Rüyada Gerginlik Görmek

Rüyada gerginlik görmek çok huzurlu bir ortama kavuşacağına, dünya malı edinerek rahata kavuşacağına, zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine, bir kimse sayesinde kısa sürede büyük deneyim elde edileceğine, aile bireylerinin birbirine kenetleneceğine, hiçbir eksiğinin olmadığı gibi kendisinin her şeyin en çoğuna sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüya alimine göre geçim sıkıntısının azalacağına, istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine, kaybettiği şeyi bulmasına, yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, planlı ve programlı davranacağına, vereceği yerinde kararların kendisine kar ve mutluluk getireceğine yorumlanır.

Rüyada gerginlik görmek sevap işlemek için uğraşacağına, hayırlı ve güzel haberlerin alınması sayesinde işlerin çok hayırlı bir hale geleceğine, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına, atılacak adımlar sayesinde çıkacak olan yeni fırsatların değerlendirilmesi ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, hayattan beklediklerini er ya da geç elde edeceğine, ticaretinin bozulmayacağına inanılmaktadır.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kişinin ömrünün uzun olacağına, makbul olan yaşam tarzını seçeceğine, hayırlı kişilerle tanışılacağına, arzu ve emellerin kişinin istediği yönde gerçek olacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde herhangi bir zorluk çekmeden kavuşacağına, sorunlarının yakında biteceğine işarettir.

Rüyada gerginlik görmek ömür boyu sürecek bir zenginliği yaşama şansına nail olacağına, eline geçecek olan fırsatların günden güne çoğalacağına, alınacak bir kararla kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına, yeni bir iş konusunda yakın bir arkadaşla ortaklık kurulacağına, iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine, kendisini zor durumda bırakmaya çalışan rakiplerinin çeşitli ayak oyunlarına başvuracaklarına ancak kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceğine işarettir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı görenin hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine, maddi gücünün artmasıyla beraber kudret sahibi olacağına, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, çeşitli kişilerden ve işi bilen insanlardan fikir alacağına, başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments