Rüyada Keçi Kafası Görmek

Rüyada keçi kafası görmek ezilmeden ve zorlanmadan hayatını geçindirme şansı elde edeceğine, büyük aşamalar kaydedeceğine, cesaret edip kimsenin denemediği şeyleri gerçekleştireceğine ve başarılı olacağına, çok hayırlı mallara ve mülklere sahip olacağına, sorunların kısa bir zaman içinde çözüleceğine, bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına, sağlıkla ilgili olarak yaşanan sorunların bitirileceğine inanılır.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kişinin büyük bir aşk yaşayacağına, istediklerini kolaylıkla ele geçireceğine, iyi, güzel ve hayırlı günler geçireceğine, iş hayatında rakipleri çok şaşırtacak hamleler yapılacağına, büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide hiç kusur etmeyeceğine, resmi görevlerde bulunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada beyaz keçi kafası görmek her anlamda güçleneceğine, rahatlığın, lüksün, konforun, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, yaşanan kırgınlıkların sona ereceğine, gireceği bir sınavın yada başlanacak bir projenin sorunsuz geçeceğine, dualarını, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, kırgınlık yaşadığı birisi ile aradaki buzları eriteceğine rivayet eder.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kimsenin yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, büyük bir zenginliğe kavuşacağına, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, kafasının sakinleşeceğine, kazandıklarının tadını çıkaracağına ve yaşamayı da bileceğine, Allah’a dua edeceğine delalet eder.

Rüyada boynuzlu keçi kafası görmek yükünün azalacağına, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, hastalıklara şifa bulunacağına, yaşanan sıkıntılardan, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına ve dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine, güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına, sonraki günlerin kendisine her zaman iyilik ve hayır getireceğine, mesleğinde uzmanlık yapacağına, yardım severliği sayesinde ihtiyaç sahibi kişilere elinden geleni yapacağına yorulur.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı görenin ferah bir döneme girileceğine, aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına, değerlerine sahip çıkarak yaşayacağına, hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine, işlerinin yoluna girmesi ve aile saadetinin yerinde olması sayesinde huzur bulacağına, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına inanılmaktadır.

Rüyada kopmuş keçi kafası görmek evlilik konusunda önemli bir adım atacağına ve refaha ereceğine, bir konuda verilen emeğin boşa çıkmayacağına, hayırlı günler görüleceğine, kendisine kötülük yapmak isteyen kişileri bulup adli yoldan cezalarını çekmelerini sağlayacağına, eşi ve çocukları ile çıkacağı bir yolculuktan güzel haberlerle döneceğine, kendisi ile gurur duyacağı önemli ve büyük işlere imza atacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri üstadına göre sürekli yakınında bulunan kişiler ile dayanışma içinde kalacağına, hareketlerine ve yaşamına çeki düzen vermek isteyeceğine, sorunlarının Allah’ın izni ile ortadan kalkacağına, mal ve para sahibi olacağına, sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına alamet eder.

Rüyada ölü keçi kafası görmek hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine yada hayalini kurduğu eve sahip olacağına, elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına, kendisine yeni bir ev ve bu evin içine yeni eşyalar alacağına, göstereceği performans sayesinde iş konusunda teklif alınacağına, gelecek güzel haberler ile çok büyük bir sevinç yaşayacağına, ağız tadının yerinde kalacağına alamet eder.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kişinin büyük başarılar kazanacağı çalışmalar ve projeler gerçekleştirileceğine, gönülden arzuladıklarının hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine, mutluluğunun artacağına, kendi mutluluğunu sağlamak için her şansı değerlendirip, riske atılacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada siyah keçi kafası görmek maddi zorluklara rağmen yine de hak yolundan ayrılmadan, şükrederek yaşayacağına, kısa sürede çok mutlu olunacağına, atılan adımların başarıya çıkacağına, yaşamına bolluk geleceğine, hayatını sil baştan yaşamak için harekete geçeceğine, hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine tabir olunur.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin başının önüne eğilmesine neden olacak bir hadise yaşanacağına, işinde söz sahibi olacağına, üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, bir kişinin kendisine dost değil aslında düşman olduğunu fark edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yüzülmüş keçi kafası görmek hiçbir eksiğinin olmayacağına, kalbini tekrar hayata açacağına, ortaya konulacak çalışmalar ve gerçekleştirilecek projeler sayesinde çok iyi paralar kazanılacağına, huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına, tecrübe sahibi bir kişiden alınacak fikirler sayesinde yapılan hatalardan ders çıkarılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın yorumuna göre günlerinin güzelleşeceğine, sorunlarından kurtulacağına, mutluluk ve huzur elde edeceğine, rızkının genişleyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, beklenen bir haberin gelmesiyle kişinin iştiraklerde, girişimlerde bulunacağına, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine alamettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe

Rüyamda anne ve babamın evinin önündeki merdivenlerde canlı siyah keçi gördüm babamın elinde bıçak vardı ancak keçiye zarar vermeden keçinin kafasındaki nasırları temizliyordu. Boynuzu yoktu kısa bir boynuz nasırın altında kalmıştı.

Ayşe

Teşekkürler bu güzel rüya yorumu gibi hayra çıkması temennisiyle🤲

Zeynep

Rüyada siyah bir keçi kafası duvara asılı olan camdan dolabın içinde durup bana baktı cami kırıp bana abi de diye tkr etti korkunç bir sesle baba diye bağırmaya çalıştım diyemedim abla dedim rüyadan kalktım yine karşımdaydi dibimde bana abi diye fısıldıyordu sonra rüyadan uyandım