Rüyada Fil Tarafından Kovalanmak

Rüyada fil tarafından kovalanmak etrafındaki insanlardan alacağı yardım ile kötü bir durumdan kurtulmaya çalışacağına, her anlamda neredeyse dört dörtlük sayılacak bir kişi ile yollarının kesişeceğine, hayatının çok daha kolay hale geleceğine, kazancının ve rızkının garanti olacağına, hayatı boyunca ruhundan ve bedeninden şifanın eksik olmayacağına, heyecanlanacağı olaylarla karşılaşacağına, hareketli ve hoş günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabircisine göre rüyayı görenin çok büyük bir mutluluğa erileceğine, en yakınındaki bir kişiye sorunlarından kurtulması için yardımcı olacağına, kişinin artık rahat bir nefes alacak kadar iyi bir duruma geleceğine, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine, tam her şeyin bittiğini düşünüp, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına, helal rızka kavuşacağına, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada fil tarafından kovalanmak iş için çok emek verip etrafındaki insanlardan yardım alacağına, hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına, alın terinin karşılığı olacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine, kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine yorulur.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kimsenin makam sahibi olacağına, gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine, işlerin çok iyi gitmesi ve büyüme kararının alınması ile birlikte üretim çalışmalarına da girileceğine, bu sayede kazancın daha da arttırılacağına, hayatında kolaylıklar ve mutluluklar yaşanacağına, hakkını kimseye yedirtmeyeceğine, deyim yerindeyse kimsenin bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine delalet eder.

Rüyada fil tarafından kovalanmak ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine, maddi imkânlarının artacağına, üzüntülerinin çok kısa zaman içinde mutluluğa dönüşeceğine, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, düşmanlarına karşı tetikte olacağı gibi, bu kimselerin oyunlarını bozmak için çok sakin ve gizli şekilde hareket edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kimsenin üzerine düşen bazı çalışmaları yakın zamanda gerçekleştireceğine, uzun zamandan beri çok istediği şeylere kısa sürede kavuşacağına, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine, kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine, büyük atılımlarda bulunacağına, kavgaların ve anlaşmazlıkların bitmesini sağlayacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments