Rüyada Göğsünde Kitle Olduğunu Öğrenmek

Rüyada göğsünde kitle olduğunu öğrenmek keyif alacağı şekilde yaşayacağına, büyük adımlar atacağına, kazançlı çalışmalar yapılacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, iş hayatında çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin bir karıncayı dahi incitmeyecek kadar ince ruhlu ve hoş gönüllü olacağına, yeni işler yapılacağına, gönlüne ve kafasına göre bir kişi ile birliktelik yaşayacağına, hayatının her döneminde bolluk ve bereket göreceğine, refah içinde yaşayacağı bir döneme gireceğine, aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada göğsünde kitle olduğunu öğrenmek hayatında yeni ufuklar açacağına, anne babası ile bir arada yaşamaya başlayacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına, kendini bilerek her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı görenin çok güzel ve hayırlı adımlar atılacağına, yaşamına renk geleceğine, yüksek mevkilere getirileceğine, alternatif kazanç ve gelir kapıları bulunacağına, yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına, hastalıkların kişiye uzak duracağına rivayet eder.

Rüyada göğsünde kitle olduğunu öğrenmek fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, sevinçli ve mutlu haberler alınacağına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine, erken davranılması sayesinde iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine, aile değerlerine sahip çıkacak, çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine inanılmaktadır.

Rüya açıklamasına göre rüyayı görenin başarısız olmasını bekleyen rakiplerinin hevesinin kursaklarında kalacağına, ruhunu güzelleştireceğine, onu dingin, keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, kararlarına saygı duyulacağına, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine, hane içindeki muhabbetin, dayanışmanın ve düzenin artacağına, itibar kazanacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments