Rüyada Gıcırtı Duymak

Rüyada gıcırtı duymak sağlık sorunlarının son bulacağına, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, büyük sorunlar yaşayacağı bir dönemi neredeyse hiç zarar görmeden atlatacağına, hayatın çok daha iyi noktalara geleceğine, bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına, variyeti ile herkesi kıskandıracağına, iş hayatının düzeleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin aile hayatında ve iş hayatında güzel günler yaşanacağına, çıkılacak bir seyahatin ardından yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine, kendisini iyi doğrultuda eğiteceğine, kendisine kalacak yüklü miktarda miras ile üzüntülerinden kurtulacağına, kısa süre sonra rakiplerini tamamen geçeceğine işarettir.

Rüyada gıcırtı duymak üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, huzur ve mutluluk verici şeyler yaşayacağına, yeni bir iş için deneyim edinme hevesine kapılacağına, ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına, sevdikleri ile birlikte çok büyük bir sorun yaratmadan kavuşacağına, takdir beklemeden, kendini tatmin etmek için yaşayacağına rivayet etmektedir.

Tabirciye göre işine ve ailesine dört elle sarılacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde ederek işlerini daha büyüteceğine, dünya mallarının ve nimetlerinin en iyilerine ulaşacağına, verdiği sözleri yerine getireceğine, kendi işine sahip olacağına, zor zamanlar geçiren bir dosta yardımcı olunacağına, kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduran bir akrabanın hak yolunu bulmasında önderlik edeceğine işaret eder.

Rüyada kapı gıcırtısı duymak gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, hedefine ve amacına giden yolda bir an bile vazgeçmeden, yılmadan, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine, eğer evli ise eşi ile aşklarını tazeleyip birbirlerine olan sevgilerinin artacağına, sıkıntıların ve zararların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, maneviyatın zenginleşeceğine, daha rahat bir hayatı olacağına alamet eder.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibinin çok büyük başarı kazanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, hayatının yolunda gideceğine, çok mutlu bir dönem geçirileceğine, her şeyin iyi olması için mücadele edeceğine ve bu yolda bir an olsun yorulmayacağına, kazancın ve özgüvenin artacağına, dayanışma, barış ve sevgi ortamında bulunacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Cemile

Hayırlı sabahlar rüyamda oğlum kızım ve ben yeni bir eve taşınmak için bir eve bakıyoruz ev üç katlı fakat biz orta kat olana taşınacak mışız bir tek bizim baktığımız dairenin balkonu yok olsun diyorum biz oturururuz diyorum kızımın arkadaşı erkek arkadaşı ile ev tutmuş Kıbrıs’a gidiyor diye kendi aralarında konuşuyorlar bana da kızım bütün gece yatağın gıcırda gıcırdadı diye bana kızıyor

Cemile

Teşekkür ederim hayırlı günler dilerim

Esra

Başka bir rüyadan bu rüyaya geçip sonra diğer rüyayı görmeye devam ettim bir Ranzanin ustundeyim ranzayi salliyorum çok fena sallanıp gicirti sesi çıkarıyordu sonra birden diğer ruyama geri gittim…

Engin

Araba yolculuğun dan sonra mola vermiştim.Erkek kardeşim namaz kılmak için abdest almak istediğini söyledi.Mola verdiğimiz yer eski bir köy gibiydi.Merdivenleri çıkarak han gibi bir kapıya geldim kapı dan içeri girdim etrafa bakınıyor ve kardeşimi arıyordum. Tahta Kapı kapanma sesi duydum.Sol tarafımda iki tane gece kondu gibi tek katlı evler vardı ses oradan gelmiş gibiydi. Sonra kardeşime seslendim bir az önce asagidayken yanımda olan kardeşim benden 20+30 metre ileride abdest alıyor ve kırmızı elbise var gibiydi üstünde! İlerledigim de açık bir duvarın arka tarafında yine aynı tarz evler vardı ve bir köpek kurt köpeği ayağa kalkıp bulunduğum yere doğru hareketlendi.Sonra yine kapı açılıp kapanma sesi duydum. Önümüz de mezarlık var veya yok gibiydi ve kardeşimin oraya korkusuzca gidip abdest alması beni hayrete koydu.Derken uyandım.

engin

tesekkurler,