Rüyada Genel Müdürle Konuşmak

Rüyada genel müdürle konuşmak girilecek bir işte çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, rahatının yerine geleceğine, sorunlarının çözüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, kar elde edileceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, en iyi işlerde çalışacağına, sağlığına zeval gelmeyeceğine, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına işaret etmektedir.

Yorumcuya göre masa başı bir işe gireceğine, sorunlarını aşacağına, şeref ve haysiyetin artacağına, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, kısmetlerinin artacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, aklındaki hayalleri değer verdiği kişilerin vereceği destekle gerçeğe dönüştüreceğine, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada genel müdürle konuşmak üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına, kudretli kişiler arasına gireceğine, helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına, kendisi için çok kıymetli olacak ve belki de hayati önem taşıyacak bir konuda kolay kolay kimsenin yapmayacağı bir şey yapacağına, eline geçen kazancı hayal ettiği projeler için harcayacağına, sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin maddi ve manevi sorunlarının biteceğine ve hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine, kafasının uyuştuğu bir kişi ile dünyaevine gireceğine, sürdürdüğü gayretlerinin kendisine şifa olacağına, büyük bir proje ile birlikte zenginliğe adım atacağına, şansının her zaman kendinden yana gideceğine yorumlanır.

Rüyada eski genel müdürle konuşmak mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına, çok güzel ve hayırlı başarılar kazanacağına, bereketli bir döneme girerek, refah içinde yaşayacağına, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine, özgüveninin artacağına, ailesi ile mutlu ve mesut yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibinin hayırlı bir haber alınacağına, yurt dışında da ismi bilinen önemli kişiler arasında bulunacağına, kem gözlü insanları etrafından uzaklaştırmaya, kişinin kudret ve itibar sahibi olacağına, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına, uzun zamandan beri devam eden sorunların çözüm bulacağına, edilen duaların kabul edileceğine delalettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Rüyamda 6 yada 7 yıl kadar bir süre çalıştığım fabrikanın genel müdürünü gördüm. Ne konuştuğumuzu hatırlamıyorum ama ayakta dikilmiş sanırım güzel şeyler konuşuyorduk. Tartışma falan değil normal konuşmalardı

Semih

Teşekkür ederim sağolun 🙏

Çınar

Rüyada genel müdürün mesaj gönderdiğini görmek