Rüyada Gelinlik Tutmak

Rüyada gelinlik tutmak değer verdiği gibi kıymet göreceğine, ailesine rahat bir hayat sağlayacağına, can ciğer olduğu kişilerle tatlı ve keyifli zamanlar geçireceğine, hesabını veremeyecek işlere ortak olmayacağına, sebat etmesi halinde mutlaka kazanacağına, zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine işarettir.

Rüya tabirine göre rüya sahibinin ailesi ile birlikte oturabileceği bir ev alacağına, kazancın günden güne daha da artacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, büyük işler başarılacağına, sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada elinde gelinlik tutmak ele geçen kazancın artacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine, sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, düşmana karşı mahcup olmayacağına, bazı önemli konularda aile fertleriyle konuşulacağına ve bir karara varılacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, hayatının daha kolay hale geleceğine yorulur.

Rüya alimine göre rüyayı gören kişinin hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına, hiçbir önemli ve ciddi sorunu olmayacağına, çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine, yöneticilik koltuğuna oturacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada üzerine gelinlik tutmak çıkan bir anlaşmazlıktan ötürü açılmış olan bir davanın kazanılacağına, kazancının kalıcı olacağına, zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına, yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine, çocuklarına daima sahip çıkacağına, rahat bir hayata kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı görenin dertlerin sonlanacağına, zor günlerin uzaklaşacağına, kendisini seven kimseleri yarı yolda bırakmayacağına, sorunların teker teker çözüleceğine, işlerin yoluna gireceğine, hayırlı haberler alınacağına, sorunlarının Allah’ın izni ile ortadan kalkacağına, atılıma geçeceğine, rekabet halinde olduklarına karşı üstünlük ve güç elde edeceğine, takdir toplayacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments