Rüyada Subay Olmak

Rüyada subay olmak kalıcı ve güvenilir dostlar edineceğine, umut beslediği ve medet umduğu yerlerden fayda göreceğine, anne duasının alınacağına, cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına, herkesin takdirini toplayacak kadar önemli işler yapılacağına, hayırlı bir kısmet ile dünya evine girileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya lugatına göre rüya sahibinin Allah’ın izni ile etrafını çepeçevre saran kötü durumlardan kurtulacağına, saadetinin yükseleceğine, işlerin kötü gidişatının tersine döneceğine, gerçek mutluluğun tadına varma şansına nail olacağına, işlerinde atacağı adımlar sayesinde şansının döneceğine, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada askerde subay olmak işinin de, yaşamının da her geçen gün iyiye doğru gideceğine, hedeflerine yaklaşacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına ve bu sayede çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine, kişinin kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine, çok rahat bir hayata adım atacağına tabir olunur.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kişinin hayırlı kısmetler alacağına ve Allah’a şükredecek durumlara geleceğine, aşkının meyveleri olarak çocuklarını kucağına alacağına, sağlık konusunda bazı olumlu gelişmeler olacağına, bir kere başarısını ispat ettiği takdirde iş dünyasında üst üste güzel tekliflerle karşılaşacağına, ergenlikten olgunluk dönemine geçeceğine, herkesin istediği bir kariyeri olacağına işaret eder.

Rüyada deniz subayı olmak birçok yeni fikir edinileceğine ve sağlık konusunda bazı reçetelerle ülkeye dönüş yapılacağına, üzerinde epey kafa yorduğu çalışmaları ortaya koyacağına ve maddi ve manevi olarak uğradığı zararların neredeyse tamamına yakınını telafi edecek düzeye geleceğine, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına, Allah’ın izniyle hastalık gibi durumlardan şikâyetçi olmayacağına, hayal ettiğinden daha iyi bir hayata kavuşarak maddi, manevi mutluluğu tadacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimine göre rüya sahibi kişinin yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine, kazancın, mutluluğun ve sağlığın daim olacağına, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, hayata sıkı sıkı sarılacak olan rüya sahibinin pozitif psikolojisi sayesinde hayatına çeki düzen vereceğine, kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine, iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına tabir olunur.

Rüyada emir subayı olmak işlerin düzeleceğine, adımların çok iyi bir yol açacağına, gözünü diktiği her işi layığıyla ve bileğinin gücüyle yerine getirmeyi bileceğine, sağlanacak bir başarı sayesinde yeni iş teklifleri ve yüksek miktarda para kazanılacağına, parasal durumunun iyileşmeye başladığına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, eline geçen yüklü miktarda kazancı hayırlı bir iş için kullanacağına delalet eder.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kimsenin iş hayatında yeni çalışmalar ve atılımlar yapılacağına, hem maddi hem manevi açıdan verilen destek sayesinde sevilen bir kişinin ağır bir hastalıktan kurtulacağına, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, geçim derdinin olmayacağına, mutlu olacağına, hastalıkların kalmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kadın subay olmak işlerini ve yaşamını verdiği yerinde kararlar doğrultusunda sürdüreceğine, ömür boyu sevgi içinde, huzurlu bir hayat süreceğine, başarılarını arttıracağına, içinde bulunduğu sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtulacağına, hakkında asılsız yere adli süreç başlatılan bir kişiye büyük yardımının dokunacağına, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü ödeyemediği borçtan kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri kitabına göre emeklerinin karşılığını en güzel şekliyle alacağına, fikirlerinin amacına ulaşacağına, işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine, hatıralarını yaşatmak için elinden gelen her şeyi yapacağına, aile büyüklerine saygıda kusur etmeyen, hayırlı bir evlat olacağına, güzel devam eden aile ilişkilerinin iş hayatına olumlu yansıyacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada nöbetçi subay olmak çok büyük ve hayırlı işlere girileceğine, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, sorumluluklarından asla kaçmayacağına, düzenini oturttuktan sonra hayatına kaldığı yerden daha başarılı ve daha mutlu bir şekilde devam edeceğine, sosyal hayat içinde sevilen bir kişi olunacağına, işten eve bir hayat yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın manasına göre rüyayı görenin sorunlarından ve sıkıntılarından yakında kurtulacağına, atılan adımların büyük başarı sağlayacağına, yakın bir zaman içerisinde kendi işinin sahibi olunacağına, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, bihaber olduğu konularla ilgili doğru ve kesin bilgilere ulaşacağına, mevkilerinin yüksek olacağına delalet eder.

Rüyada rütbeli subay olmak tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine, bir organizasyona katılacağına, yeni bir hayat kurma yolunda bazı adımlar atılacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştirmeye başlayan kişinin, kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüya alemine göre rüya sahibi kimsenin kurulu düzeninin sürüp gideceğine, sorunların sona ereceğine, herkesin hayal ettiği ve imrendiği bir yaşam süreceğine, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına, ahiret hayatlarının da güzel olacağına, tersliklerin yoluna gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yedek subay olmak iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına, ticaretinin ilerlemeye başlayacağına, hayırlı bir döneme girileceğine, ilişkisinin huzur içinde süreceğine, konfor ve lüks içinde yaşayacağına, maddi gücünün artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibi kişinin yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine, yakın bir arkadaşla yaşanan tartışmanın tatlıya bağlanacağına, büyüyeceğine, ilerleyeceğine, büyük paralar kazanacağına, problemlerinin çözüleceğine, işlerin günden güne artacağına, hafifleyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments