Rüyada Fıstıklı Baklava Görmek

Rüyada fıstıklı baklava görmek sağlığının da huzurunun da yerine geleceğine, zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına, çok güzel ve mutluluk dolu günler göreceğine, zor geçen bir dönemin yakın zaman içinde biteceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına, çok uğraş vererek büyük bir servete kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyanın manasına göre rüyayı görenin tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, günlerin hiç olmadığı kadar hareketli ve heyecanlı geçeceğine, bulunduğu sektör içinde kendisine yer edineceğine, evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına, maddi sıkıntılardan kurtulup, bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına tabir olunur.

Rüyada bol fıstıklı baklava görmek çok büyük kazançlar elde ettikten sonra uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile evlenerek bir bebek sahibi olacağına, hayat standartlarının yükseleceğine, attığı her adımı düşüneceğine, yüz güldürecek, sevince ve heyecana vesile olacak haberler almaya, günahların af olacağına, başarı elde edeceğine, rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine işarettir.

Tabirciye göre rüyayı gören kimsenin kendisini başarılarından ve mutluluğundan dolayı çekemeyen ve bu yüzden hakkında dedikodu çıkartan insanları hayatından çıkartacağına, iş güç konusunda birçok karar verileceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, kalabalık aile toplantılarına katılacağına, yeni bir ilişkiye başlanacağına, kendisini iyi hissedeceğine, kazancının artacağına, hayat içinde yeni ve bembeyaz bir sayfa açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil fıstıklı baklava görmek elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, yapacağı her yeni işin de kendisine hayır ve uğur getireceğine, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, ekmeğinin bereketleneceğine, sorunların kısa sürede çözüme kavuşacağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine, uzun zamandan beri devam eden sıkıntıların sona erdirileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimine göre rüya sahibi kimsenin düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına, yakın bir zamanda okul hayatının tekrar başlayacağına, iş hayatında kendi işini kuracağına, yüksek meblağlarda gelir sahibi olacağına, işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine alamet ettiği söylenir.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Fıstıklı Baklava Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. bir ziyarete gidiyorum fistikli baklava vardi 2 kisiydik sadece,karsilikli oturuyoduk.baklava bekliyorum gecikindi vereceginiz 2 dilim baklava diyorum icimden tabakta 2 tane geliyodu yiyp yemedigimi hatirlamiyorum

  • Sevgili Okuyucu,
   Rüyada tabakta fıstıklı baklava görmek başlangıçlara, huzura ve yeniliğe işarettir. Bu rüya yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, huzurunun da yerine geleceğine; verilecek isabetli kararlar sayesinde mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine; kar etmek için yeni girişimlerde bulunacağına delalet eder.
   Gündüz Niyetine gördüğün rüyan senin için hayırlara vesile olsun

Rüyanı Tabir Edelim

Facebook veya Google ile hemen giriş yapın ve sayfanın altında açılacak kutucuğa rüyanızı yazıp gönderin.

 • "Gündüz niyetine" diye arattığınız rüyalar öncelikli olarak tabir edilir.
 • Sitemizde Aktif üyelik puanınıza göre rüyanızın tabirine öncelik verilecektir.
 • İlgili sayfaya yazılmayan rüyalar, sistem tarafından otomatik olarak silinecektir.