Rüyada Gelinlik Gelmesi

Rüyada gelinlik gelmesi kendisinde gücü, kudreti ve cesareti bulacağına, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine, pek çok olumlu gelişmelere, yaptığı işlerle adının yürüyeceğine, torunlarını görme şansına nail olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alimine göre çocuklarına daima sahip çıkacağına, aile bireyleri arasında ortaya çıkan sorunları yakın bir zaman içinde çok büyük sıkıntılara girmeden ve elindeki imkânları kullanarak çözeceğine, hayatı boyunca darlık çekmeyeceğine, mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, düşkün kimselerin elinden tutacağına, evindeki huzurunun yerine geleceğine ve rızkının çoğalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gelinlik gelmesi yıllar boyunca bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine, işlerin atılacak adımlar sayesinde çok iyiye gideceğine, çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına, kazancındaki verimliliğin artacağına, rakiplerin ve çekemeyenlerin yenilgiye uğratılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin anne ve baba duası alınacağına, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine, atılan adımların kısa süre içinde büyük başarılar kazanılacağına, eline geçen bütün işleri kara geçireceğine, yapacağı birçok çalışma ile hayırlı kazançlar elde edeceğine, kendini her şeyi başarabileceğine inandıracağına alamettir.

Rüyada eve gelinlik gelmesi kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine, yaşamının takdir belgeleri ve ödüllerle dolacağına, hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, çok zor koşullarda bile çok büyük başarılara imza atacağına, her girdiği işte çok üst mevkilere kadar yükseleceğine, sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza inanılır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin makam edineceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, malının artmasını sağlayacağına, kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına, kazancının artacağına, hayatının çok daha konforlu, güzel ve yaşanılır hale geleceğine, hayatını çok daha rahat şekilde idame ettireceğine, yaşam biçimi ile insanların övgüsünü kazanacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments