Rüyada Fincan Çalmak

Rüyada fincan çalmak başka işlere girmek için fırsat yaratılacağına, maddi anlamda feraha ermeye, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, ailesindeki her bireyi ayrı ayrı desteklemekten hiç vazgeçmeyeceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, kurulu düzeninin hiç bozulmayacağına, maddi olanaklarının sınırsız olması sayesinde hiçbir eksiğinin kalmayacağına, evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine alamet eder.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibinin varlıklı kimse olacağına, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, eş, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına, sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, insanları yargılamak yerine onları anlamaya çalışacak kadar da alçak gönüllü davranmasını bileceğine, maddi olarak zengin hale geleceği gibi manevi olarak da önemli bilgilerle donanacağına delalettir.

Rüyada fincan çalmak hikmetli kimse olacağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, insanların afiyet bulacağına, kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibinin her koşulda Allah yolundan yürüyeceğine, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine, işlerinin iyileşme ve düzelme göstereceğine, huzurunun yerine geleceğine, kurulu düzeninin sürüp gideceğine, moralinin genel olarak yerinde olacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceği gibi, ün sahibi, saygın biri haline geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kahve fincanı çalmak her şeyin neredeyse hayal ettiklerine çok yakın olacağına, sahip olduğu yetenekler ve beceriler sayesinde iş dünyasında çok iyi bir yer edineceğine, atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, başarılı işlere imza atılacağına, seven kişilerin mutlu bir hayata kavuşacaklarına, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine işarettir.

Tabirciye göre rüya sahibi kimsenin sermayesini hayır getirecek doğrultuda kullanacağına, sıkıntılarını arkasında bırakacağına, hasret çekenlerin kavuşacağına, eşinin kendisine her konuda destek vereceğine, dileklerin kabul olacağına, iş hayatında çok büyük başarılara imza atacağına yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments