Rüyada Fincan Kırılması Görmek

Rüyada fincan kırılması görmek manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına, karamsar ruh halinden kurtulacağına, kendisini daha huzurlu bir hayata hazırlamak için gereken şartları sağlamak isteyeceğine, haneye bolluk ve bereket dolacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun bir ortadan kaldırılacağına, dertlerin ve tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına, yaşanan kötü durumların ve problemlerin hiçbir zarara yol açmadan en kısa zamanda ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin mevcut şekilde hareket etmesi sayesinde gerçekleştireceği işin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, yapacağı bazı çalışmalar ile daha iyi işler için çeşitli hazırlığa başlayacağına, eğer işsizse iş bulacağına, herkesin eline geçmeyecek kadar büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, toplum tarafından el üstünde tutulacağına, mesleğinde başarılarının hiç bitmeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada fincan kırılması görmek arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine, zenginliğinin artacağına, büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına, yeni projeler için kaynak elde edeceğine, zenginlik kazanacağına, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına inanılır.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin destek olan kişiler sayesinde çok büyük takdirler alınacağına, zarar edilen bir işte hayırlı adımlar atılması sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, en büyük sorununun bile tatlılıkla hallolacağına, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan her şeyden men edeceğine, kazançların artacağına, mutlu olunacağına delalet eder.

Rüyada kahve fincanı kırıldığını görmek iş ile ilgili çektiği sıkıntılardan edilen hayır duaları sayesinde kurtulacağına, iyi olan maddi durumun bir ömür süreceğine, çok büyük bir hayranlık uyandıracağına, hedeflerini tutturacağına, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının son bulmasına vesile olacak çarelerin karşısına çıkacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı görenin kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, hayata daha sıkı tutunacağına, yaşanan sıkıntıların sağduyu ve hoşgörü sayesinde sona ereceğine, bahtın açılacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, hiç beklemediği bir anda çok güzel fırsatlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hande

Merhaba. Rüyamda erkek kardeşimin iki eliyle birden fazla çay fincanı taşımaya çalıştığını ve o kadar fincanı taşıyamayıp hepsini kırdığını gördüm. Kırılan fincanlar için de ona çok kızdım. Uyandığımda hala rüyanın etkisindeydim nabzım artmıştı. Yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler.

Gülay

Merhaba ben rüyamda bı mağazada satılan fincanlardan düşmek üzereyken tutayım derken kırdım beyaz pembe pahalı bı fincandi o fincanın küçük bı parçasını agzimda yerken hissettim

zeyzey

Ruyamda is yerinde mudurum sefim is arkadasim otobuse bindik gidiyoruz mudurum bizi goturuyor sonra ben hadi gelin bi kahve yapim size dedim bize geldiler kahve yaptim verdim baska bir fincan oldugu yerde parcalandi tuz buz gibi

Hatice

Merhaba,

Rüyamda babama kızdığım için kahve fincanlarının bulunduğu bir standı yere devirip fincanları kırıyorum anlamı nedir

Sare

Ben bu gece ruyamda kızımın arkadaşı annesi birde kardeşim otururken boş kahve fincanını arkadaşı attı kirdi birini ona çok kizdim

Nurcan

Rüyamda tanıdığım birinin fincanlarımı kırdığını gördün ve baya kavga ediyorduk

Ayşe

Merhaba rüyamda lavabonun tıkanmış ve içinde kahve fincanımın kırık olduğunu gördüm

Kadirye

Merhaba ben dun ruyamda gordum kina gecesi oluyodu bide kahve yapiyodum ikram ediyodum ama fincanlar parcalaniyodu kahveler dokuluyodu bide eski arkadasimin babasi ekmek istedi annem gizliden cebine koydu ne anlama gelir