Rüyada Gerdek Gecesine Hazırlanmak

Rüyada gerdek gecesine hazırlanmak büyük bir atılım yapacağına, ileriye gideceğine, bol kazançlı ve hayır dolu bir işe girileceğine, hayatını ailesine adayacağına, hayatın kendisine istediklerini nasip edeceğine, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, kariyer konusunda istenilen duruma ulaşıldıktan sonra evlilik yapılacağına alamet etmektedir.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kimsenin Allah’ın lütuflarını bulacağına, şifa göreceğine, karşısına hayırlı bir kısmet çıkacağına, işinde yükselmeye, yol kat etmeye ve basamak atlamaya, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere ulaşacağına, hane içindeki huzursuz havanın yerini mutluluğa ve sevgiye bırakacağına, hata üstüne hata yaparak tüm şimşekleri üzerine çekeceğine delalet etmektedir.

Rüyada gerdek gecesine hazırlanmak maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, içinin huzurla dolacağına, sorunlarının sona ererek çok büyük rahatlama ve sevinç yaratacağına, beraberliklerde hayal edilenden daha fazla mutlu olunacağına, rızkının bollaşacağına, borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine işaret etmektedir.

Ulemaya göre rüya sahibi kişinin sıkıntıların son bulacağına, çok sıkıntı çekilmiş olan konularda rahata ereceğine, aile hayatında çok güzel günler yaşanacağına, ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, ters giden işlerin düzeleceğine, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, kardeşleri birbirine düşürmek isteyen bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına alamettir.

Rüyada gerdek gecesine hazırlanmak çalışkanlığı ve azmi ile daha üst mevkilere çıkma şansı yakalayacağına, mutluluktan gözyaşı dökeceğine, özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine, etiği duaların Allah katında kabul edildiğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, yolunun açık olacağına, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine, mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına alamet eder.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kişinin alacağı bir destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine, çok iyi çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, sevdiklerine kavuşacağına, iş hayatında çok büyük başarılara imza atacağına, kardeşlerin birlikte iş kuracağına, çektiği sıkıntıya rağmen bir an olsun yılmayacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gizem

Merhaba rüyamda ablamın gerdek gecesini hazirladigimizi gördüm acele ediyorduk biran önce hazırlayıp evden çıkmak için sonra birden sabah olduğunu gördüm ablam çok yorgunduk yatıp uyuduk diyordu ama karnına gözüm ilisiyordu hamileydi karnı kocamandı şaşırmıştım sonra uyandım şimdiden teşekkür ederim
Not ablam evli rüyamda da yine esiyle onların odasını hazirliyorduk