Rüyada Su İçen Görmek

Rüyada su içen görmek şansının kendinden yana olacağına, hayatında saygının hiç eksik olmayacağına, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, alınacak bazı havadislerin yaralarına merhem olacağına, çektiği zorlukların biteceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumlarına göre ihtiyaçlarını gidermekte maddi sıkıntı çekmeyeceğine, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, attığı her adım ile adından daha çok söz ettireceğine, anne ile ilişkilerin eski haline döneceğine, düşmanlarının kendisinden uzaklaşacağına, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, ana baba dualarının alınacağına, iş sahibi olunacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ablanın su içtiğini görmek kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına, başarıya giden yolda hiçbir engeli olmayacağına, büyük bir başarı göstereceği bazı çalışmalar gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada acı su içtiğini görmek güçleneceğine ve dışarıdan düşmanlarına karşı adeta zırhla kuşanmış gibi olacağına, düzeninin yıkılmayacağına, bir iyi bir kötü devam eden işlerinin kendisine fayda ve hayır getireceğine delalettir.

Rüyada arabayı su içinde görmek kısa sürede çok mutlu olunacağına, pek güven vermeyen bir kişinin iş teklifinin geri çevrileceğine, zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşını su içinde görmek sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına, daha farklı ve güzel bir hayatı benimseyeceğine, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına işarettir.

Rüyada avuçla su içmek görmek yaptığı iş ile anılır olacağına, çok zor bir dönemi bitirip başarılı bir döneme yelken açacağına, şirketlerinin sayısının çoğalacağına delalet etmektedir.

Rüyada ayakları su içinde görmek geçimini sağlamanın dışında, eline geçen paranın bir kısmı ile de geleceğine yatırım yapacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine ve deneyim kazanılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bardakla su içmek görmek kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine, Allah’ın izniyle kötü kimselerin şerrinden korunacağına, evinde ve işinde yardımcıları olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasını su içinde görmek kendisine daha uygun ve daha güzel bir hayat kurarak çok uzun zamandan beri ertelediği hayallerine kavuşacağına, uzun bir zamandan beri hayallerini kurduğu bir işi hayata geçireceğine, haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada berrak su içinde görmek huzur içinde yatacağına, sevdiği kimselere yardım ederek aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, çevresine karşı daha şefkatli ve anlayışlı biri haline geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada bol su içmek görmek rahat bir hayata sahip olacağına, maddi darlığa düşeceğine ancak yakın bir arkadaşın bulacağı bir kaynak sayesinde sorunun ortadan kalkacağına, işlerin açılacağına yorulur.

Rüyada bolca su içtiğini görmek vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olacağına, yakın bir arkadaş tarafından çıktığı yolda büyük destek alınacağına, iş dünyasında yeni kapılar açılacağına tabir olunur.

Rüyada bulanık su içtiğini görmek kurtuluşa ereceğine, ruhunun şifaya kavuşacağına, işinde profesyonel kimse olacağına alamet eder.

Rüyada buzlu su içtiğini görmek endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına, sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine, yeni iş kollarına adım atılacağına inanılır.

Rüyada çamaşır suyu içtiğini görmek rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu bulacağına, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına, bazı güzel gelişmeler sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine alamettir.

Rüyada çamurlu su içtiğini görmek güzel günlerle tanışılacağına, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine, bahtının ve geleceğinin açık olacağına, zorluk çeken bir akrabasına yardım edeceğine ve aralarındaki bağın daha sağlamlaşacağına tabir olunur.

Rüyada çocuğun su içtiğini görmek mutlu ve huzurlu olunacağına, iş için verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, her iki cihanda da cenneti bulmak için mücadele edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çok su içmek görmek hayırlı olayların yaşanacağına, yöneticilerinden ya da ortaklarından takdir göreceğine, işlerin açılacağına, aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine işarettir.

Rüyada denizden su içtiğini görmek zengin olunacağına, dertlerin ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada dereden su içmek görmek esenlik bulacağına, rahata ereceğine, borçlarından ve hastalıklarından kurtulacağına, kazancını iki kat arttıracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada deveyi su içerken görmek dileklerin gerçekleşeceğine, çevresinde herkesin sözüne güvendiği, sevip saydığı bir birey olunacağına, bolluk içinde bir hayat yaşanacağına delalet eder.

Rüyada domuzun su içtiğini görmek herkesin karşısında el pençe divan duracağına, geçim sıkıntısının sona ereceğine, yeni bir sorumluluk altına gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada elma suyu içtiğini görmek maddi durum kötü ise zengin olunacağına, lüks tüketimin daha rahat yapılacağına, yeni bir ilişki yaşanacağına inanılmaktadır.

Rüyada eşeğin su içtiğini görmek dargınların ve kırgınların barışacağına, kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, sıkıntıdan sonra feraha erileceğine, kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına delalettir.

Rüyada evi su içinde görmek maddi gücünün daimi olacağına, sevap işlemekten geri kalmayıp, başka kimselere de yardım edeceğine, işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine inanılır.

Rüyada farenin su içtiğini görmek profesyonel olacağı işlere atılacağına, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarf edeceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına işarettir.

Rüyada filin su içtiğini görmek uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, Allah’ın sayısız lütuflarını göreceğine, hayır işleri ile uğraşılacağına inanılır.

Rüyada havuzdan su içtiğini görmek içindeki fesadı ve şeytanı susturmayı başaracağına, eşi ve çocukları ile ağız tadı ve iyi geçim içinde olacağına, bir bebek sahibi olacağına yorulur.

Rüyada herkesin su içtiğini görmek işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, hayırlı ve uğurlu bir haber alınacağına, her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada hortumdan su içtiğini görmek ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının kolaylıklarla geçeceğine, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına, zorlukların sevilen bir kişinin vereceği destek ile biteceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ılık su içtiğini görmek elde bulunan maddi imkânların rahat bir şekilde kullanılacağına, dünya nimetlerinin en hayırlılarından daha fazla istifade edeceğine, her şeyin yolunda gideceğine işaret eder.

Rüyada inek su içerken görmek hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için de büyük fırsatlar yakalayacağına, işleri büyütme sürecine girileceğine, karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kabeyi su içinde görmek çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek büyük kazançlar elde edeceğine, engellerin ortadan kalkacağına, mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına delalet etmektedir.

Rüyada kadın suyun içinde görmek büyük ve başarılı kişiler ile tanışılacağına, işlerle ilgili sorunlu zamanlar yaşanacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, sevilen bazı kişilere yaşadıkları sıkıntılardan dolayı maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına delalettir.

Rüyada kaplumbağanın su içtiğini görmek aile bireylerini kendisinin yönetip, yönlendireceğine, aile hayatında çok mutlu günler göreceğine, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada kardeşini suyun içinde görmek başı sıkıştığında çevresinde pek çok insan göreceği için mutluluk duyacağına, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, zor durumda olan kişileri unutmayacağına ve variyeti ne oranda artarsa o kadar sadaka ve zekât vereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada keçinin su içtiğini görmek yaşanan pozitif gelişmelerin gözünün ve ufkunun açılmasına vesile olacağına, her zaman merhametli biri olarak davranılacağına ve sevap işleneceğine, yükümlülüklerin ve kişinin omzundaki ağırlığın azalacağına delalettir.

Rüyada kediyi su içerken görmek alacağı güzel haberler sayesinde adeta mutluluktan havalara uçacağına, hiçbir derdinin dermansız kalmayacağına, alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kirli su içmek görmek konferans ve seminerlere katılacağına, yeni çalışmalara girişileceğine, Allah katında günahlarının affolacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kocasını suyun içinde görmek gayrimenkul işine girileceğine, yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına, çok hayırlı ve büyük kazançlar sağlayacak adımlar atılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada koyunun su içtiğini görmek ortaya çok başarılı ve uzun yıllar boyunca unutulamayacak projeler konulacağına, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, işlerin yoluna gireceğine ve soğukluk yaşanılan eski tanıdıklarla aradaki buzların eriyeceğine delalettir.

Rüyada kuranı kerimi suyun içinde görmek bir miras kavgasının araya giren aile büyükleri sayesinde mahkeme kapısına gidilmeden çözüme kavuşacağına, olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına inandığı işlere girişeceğine, sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına rivayet eder.

Rüyada limon suyu içmek görmek iş hayatında yaşanan parasal sorunların eş, dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine, bolluğun ve bereketin artacağına, sıkıntılı ve sorunlu durumların kısa süre içerisinde biteceğine delalet eder.

Rüyada maden suyu içtiğini görmek tabiri caizse kangren olmuş kısmın kesilip atılacağına, dünyada helal mal yemeye ve helal kazanca, iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada meyve suyu içmek görmek zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine, sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına, zaferler kazanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada mezarı su içinde görmek vücudunu çok yıprattığı için hasta olacağına ve yakın bir zamanda bu hastalıktan kurtulup daha iyi bir duruma geleceğine, doğruluktan ayrılmayacağına, hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine, övgülerle ve başarılarla dolu bir yaşam sürüleceğine delalettir.

Rüyada mezarlığı su içinde görmek arkadaş ve dostlardan mühim bir yardım alınacağına, çok hayırlı işlere gireceğine, elde edeceği zaferlerin arkasında hem ailesinin, hem de sevdiklerinin olacağına yorulmaktadır.

Rüyada muhabbet kuşunun su içtiğini görmek sevdiği bir kişi ile girdiği bir ortaklıkla birlikte kazancının artacağına, hayırlı ve iyi bir kısmet ile çok güzel ve mutlu bir beraberliğe başlanıp çok ilham verici bir sevgi ve huzur içinde yaşanacağına, elinin darlığa düşmeyeceğine işarettir.

Rüyada musluktan su içtiğini görmek rızkın genişleyeceğine, hayal ettiği ve çok istediği her şeye kavuşacağına, çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünya evine gireceğine yorumlanır.

Rüyada nar suyu içmek görmek sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine, önüne pek çok imkan sunulacağına, verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada oğlumu suyun içinde görmek çok büyük bir aşk yaşanacağına, büyük bir kazanç elde edileceğine, işinde en iyisi olacağına işaret eder.

Rüyada okunmuş su içtiğini görmek ömrü boyunca mutlu olacağına, yokluk ve fakirlik görmeyeceğine, kendi gelişimini bambaşka bir yöne taşıyacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ölen kişiyi su içinde görmek iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına, dertlerinden arınacağına, moralini bozan düşünceleri kafasından uzaklaştıracağına rivayet eder.

Rüyada ölüyü su içinde görmek kendisini çekemeyen ve işlerinin önüne sürekli bir engel çıkaran kişileri yenilgiye uğratacağına, aklında bulunan birçok şeyi gerçeğe çevireceğine, sıkıntılarını aşacağına delalettir.

Rüyada oruçken su içtiğini görmek rahat edeceğine, kendisinden medet uman kişilere verdiği sözleri tutacağına, Allah’ın kendisine lütfettiklerinin kıymetini bileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada oruçlu iken su içtiğini görmek işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine, sorunlarının yakın bir kişiden alacağı destek sayesinde biteceğine, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada oruçlu olup su içtiğini görmek çok büyük kazançlar elde ederek çok yüksek mevkilerde kendisine yer edineceğine, kendisini Allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına, kendisini kıskanan kişilerden birinin kötülük yapmak için attığı bir adımı kazançlı bir fırsata çevireceğine inanılmaktadır.

Rüyada pınardan su içmek görmek kısmetin açılıp hayırlı bir kişiyle evlenileceğine, eğer evliyse yakın zamanda bebek ile ilgili mutlu bir haber alınacağına, bir konuda sermayenin harcandığına değeceğine, ticaret hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada portakal suyu içtiğini görmek ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, yolunun açık olacağına, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine, etrafındaki kişilerden güzel sözler duyulacağına, olur olmadık yerlerde, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada şeftali suyu içtiğini görmek çok hayırlı kişiler sayesinde gün geçtikçe daha iyi bir duruma geleceğine, ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına, hayırlı bir şekilde yeni işlere girileceğine işaret eder.

Rüyada şelaleden su içtiğini görmek sevdiği kişiler ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına, beklemediği bir havadis ile sevineceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğini su içerken görmek işlerin günden güne açılacağına, keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine, hikmetli ve asil insanlardan olacağına yorulur.

Rüyada sıcak su içtiğini görmek iç dünyasının güzelleşeceğine, günden güne işlerinin daha iyi bir hale geleceğine, mal mülk sahibi olacağına inanılır.

Rüyada şişeden su içmek görmek yanlıştan uzak durarak, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine, iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada soğuk su içmek görmek geçim derdinin son bulacağına, helal ekmek yeneceğine, işlerinin açılacağına yorumlanır.

Rüyada sürahiden su içtiğini görmek çalışmalarının hayal ettiği takdiri toplayacağına, bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına, hayır ve bereketin artmasına işaret etmektedir.

Rüyada tarlayı su içinde görmek hayatının zahmetsiz ve çilesiz geçeceğine, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine, güzel, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına inanılır.

Rüyada tastan su içtiğini görmek mutlu bir hayatı olacağına, kendisi için kötü düşünen kişilerin bu düşüncelerinden vazgeçeceklerine ve rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına, büyük başarılar kazanmak için çıktığı yolda hiç beklemediği kadar güzel günler ve hayırlı çalışmalar göreceğine tabir olunur.

Rüyada tatlı su içmek görmek her işinde hayırla karşılaşacağına, gerçekleştirilen projeler sayesinde yüksek kademelerde çalışmaya başlanacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tavuğun su içtiğini görmek sevdiği kimseler ile uzun sohbetler edeceğine, zenginleşeceğine, sabır göstermesi sayesinde sorunların çok hayırlı ve başarılı bir şekilde çözüme kavuşacağına alamettir.

Rüyada temiz su içtiğini görmek yollarına hayırlı kısmetlerin çıkacağına, maddi anlamda çok ileri gidileceğine, tüm yaşamını güzel bir amaca bağlayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada timsahı suyun içinde görmek iş yaşamında tüm dikkatleri üzerine çekeceğine, işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine, iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine tabir olunur.

Rüyada türbeden su içmek görmek çok sevinçli olaylar yaşayacağına, gönül gözüyle olan biteni değerlendirip kendisi için en doğru olanı yapacağına, şansının kendisinden yana olacağına tabir olunur.

Rüyada üzüm suyu içtiğini görmek meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine, davranışlarına ve tutumuna yeniden özen göstererek, üzerindeki kötü imajı sileceğine, iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada vişne suyu içtiğini görmek başarı için yılmadan çalışılacağına, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine ve arkasından dua edenlerin çoğalacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yağmur suyu içtiğini görmek âlim kimselerden feyz alacağına, çok büyük bir aşk yaşanacağına, yeni malların alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada yatağın su içinde görmek rızkının çok daha çeşitli hale geleceğine, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine, çok isabetli bir atılım yaparak geleceği için doğru ve karlı bir yatırım yapabileceğine tabir olunur.

Rüyada yerleri su içinde görmek sıkıntılı zamanların geride kalacağına, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine, dertlerin sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yeşil su içtiğini görmek çok büyük bir iş şansı kazanılacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine, hayırlı yollar keşfedeceğine işarettir.

Rüyada zemzem suyu içmek görmek yüksek makamlara geleceğine, yaşam şartlarının düzeleceğine, rahat edip hayatın tadını çıkarması için gereken ne varsa yerine getireceğine alamet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments