Rüyada Gelin Masası Görmek

Rüyada gelin masası görmek bir beladan kurtulacağına, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına, üzerindeki yükün az da olsa hafiflemesinin sağlanacağına, herhangi bir sağlık sorunu çekmeyeceğine, yaşamına farklı bir yön vereceğine işarettir.

Rüya manasına göre rüya sahibi kişinin tüm risklerini göze aldığı bir işe atılarak bu işten çok büyük gelir elde edeceğine, çok istediği bir şeyin gerçekleşmeyeceğine, zorlukların yakın zaman içinde biteceğine, iş hayatı ile ilgili bir ortaklık kurulacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada gelin masası görmek görmediği ve yaşamadığı güzellikler ile karşılaşacağına, pürüzlü durumları halletmek için aile üyelerini ikna etmek isteyeceğine, çok büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına, yüksek mevkilere getirileceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kişinin güzel bir durumun özel ve sosyal hayatına da olumlu yönde etki edeceğine, herkesin takip ettiği ve çok sevdiği birisi olacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, eline geçen fırsatların kısa zaman içinde faydalarını göstereceğine, hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sorunlu işleri çözmek için öne çıkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada beyaz gelin masası görmek kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine, hoş bir sürprizle karşılaşılacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, anne babası ile bir arada yaşamaya başlayacağına, sevdiği kişilerden aldığı destek ve yardımla amacına ulaşacağına, yüzünün gülmeye başlayacağına yorumlanır.

Rüya manasına göre rüyayı görenin birçok kişiye yardım edeceğine, çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine, toplumun sevgisini daha fazla kazanacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup çok büyük başarılara imza atacağına, mal mülk edineceğine, rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına, ilerleyeceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments