Rüyada Ateş Yağdığını Görmek

Rüyada ateş yağdığını görmek bembeyaz ve yepyeni bir hayat sahibi olacağına, işlerini yoluna sokacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme gireceğine, ticaret hayatına atılacağına, attığı her adımı Allah yolunda ve atacağına, dinin hüküm ve gereklilikleri doğrultusunda hareket edeceğine, kendine olan özgüvenine kavuşacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtularak huzur bulacağına yorumlanır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, kısmetin ve şansın açılacağına, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına, sevdiği birisine çok büyük destek vereceğine, sadece kendisine faydalı olmakla kalmayıp, başta ailesi, yakınları ve dostları olmak üzere tüm insanlara elinden geldiğince yardım edeceğine, sorunların kısa bir sürede çözüm bulacağına rivayet eder.

Rüyada gökten ateş yağdığını görmek rızkının her geçen gün daha da artacağına, hayattan alınan zevkin daha da artacağına, nasibin de kısmetlerin de artacağına, para ve mutluluk konusunda hiç sıkıntı çekmeden, huzurlu, sağlıklı bir hayat süreceğine, hakkıyla kazanca, geleceği için isabetli olacak bir iş yapma fırsatı elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibinin ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, işlerinde büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, çok büyük ve hayırlı işlere gireceğine, başarılı bir iş hayatı geçirileceğine, karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına, yaşanan sıkıntıların herhangi bir sorun yaratmayacağına alamettir.

Rüyada gökyüzünden ateş yağdığını görmek eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına ve yardım isteyen bir kişiye yardım edileceğine, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına, çok zor bir dönemi bitirip başarılı bir döneme yelken açacağına, büyük başarılar kazanacağına, yaşamda arzu ettiği ne varsa gerçek olacağına, elindekilerle yetinmeyi bileceğine yorumlanır.

Rüya alemine göre rüya sahibi kimsenin hastalığının düzeleceğine, iş hayatında ve aile hayatında düştüğü boşluktan kurtulması ve parasal olarak çok zor durumlara düşmemesi için yardım edileceğine ve herhangi şekilde ortaya çıkabilecek hastalık durumundan ötürü gereken ne varsa yapılacağına, büyük başarılar kazanacağına, ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, maddi bir kaynak bulunup çeşitli harcamalar yapılacağına, kendisi için isabetli kararlar alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada havadan ateş yağdığını görmek kazancın daha da artacağına, sağlık sorunlarının sona ereceğine, başarılı bir kariyere sahip olacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine, yaşamı boyunca niyetini ve kalbini bozmadan hareket ettiği için her işinin rast gideceğine, eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine, sıkıntılarını ve borçlarını ortadan kaldıracağına işaret ettiği söylenir.

Ulemaya göre rüyayı gören kimsenin atılan adımlar sayesinde işlerin çok büyük başarılar getireceğine, kazançlı çalışmalar yapılacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine, rahatsızlık yaşanan bir dönemin alınacak destek sayesinde sona erdirileceğine, sırtının asla yere gelmeyeceğine, yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada üzerine ateş yağdığını görmek kendisine yardım etmesi ve işleri çekip çevirmesi için yanına birkaç personel alacağına, işlerine bereket geleceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, içine düştüğü sıkıntılardan kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına, çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, sıkıntı içinde olduğu durumlardan kısa bir süre içinde kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kimsenin belki de hayatının fırsatını yakalamış olacağına, keyfinin ve yaşam enerjisinin yerine geleceğine, maddi durumunu düzeltebilmek için programlı şekilde hareket edeceğine, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, sevdiği tecrübeli bir kişinin vereceği fikirler sayesinde durumunu düzelteceğine, hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine delalet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Ateş Yağdığını Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Ruyamda gokten uzerimie ates yagiyodu sonra ayni ruya icinde gokyuzunde kocaman bi saat vardi Ramazan baayrami yazyodu sonra siyahli beyazli bi kurt bana dogru gelmeye basladı buyuk bi korkuyla uyandim.ruyada dunyanin sonu diye dusundum

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız zafere, mutluluğa ve işe alamettir. Rüya yorumuna göre işinde elde ettiği zaferler ile yeniden can bulacağına; engel olan insanlara rağmen mutlu bir hayat sürüleceğine; sevdiği kişiler ile gireceği bir iş ile birlikte artan özgüveni sayesinde daha büyük işlere gireceğine işaret eder.

 2. Rüyamda kıyamet gününü gördüm annemin evindeyim ve gökten yağmur gibi alev yağıyor, şimşekler çakıyor.Alevleri annemle birlikte söndürüyoruz. Bi alev beni takip ediyor son anda kurtuluyorum komşumuzun odunları da yanmaya başlıyor

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız paraya, umuda ve rahatlığa yorulur. Rüya tabirine göre parasal olarak çok büyük bir kazanç sağlanacağına; tam her şeyin bittiğini düşünüp, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına; kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine delalettir.

   • Teşekkür ederim inşallah yorumladığınız gibi çıkar tersi halinde bi sadaka çıkarmalıyım🙂

 3. İyi günler diliyorum. Bugün rüyamda gece vakti evin önünde iken komşunun yakacak odununun birden tutuştuğunu gördüm ve derhal koşarak toprakla çıkan yangını söndürüyorum. Sonra gökten yer yer toz veya toprak serper gibi ateş yağdığını fark ediyorum. Sonrasında eve sığınıp aileme durumu anlatıyorum ve uyanıyorum tabi rüyadan.

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya hayırlara, güzelliğe ve huzura alamettir. Rüya tabirine göre eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına; uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına; bolluk ve bereket dolu günler görüleceğine ve çok mutlu ve huzurlu olacağına işarettir.

 4. rüyamda havadan ateş yağıyordu. bir tanesi eve düşü elimle alıp ev yanmasın diye attım onu.sonra feryatla allah’a dua ediyorum ne olur allahım bana kıyamet gününü yaşatma al canımı diye.

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya kaygıya, mesleğe ve evliliğe rivayet eder. Rüya yorumuna göre karamsarlığından, çekimserliğinden, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına; topluma öncülük edeceği, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına; anlayışlı ve hoşgörülü bir kısmetle evlenileceğine işarettir.

 5. Rüyam da yağmur bulutu gibi ateş bulutu vardı bizim ustumuzde yağmaya başladı bu kaç damla bize değdi babamla içeri saklandik dedem ve babamın arkadasi dışarda kaldi

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya çözümlere, azmetmeye ve amaçlara delalettir. Rüya yorumuna göre sıkıntıların ve sorunların kolay bir şekilde çözüleceğine; sabır ve azim ile hayal edilen her şeye kavuşulacağına; eline geçen fırsatları iyi bir amaç doğrultusunda kullanacağına yorulur.

 6. Ruyamda ates sadece bazi yerlere dusuyordu benim basima da dustu acisini duydum ama yanmadim. Sonra ardindan yagmur yagmaya basladi ates durdu. Korkup kapiyi kilitledim.

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız kazanmaya, huzura ve sevgiye alamettir. Rüya yorumuna göre kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına; kötü alışkanlıklarını hayatından çıkaracağına, daha huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına; işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, sorunlarının biteceğine, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına delalettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim