Rüyada Gelin Göndermek

Rüyada gelin göndermek isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine ve terfi yolunun açılacağına, çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine, hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, yatırımlarının büyüyeceğine, daha çok çalışılacağına, iş ile ilgili olarak atacağı hatalı bir adım yüzünden başının çok ağrıyacağına, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine işarettir.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin çok büyük kazançlar ve faydalar sağlayacağına inandığı bir yakınından fikir alınacağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, kötü günlerini aşmayı başaracağına, eşini mutlu etmek için her türlü fedakarlığı göstereceğine, içinde bulunduğu şartların iyileşeceğine, pişmanlık duyulan hataların düzeltileceğine inanılmaktadır.

Rüyada gelin göndermek ayrıcalık gerektirecek bir zekaya sahip olması sayesinde ticaret dünyasında en çok aranan, kalifiye elemanlar arasına gireceğine, sevdikleri ile bol muhabbette olacağına, korkularından kurtulacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına, yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına rivayet eder.

Rüya yorumu kitabına göre yeni bir ortama girileceğine, iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde verilecek olan bir karar konusunda olumlu bir yol takip edileceğine, kısa zamanda zararlarını telafi edeceğine ve başarıdan başarıya koşacağına, kişinin dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine, Allah’ın lütufları ile karşılaşacağına, başarılı bir insan olacağına rivayet eder.

Rüyada gelin göndermek sözünde duracağına, takdir toplayacağına, zarar edeceği bir duruma düşeceği bir sırada kendisini ihtar edecek bir kişi sayesinde durumunu düzelteceğine, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, işlerin düzelmesi için yeni bir yol seçileceğine, evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya manasına göre rüyayı gören kimsenin dertlerine derman arayacağına, sıkıntıların son bulacağına, bol dua edeceğine, hem iş hem de özel hayatında istediği ve aradığı mutluluğu bulacağına, ruhen ve düşünce olarak hafifleyeceğine, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments