen yorumlarmisiniz