Rüyada Yılan Dişi Görmek

Rüyada yılan dişi görmek haneye bolluk ve bereketin dolacağına, ettiği duaların Allah katında kabul göreceğine, zamanında çok çalışmasının ve karlı yatırımlarının karşılığını şimdi daha az yorularak ve daha az çalışarak alacağına, çok güzel ve hayırlı bir hayat yaşayıp huzur içinde bir aile hayatına sahip olacağına, sevap işlemek için uğraşacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, tüm parasını kaybeden bir kimseye yardım elini uzatacağına yorumlanır.

Rüya tabircilerine göre moralinin yerine geleceğine, kimse ile tartışmayacağına, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına, ailesini mutlu etmeyi ve kendi sevincini ve mutluluğunu bileceğine, çok güzel günler yaşanacağına, kendi ayakları üstünde durmak için her türlü fırsatı en akılcı şekilde kullanacak olan rüya sahibinin mutluluğunu kendi elleriyle inşa edeceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz yılan dişi görmek aile bireylerinin birbirine kenetleneceğine, deyim yerindeyse başa bela olan bir kişinin başının altından çıkan bir sorunun daha fazla büyümeden çözüleceğine ve ebeveynler için çok önemli olan bir konuda adım atılacağına, özel hayatını başka insanlara kapatarak daha sakin, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına, mutluluk dolu günler yaşanacağına, hastalıkların sona ereceğine, iş hayatında yeni çalışmalar ve atılımlar yapılacağına işaret etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre seven, mutlu ve huzurlu biri olacağına, işlerin yoluna gideceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına, sorunların aile büyüklerinin yardımıyla çözüme kavuşacağına, işlerinde yeni bir sayfa açacağına, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kara yılanın dişini görmek insanlar tarafından takdir edileceğine, kalben çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve bu sayede daha farklı bir şekilde hareket edileceğine, çok rahat bir hayat süreceğine, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine, iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine işarettir.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kişinin aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına, kıskançlık yapan birinin haneden uzaklaştırılacağına, yaşamının olumlu yönde değişeceğine, diploması ile gurur duyacağı gibi çevresinde de büyük itibar göreceğine, karanlık zamanların aydınlanacağına, işlerin yoluna gireceğine, insanların gönlünü ve sevgisini kazanacağına yorulur.

Rüyada yeşil yılan dişi görmek kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına, eline geçen imkânlar zengin biri olacağına, yaşamının planlarına uygun şekilde ilerlemeye başlayacağına, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına, sahip olunan makama takılmadan, her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine, yardım konusunda sevilen bir kişiye destek olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibinin uzaktaki sevdikleri ile hasret giderip, bol bol sohbet edip, stresinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, fikirlerinin amacına ulaşacağına, yapacağı yeni çalışmalardan sonra kendi işini kuracağına, kısmetsizlik yaşadığı bir işe tekrar girerek bu sefer başarı kazanacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Elif Şule Karaçeper

Rüyamda yılanın kafasından bir elimle tutup diğer elimle de taşla yılanın ağzındaki dişleri kırmaya çalışıyordum ısırmasın diye. Teşekkürler.

Elif Şule Karaçeper

Teşekkür ederim

Miriye

Rüyamda bende yeşillik yokuştan inerken bir sürü yesil kahverengi yılanlar görüyorum kızım önden iniyor diye onun yanına gitmeye çalışıyorum korkuyla o sırada kalcamdan dişlerini batırmaya çalışıyor yardimima koşan 2 erkek yilaninin sağından solunda kafasını tutuyorlar bembeyaz çok sivri dislerile tislayip duruyor battığını hissettim ama acı kan yoktu

Sema Karabulut

Rüyamda bir mekandayım rafta küçük ve büyük yılan var biri yeşil biri kahverengi geçerken tıs sesi duyup bakıyorum yılanlar yerde bakıyorum ki sağ elimin orta parmağından beni ısırmış acı yok kan yok ama dişi elimde kalmış doktora koşuyorum elimden çıkaramadan uyandım

Sema Karabulut

Teşekkür ederim emek verdiniz

ozan cem

Rüyamda evime sarı yılanın gizlendiğini gördüm. Bir sepet içerisinde boğamı desem piton mu kocamandı. Yanımda kuzenimin çocukluk halini görüyorum. yılanı gördüğümde onu geri itip yılanın ağzına banyo havlumu bükerek atıyorum. Yutmaya çalışıyor daha sonra evimin holunde bu yılanın çenesi çıkmış öylece duruyor. Yani diş takımı kendisi yok dişleri var .ve yatak odamda kanlı izlerini görüyorum.