Rüyada Yağmur Sesi Duymak

Rüyada yağmur sesi duymak çok büyük ve hayırlı rızklar elde edeceğine, hayatın keyifli bir hale geleceğine, dardaki bir tanıdığa yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına, çok başarılı bir kariyere sahip olmaya, hem aile hayatında hem iş hayatında hayırlı olayların yaşanacağına, emeklerinin kendisine mutluluk getireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin işinin ehli olması ve o işin eğitimini almış olması nedeni ile ticaret hayatında nitelikli elemanlardan olup, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına, zor durumların yakın bir zamanda ortadan kaldırılacağına, mesleğinde çok başarılı olacağına, kazancının çoğalacağına, daima afiyette olacağına alamettir.

Rüyada yağmur sesi duymak çok zor günler yaşayacağına, elinde bulunan paranın boşa gideceğine, uzun bir zaman önce büyük bir tartışma yaşadığı bir kişinin kendisine kurduğu tuzakları bozacağına, sıkıntı ve üzüntülerini geride bırakacağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, maddi gücünün daimi olacağına, sahip olunan imkânların çok iyi kullanılacağına işaret eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin kötülüklerden uzak kalacağına, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, dilediği gibi harcama yapacağına, aile hayatı ile ilgili çok güzel adımlar atılacağına, maddi açıdan kötü durumdaysa iyi duruma geleceğine, başarıya giden yollarına da hiçbir zaman engel çıkmayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada şiddetli yağmur sesi duymak artık kötü günler yaşamayacağına, yapacağı çalışmalar sayesinde hayırlı ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağı ve hayırlı kişiler ile iş ortaklıkları yapılacağına, huzurunun ve rahatının ömür boyu süreceğine, ömrünün hayırlarla dolu geçeceğine, zorluklar karşısında başını her daim dik tutmayı bileceğine, işlerinin bir türlü düzeleceğine, çok tahsilli bir kişi olacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumu kitabına göre kazançlı olacağı işlere gireceğine, dua alacağına, son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, imkânlarının kendisini rahat yaşatacak kadar geniş olacağına, gösterilen çabaların deyim yerindeyse meyvelerini vereceğine, borçlarının biteceğine ve üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tuba

Ruyada odamdayim annemle babamin tartistiklarini duyuyorum ve bir yandan cok yagan yagmur sesi vardi bende tuvalet bahanesiyle odadan cikiorum ve babam annemi vurma sesleri gelince evdeki kardeslerime kosun kosun diorum bunu duyan babam bana dogru gelior nasil bunu dersin diye banada elini kaldirior ama ben korkmuyordum hadii vur kafami duvara diyip tepki veriyordum tabi bu esnada halenn cok yagan yagmut sesi duyuyordum.

Gülcan Akdemir

Rüyamda arabanın içindeymişim. Her yer karanlık. Arabanın tavanından çok şiddetli yağmur sesi geliyor. Korkuyorum biraz. Sonra arabanın tavanı açılıyor açıp bakayım camından görürüm diyorum. Ama açtım mı hatırlamıyorum!!!

Semra Güzel

Merhabalar Gündüz niyetine Ol’sun?rüyamda gece uyaniyorumki yagmur damlalarinin tıp tip yere düştüğünün sesini duyuyordum en anlama geliyor aceba?

Aysun

Merhaba evde yağmurun sesini duyuyorum sonra aaa yağmur yağıyo diyip camdan bakıyodum. Sağnak halinde yağıyodu ama sel olcak boyutta değil