Rüyada Beyaz Yılan Görmek

Rüyada beyaz yılan görmek bir üniversitede hoca olunacağına, yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, eğer yaptığı bir yolculuk boyunca hiçbir kötü olay yaşanmadıysa, o yol için hazırlık yapan kişiye iyi, sevinçli haberler geleceğine, yatırımların işlerini büyütmek için gerekli miktara kavuşacağına, çok büyük ve hayırlı işlere girileceğine, stresinden, sıkıntısından ve kuruntusundan uzaklaşıp, kafa dağıtacağına delalet etmektedir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin sorunlarından yavaş yavaş kurtulacağına, sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, bundan sonraki yaşamında hiçbir şeye aldırış etmeden, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına, hatalarından erken döneceğine, evinde sıkıntılı günler geçiren kişilerin ise mutluluğu yakalayacağına, kolay kolay yıkılmayacak sağlam temeller üzerine inşa ettiği hayatıyla herkesi kıskandıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada ağaçta beyaz yılan görmek hayırlı bir kısmetle evlilik yolunda adım atılacağına, çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, arasında düşmanlık olan kişilerle düşmanlığı ve küslüğü kaldıracağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ayaklı beyaz yılan görmek yeni bir işin ve hayatın kapısının aralanacağına, maddi ve manevi olarak çok daha güçlü bir kişi olacağına, hayata dair tüm nimetlere kavuşarak, hayallerini gerçekleştireceğine, iş konusunda çevresindekilere sürekli yardım edeceğine, kazancının sağlam ve sabit olacağına, hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada bahçede beyaz yılan görmek zenginlik sahibi olunacağına, rahatlayacağına, hafifleyeceğine, önemli bir dönüm noktasına gelineceğine ve kişinin geçmiş yaşamından çok daha iyi koşullarda bir hayata sahip olacağına delalettir.

Rüyada banyoda beyaz yılan görmek kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına, toplumda itibar sahibi ve önde gelen kişiler arasında yer alacağına, içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada birden fazla beyaz yılan görmek imkânlarının daha geniş hale geleceğine, kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine, en çetin zorlukların aşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada boynuzlu beyaz yılan görmek kötü olan geçmişini unutup geleceğine, kısmetinin ve şansının sadece bir dönem için değil hayatının sonuna kadar açık olacağına, iş ortamındaki sorunların ve sıkıntıların çözümüne katkıda bulunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada camide beyaz yılan görmek kendisi için başarı kapılarını açacak bir işbirliğine gireceğine, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, güzel ve sevinçli günler görüleceğine, çok güzel ve hayırlı bir hayat yaşayıp huzur içinde bir aile hayatına sahip olacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, geçmişten gelen tüm sıkıntıların ve borçların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çıngıraklı beyaz yılan görmek alınacak müjdeli haberler sayesinde verilecek olan bir karar konusunda olumlu bir yol takip edileceğine, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada çok beyaz yılan görmek problemlerini kısa sürede çözüme kavuşturacağına, uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine, çevresindeki güzel, iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının artacağına, iş hayatında herkes tarafından tanınan ve saygı duyulan bir kişi olunacağına, uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına, bu sayede çok mutlu olacağına, hayata ve işine dört elle sarılacağına ve bu mutlu halini diğer insanlara da geçireceğine, işten arta kalan zamanının çoğunu evde ailesi ile kendi halinde bir yaşam sürerek geçireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada çok sayıda beyaz yılan görmek ticaretinin genişleyeceğine, zaman içinde üzüleceği bazı şeyler ile karşılaşacağına ancak kalbinin kırılmasına rağmen yaptığı işten asla vazgeçmeyeceğine, söylediklerini gerçekleştirmekte başarılı olup yeni işlere gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada denizde beyaz yılan görmek gösterilecek performans ve ortaya konulacak başarılı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, tövbe edip İslami kurallara uygun bir hayat sahibi olacağına alamettir.

Rüyada denizden çıkan beyaz yılan görmek konuşulacak bazı konuların yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine, mutluluk dolu haberler alacağına, büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine, başarıların çok kısa bir sürede rüya sahibinin kapısını çalacağına, dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına, bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine delalettir.

Rüyada dev beyaz yılan görmek sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına, aile bireyleri ile birlikte güzel ve mutlu günler geçirileceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına, dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada duvarda beyaz yılan görmek hayata ve insanlara karşı daha ılımlı, hoşgörülü ve anlayışlı olacağına, zenginleşeceğine, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada evde beyaz yılan görmek çok büyük bir topluluğa konuşma yapacağına, işsiz ise bol kazançlı bir işe sahip olacağına, elinden geldiğince onlarla birlik, beraberlik, bütünlük ve dayanışma içinde kalacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada gri beyaz yılan görmek bir hobinin iş olarak benimseneceğine, işinde herkesten bir adım önde olacağına, kazançlı işler yapacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada iki beyaz yılan görmek dualarının karşılığını alacağına, çok iyi bir çevreye sahip olunacağına, haneye bolluk ve bereket dolacağına, zor zamanların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine, rızkının genişlemesine ve kazancının artmasına vesile olacak işlere gireceğine tabir olunur.

Rüyada iki tane beyaz yılan görmek rızkının genişleyeceğine, yaşamın kendisine kar ve mutluluk getireceğine, hareketli ve hoş günler geçireceğine, çok büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, çok büyük miktarda para kazanacağına, işlerinin büyüyeceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ince beyaz yılan görmek gidilecek bir iş yemeğinde yeni iş ilişkileri kurulacağına, kendisini kötü hisseden ya da zorluk yaşayan arkadaşlarına en gerekli zamanlarda yardım eli uzatacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde sona ereceğine, yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, sayılan ve takdir edilen bir kişi olacağına rivayet eder.

Rüyada iri beyaz yılan görmek zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, kırılan yaşam hevesinin yerine geleceğine, evlilik için gün sayılacağına, hayatında tertemiz ve yepyeni bir sayfa açılacağına, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının hiç eksilmeyeceğine delalettir.

Rüyada kafası beyaz yılan görmek yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına, insanları imana getirmek ve ibadete çağırmak için çalışacağına, yüreğine su serpecek çok sevinçli haberler alacağına, güzel sözler işiteceğine, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına, platonik olarak ilgi duyduğu birisine açılacağına, beklediği sevinçli bir haber için gün sayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kafası kopmuş beyaz yılan görmek yönetici makamına geleceğine, parasal durumunun iyileşmeye başladığına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine, zenginlik içinde uzun bir yaşam süreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kahverengi beyaz yılan görmek üzüntülü ve sıkıntılı durumların el birliği ile ortadan kaldırılacağına, aksiliklerin ve üzüntülerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sahip olmak istediklerine ulaşacağına, üzüntülerin biteceğine, girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına, aydınlık günlerin yakında olduğuna, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kalın beyaz yılan görmek sorunlarının ve sıkıntılarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, gönlüne ve kafasına göre bir kişi ile birliktelik yaşayacağına, iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine yorumlanır.

Rüyada kanatlı beyaz yılan görmek hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine, yaşam şartlarının iyileşeceğine, imkânlarının çoğalacağına, yakın bir zaman içinde yeni bir eve taşınabileceğine, gereken kişilere gereken cezaların verileceğine rivayet eder.

Rüyada kırık beyaz yılan görmek gelirinden yana memnun olacağına, ağzı tadının, neşesinin ve huzurunun baki kalacağına, kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, kimseye el açmadan yaşayacağına, iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına, üzüntü duyduğu olayları tek başına düzelteceğine delalet etmektedir.

Rüyada kısa beyaz yılan görmek maddi ve manevi açıdan sene boyunca rahatlayacağına, bazı sıkıntılarından kurtulmasını sağlayacağına, aile bireyleri ile arasında kırgınlıklar yaşanacağına ancak daha sonra bu durumların düzeltileceğine işaret eder.

Rüyada kocaman beyaz yılan görmek gönlündeki gibi sevileceğine, yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına delalet etmektedir.

Rüyada konuşan beyaz yılan görmek fikirlerinin can bulacağına, sıkıntılarının zaman içinde ortadan kalkacağına, rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına, kafasına koyduğuna ulaşacağına, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine, Allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatınızda şansının açılacağına işarettir.

Rüyada küçük beyaz yılan görmek paraya ve mutluluğa kavuşacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına, uzun bir zamandan sonra derin ve rahat bir nefes alacağına, yaşadığı kötü bir durumda destekçisinin çok olacağına, hayatının çok iyi bir hale geleceğine, aile hayatında çok büyük bir mutluluğa sahip olacağına delalet eder.

Rüyada mavi beyaz yılan görmek hayallerin gerçekleşeceğine, aile hayatının hayır getireceğine, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına, her anlamda güçleneceğine, çok büyük ve hayırlı rızklar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada mezarda beyaz yılan görmek çok büyük bir sevinç duyacağına, aile bireyleri ile birlikte güzel ve mutlu günler geçirileceğine, iflas etmeyeceğine alamet eder.

Rüyada mezarlıkta beyaz yılan görmek kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine, hayali kurulan çalışmalara ve projelere kavuşulacağına, eline geçen imkânlar zengin biri olacağına, yapılan bir toplantıdan olumlu bir sonuç çıkarılacağına, sadık ve zor durumlarda yanında olacak gerçek bir arkadaşa, hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada mor beyaz yılan görmek yakın bir zaman içinde çok istediği terfiye kavuşacağına, rakiplerine karşı her zaman çok daha güçlü olacağına, hayatının keyifli hale geleceğine, söz, yetki ve imza sahibi olacağına, ziraat ve harmandan fayda görmeye, hayır getirecek noktalara gelineceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada ölmüş beyaz yılan görmek sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine, bu sayede sıkıntıların, sorunların ve rahatsızlıkların atlatılacağına, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine, hayatının güzelleşeceğine, kuracağı hayırlı ve doğru bir ortaklık ile işlerinin ve kazancının artmasını sağlayacağına, bankadaki hesaplarının kabaracağına, işlerini tek başına yöneteceğine yorulur.

Rüyada ölü beyaz yılan görmek çok başarılı olacağına, işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine, büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine, bir elinin yağda bir elinin balda olacağı bir hayatı olacağına, azimli ve hırslı çalışmasının karşılığı olacağına, işinin gücünün rast gitmesi sayesinde kazancının çoğalacağına, başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ormanda beyaz yılan görmek sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, hayat içinde yaşadığı kötü durumlardan uzaklaşacağına, parasal olarak çok büyük bir kazanç sağlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada pembe beyaz yılan görmek dertlerin biteceğine, kırılan kalplerin barışacağına, yakın zaman içinde sergilenen davranışlar sayesinde çok daha iyi ve düzgün bir hayat sürüleceğine yorulur.

Rüyada sarılı beyaz yılan görmek alınmış olan borçların ödeneceğine ve anne baba hayır duaları alınacağına, yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine, iş bitiriciliği sayesinde ticaret dünyasının önde gelen isimleri arasında yer alacağına rivayet eder.

Rüyada sırtında beyaz yılan görmek alın terinin karşılığı olacağına, sıkıntılarını ve yaşadığı zor günleri geride bırakacağına, hayırlı bir kısmet ile dünya evine girileceğine ve rahat bir hayata sahip olunacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde zarar edebileceği bir işe girse bile bu durumu kazanca çevireceğine, zor günlerin geçip, neşeli zamanların yaşanacağına, kişisel problemlerini çözeceğine tabir olunur.

Rüyada siyah noktalı beyaz yılan görmek bozduğu bir düzenin eskisinden daha iyi bir hale getirileceğine, saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine, kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine, yüzünü Kâbe’den başka bir tarafa çevirmeyeceğine, sevinçli haberlerin alınacağına, annesinin ve babasının ettiği dualarla sırtının yere gelmeyeceğine inanılır.

Rüyada suda beyaz yılan görmek aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların kabul olacağına, esenlik bulacağına, maddi olarak çok rahat olunacağına, beklentilerine ve de amaçlarına kavuşacağına, geleceğinin gerçekten de kısmetlerle dolacağına işaret eder.

Rüyada süt beyaz yılan görmek sevilen bir kişiye yardım edileceğine, çok daha iyi ve daha başarılı bir döneme gireceğine, uğradığı zararların telafi edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tarlada beyaz yılan görmek ferah bir eve geçileceğine, ticaretinin hızlanacağına, hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine, söylediği yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada turuncu beyaz yılan görmek kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına, girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına, kendi işini kurup başına geçeceğine, başarı üstüne başarı kazanacağına, takdir edilen bir iş sahibi olacağına, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tuvalette beyaz yılan görmek sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, çok bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına, borçlarının ödeneceğine, yakın bir zaman içinde atacağı bazı adımlar sayesinde çok rahat edeceği ve büyük bir ferahlık yaşayacağı bir döneme gireceğine, maddi anlamda sorun yaşanmayacağına, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına delalet eder.

Rüyada uçan beyaz yılan görmek yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına, güzel sözler işitip, hayırlı haberler duyacağına, akrabalarının, yakınlarının, arkadaşlarının ve dostlarının yardımıyla sıkıntılarından, hastalıklarından ve borçlarından kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada uyuyan beyaz yılan görmek ileride herkesin itibar ettiği, inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına, isteklerini ve arzularını kolayca elde edeceğine, alacağı sevinçli bir haber sayesinde iş hayatı için yeni bir yol haritası çizeceğine ve bu sayede çok daha güzel bir hayat kuracağına, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine, elindekilerin değerini bilerek hareket edeceğine inanılır.

Rüyada yatak odasında beyaz yılan görmek evlat sahibi olunacağına, işinde geniş yetkilerle donatılacağına, kendisine fazlaca kar getireceğine inandığı bir işe atılacağına işaret eder.

Rüyada yatakta beyaz yılan görmek gece gezmelerinden, lüks restoranlarda yemek yemekten, iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına, başarı elde edeceğine, ailesi ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, kimseye haksızlık etmeyeceğine, ettiği bir zararını tamamen kapatacağına delalettir.

Rüyada yavru beyaz yılan görmek şifa göreceğine, bolluk ve bereket yaşayacağına, düştüğü yerden kalkma cesareti göstereceğine inanılmaktadır.

Rüyada yeşil beyaz yılan görmek bir tanıdığından alacağı destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine, önemli hastalıkları ya da içinden çıkılmayacak sorunları olmayacağına, sorunların ve sıkıntıların büyük bir azimle ortadan kaldırılacağına, büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine, gülmekten asla vazgeçmeyeceğine, güzel bir haneye sahip olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada zararsız beyaz yılan görmek atacağı hayırlı adımların kendisine hayır getireceğine, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, fakir fukaraya yardım edileceğine, insanların yolunu aydınlatacağına, hayırlı bir yuva kurulacağına, rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, hayatın mutluluk içinde geçeceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına işarettir.

Rüyada zehirli beyaz yılan görmek deneyimli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde iş dünyasında büyük bir şöhrete kavuşulacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına, düşmanlarının kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceklerine ve zahmetli bir işin kolay bir şekilde sonlandırılacağına, kendisini toparladıktan sonra büyük başarılar kazanacağı bir işe imza atacağına, işleri yoluna koymak için gösterdiği çabaya ailesinin de ortak olacağına işaret ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Melek Ç

Rüyamda evde duvarın icinden kafasını çıkarmış beyaz bir yılan gördüm.gövdesinin ön kısmı görünü
yordu.Diger kısmı duvarın arkasında kaldığı için ne kadar büyük oldugunu göremedim.Konustum yilanla ama ne konuştuğumu hatırlamıyorum.

pınar

rüyamda yerde bir sürü ince küçük beyaz yılanlar gördüm bir tanesi benim çantama kadar gelmişti son anda gördüm üzerimden attım yerde bir sürü vardı etrafımda da insanlar vardı galiba hepimiz kaçmaya çalıştık çantamla yılanı savurduğumu hatırlıyorum sadece