Rüyada Gemiye Çıkmak

Rüyada gemiye çıkmak arasında küslüğün, kırgınlığın, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına, çok iyi işlere imza atıp büyük miktarlarda para kazanacağına, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine, büyük başarılar kazanılacağına, hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına alamet etmektedir.

Rüya manasına göre rüyayı gören kimsenin doğruluğa, dürüstlüğe önem göstereceğine ve hep iyilik düşüneceğine, ekonomik olarak rahatının ve gücünün yerine geleceğine, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, kendisine bir çiftlik evi alacağına, hayatı boyunca kısmetlerinin kapanmayacağına, başarılarının artacağına tabir olunur.

Rüyada batan gemiden çıkmak edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine, kırılan kalbin onarılacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, korkularının üzerine gideceğine, sevindirici haberler alacağına, yaşam şartlarının düzeleceğine inanılır.

Rüya anlamına göre rüya sahibinin alacağı bir ödülün ya da terfinin işine dört elle sarılmasına vesile olacağına, aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, ailesinin gurur kaynağı olacağına, sıkıntılara ve zorluklara daha akıllı ve mantıklı yaklaşacağına, elini attığı işleri yakın zaman içinde çok hayırlı bir şekilde ileri götüreceğine, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde isteklerinin gerçekleşeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada batık gemi çıkarmak maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, ününü ülke dışına taşıyacağına, sorunların ve tartışmaların sona ereceğine, hiçbir eksiğinin kalmayacağına, günahlarına tövbe edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kimsenin içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan her şeyden büyük bir oranda kopacağına, büyük üzüntüler yaşanan bir dönemin bittiğine, hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın yine hayır getirecek işlere harcanacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, karşısına çıkan diğer engelleri de rahat bir şekilde aştıktan sonra kendisini tamamen iş hayatına vereceğine, huzura kavuşacağına, uzun bir ziyaretten dönünce sevdikleriyle ayrı ayrı hasret giderileceğine rivayet eder.

Rüyada denizden gemi çıkarmak uzun süredir görülmeyen bir akrabadan haber alınacağına, emek verilen ve ter dökülen çalışmaların istenilen şekilde sonuçlanacağına, iş projelerinin gerçek olacağına, hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine, atılan adımların büyük başarılar getireceğine, elinin bolluğa kavuşacağına alamettir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kişinin sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine, tüm hayatını manevi değerlerine ve inancına uygun şekilde inşa edeceğine, sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çeken birine destek olunacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına ve sıkıntıların biteceğine, çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments