Rüyada Fotoğraf Silmek

Rüyada fotoğraf silmek çalışma hayatında düşmanlık besleyen kişilerin etrafından uzaklaştırılacağına, bir akrabayla olan dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin çoğalacağına, beklenmedik zamanda çevresindekilerden alacağı bir yardım sayesinde insanlara olan güvenin artacağına, kariyerinin herkesin kolaylıkla elde edemeyeceği nitelikte olacağına, en yüklü borçlarının rahatlıkla ödeneceğine alamet eder.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı görenin malının, parasının, bağının ve bahçesinin artacağına, hayırsız kişilerin aileden ve haneden uzaklaştırılacağına, çıkılan uzun bir yolculuğun ardından bazı projeler gerçekleştirileceğine, el attığı her işte herkesi kıskandıracak başarılar elde edeceğine, büyük bir kazadan kıl payı kurtulmaya, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, yüzünün güleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada telefonda fotoğraf silmek ileride mutlu, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına, sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına, işinin gücünün rast gideceğine, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, uzun zamandan beri yaşadığı ve bir türlü kurtulma fırsatı bulamadığı sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, kişilerin yaşamına güzelliklerin geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin eline geçecek yüklü miktarda bir parayı hayır getirecek işler için kullanacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok iyi bir kariyer edineceğine, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, sıkıntısı olanın ferahlığa çıkacağına, bereketli işler yapılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yanlışlıkla fotoğraf silmek İslamiyet ve tasavvufla ilgilenerek kendisini üzen durumlara karşı bakış açısını değiştireceğine, yaşam tecrübesi edineceğine, dertlerini azaltıp rahatlayacağına, kısmetinin ve şaşının her zaman yerinde olacağına, biraz dinleneceğine, yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı olacağına inanılır.

Rüya ilmine göre rüyayı görenin aile hayatı içinde kendisini çok sevindirip deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek bir haber alacağına, kazancın günden güne daha da artacağına, eline geçen fırsatları değerlendirmesi sayesinde çok mutlu olacağına, yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına, ağız tadının yerinde olacağına, kendisine kar getirecek yatırımlar yapacağına yorumlanır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Çetin

Bu gece rüyamda cep telefonunda fotoğraflara bakıyorum. Sayısını tam olarak hatırlıyorum. İçimden artık bu resimleri görmek istemiyorum diye düşündüm ve 5 adet fotoğrafı sildim. O sırada bir yakınım şu fotoğrafları göreyim dedi. Bende ona tüh resimleri sildim dedim. Tabirini yaparmısınız. Teşekkür ederim

Çetin

Teşekkürler ?

Orhan

Selam, ben rüyamda ara sıra görüştüğüm bir arkadaşım yanımdayken sevgilisinin onunla kendi telefonumla çekindiği fotoğraflarını siliyordum. Silerken sadece arkadaşım yanımdaydı ve fotoğrafları göndermemi istedi. Bende göndermek yerine itiraz ediyor ve siliyordum. Değişik bir rüyaydı. Kapsamlı bir şekilde anlatır mısınız?

Orhan

Teşekkür Ederim.