Rüyada Gizlenerek Kaçmak

Rüyada gizlenerek kaçmak atılacak adımlar ve ortaya konulacak projeler sayesinde çok büyük kazanç elde edileceğine, gösterilecek performans ve ortaya konulacak başarılı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, tartışma yaşadığı bir kişi ile arkadaş olup daha sonra ömür boyu sürecek sıkı dostluklar kuracağına, işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına, borcunun tamamen sıfırlanacağına ve kara geçip artık para biriktirip, yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine, kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atacağına, büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin kötülüklerin kişinin hayatından uzaklaşacağına, özel yaşamında beklenmedik iyi gelişmeler sayesinde yalnızlıktan kurtulacağına, hayal edilen eve kavuşulacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, şansın döneceğine, hidayete ermeyi başaracağına, başarıların çoğalacağına, kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine işarettir.

Rüyada gizlenerek kaçmak uzun bir zaman çekilen sıkıntıların sona erip güzel günlere kavuşulacağına, kendisini daha iyi bir çevreye sokacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, kazancın artması sayesinde daha bir güzel hayata sahip olunacağına, maddi açıdan çok kazanç getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir döneme girileceğine, başarılı ve çok büyük kazanç elde edileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kişinin kısa süreli ya da günübirlik bir tatile çıkacağına, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına, huzurlu bir hayat süreceğine, helal rızka kavuşacağına, sorunlarını daha rahat şekilde çözeceğine ve derin bir nefes almayı başaracağına, ana baba için büyük bir ev alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada gizlenerek kaçmak sorunlarının çözüleceğine, geçim derdinin biteceğine ve kişinin sağlığını geri kazanacağına, daha iyi mağazalardan giyineceğine, alacağı övgüye, takdir görecek pek çok iş yapacağına, kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına, dileklerin ve duaların kabul olacağına ve hayallerin gerçeğe döneceğine, başarılarının hak ettiği takdiri göreceğine yorumlanır.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kişinin külfeti olan, kişiye rahatsızlık veren insanlardan kurtulacağına, aileye yeni bir bebeğin katılacağına, ruhunu daraltan, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, sorunlu bir işin tıkır tıkır işler hale getirileceğine, hobiler edinip yaşamına yeni renkler katacağına, kalbindeki iman gücüyle, inancına olan sadakatiyle yaşayacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments