Rüyada Gelincik Hayvan Görmek

Rüyada gelincik hayvan görmek yapılan bir çalışma sayesinde çok yakın bir zaman içinde sıkıntıların aşılacağına, kötü günlerin biteceğine, konfor içinde olacağına, çok büyük kazanç sağlanacağına, hayat içerisinde çok mutlu olunacağına, içindeki fesadı ve şeytanı susturmayı başaracağına rivayet eder.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kişinin yanlış anlaşılan bir gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, asil kişilerle birlikte olup iyi bir hayat süreceğine, çok yüksek mevkilerde bulunacağına, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına, sorunlarını gidereceğine tabir olunur.

Rüyada beyaz gelincik hayvanı görmek başkalarına yardım ettikçe manevi yanını kuvvetlendireceğine, aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine, çalışkan bir kişi ile bir yola çıkılacağına, zarar edilen bir işte hayırlı adımlar atılması sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına, insanların gözünde saygıdeğer, üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumuna göre maddi ve manevi sorunlarının biteceğine, bir sorunla baş edebilmek ve çıkış yollarına ulaşmak için çabalayacağına, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, elde ettiklerine rağmen ahiret hayatını da göz ardı etmeden yaşayacağına inanılır.

Rüyada evde gelincik hayvanı görmek güç ve kudret kazanacağına, başarılı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, işlerin sürekli artacağına, sorunlarını çok rahat bir şekilde ve herhangi sorun yaşamadan bitireceğine, eskisinden çok daha motive olmuş şekilde hareket edeceğine işaret eder.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kimsenin malların artacağına, işle ilgili güzel bir ortaklık kurulacağına, aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, çok daha iyi mevkilere gelineceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlar yapılacağına, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada siyah gelincik hayvanı görmek çözülmeyen sorunları varsa eğer kısa bir zamanda çözüme kavuşacağına, hoş muhabbette olacağına, zor bir işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, hiç olmadığı kadar sevdiği kişilerle büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, huzurlu günler görüleceğine, zor zamanların geride kalacağına, ekmeğinin kesilmeyeceğine ve gelirinin sabit olacağına alamet eder.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, sevilen kişilere bazı sürprizler yapılacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine, hayatının bir anda güzelleşeceğine, uzun zamandan beri hayal edilen her şeye çok büyük zahmetler çekmeden ve sorun yaşamadan kavuşulacağına, şan şöhret kazanacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Birisi

Merhaba, rüyamda hamile bir gelinciğe şekerli pirinc karıştırıp veriyordum. Gelincik siyahtı ancak kuyruğu ve karni beyazdı.