Rüyada Göğsünün Karardığını Görmek

Rüyada göğsünün karardığını görmek sıkıntıların, zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına, işten güçten fırsat bulup tatile çıkılacağına, eline geçen bazı imkânlar sayesinde sıkıntılarından kurtulmaya çalışacağına, kendisi için mal mülk alacağına, elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, kalp kırıklığı yaşatacak bir olayla karşılaşan bir tanıdığa destek olunacağına rivayet eder.

Yorumcuya göre rüyayı gören kişinin yaşam içinde karşılaşılan problemlerin biteceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile hayırlı bir birliktelik yaşanacağına, iyi insanlarla arkadaş olunacağına, variyet sahibi olacağına, büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, borçların sonlandırılacağına, yeni bir arkadaşlık kurulacağına alamettir.

Rüyada göğsünün karardığını görmek çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine, kendine ait açacağı bir işyeri sayesinde başkalarının kazanç sağlamasına, para kazanmasına vesile olacağına, iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, huzursuzlukların son bulacağına, güzel ve sevinçli günler görüleceğine rivayet eder.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kimsenin zor zamanların geride kalacağına, maddi ve manevi olarak yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılacağına, parasız ve işsiz kalan kimselere elini açacağına, hakkında yanlış bilinen mevzular mevcut olup gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine, başarı getirecek adımlar atmanıza, hayırlı ve bol kazançlı bir yoldan gidileceğine delalet etmektedir.

Rüyada göğsünün karardığını görmek kısmetlerin çoğalacağına, her şeyin yenileceğine, rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, kapanan bütün kapıların açılacağına, rahatlığa erileceğine, çok mutlu olacağına, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, subay veya askeri personel olarak çalışmaya başlayacağına, üzüntülerin sevince döneceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibinin zayıflayacağına ve sağlıklı olacağına, iş alanını genişletip ün sahibi bir iş adamı olacağına, kazançlı çıkacağı işlere gireceğine, hayatı boyunca işsiz kalmayacağına, aklındaki şeytanı yenmeyi başararak hak yoluna gireceğine, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments