Rüyada Gökte Olduğunu Görmek

Rüyada gökte olduğunu görmek parasal olarak çok iyi yerlere geleceğine, uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden güzel bir bir cevap alacağına, kendisini ilim ve irfan yoluna adayacağına, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye kavuşacağına, hayatının hep istediği düzende ilerleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kişinin ölmüşleri adına aç insanları doyuracağına, konforunun yerinde olacağına ve maddi gücü ile insanlar arasında ayrıcalık kazanıp, özel muamele göreceğine, hep hayalini kurduğu yaşamın kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına, iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine, meselelere olabildiğince nesnel yaklaşılacağına, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına delalettir.

Rüyada gökte olduğunu görmek yokluk nedir bilmeyeceğine, birikim yapacağına, her daim temkinli olacağına, üç kağıtçı birisinin başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, bol nimete kavuşacağına, borçlu olanlar için yakın zamanda borcunu ödemeye tabir olunur.

Yorumcuya göre rüyayı gören kişinin maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine, rüya sahibinin Allah katında muhterem biri olduğuna, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, çok hayırlı bir kısmet ile evleneceğine, zorlukların ve kavgaların biteceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada gökte olduğunu görmek aile saadetinin ve hane içindeki sevginin, saygının artacağına, istenen her şeye kısa süre içinde ulaşılacağına, kazançlı bir iş kuracağına, çok büyük kazanç elde edileceğine, başarısının artacağına ve makamının da yükseleceğine, korkularının, endişelerinin, hastalıklarının son bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kimsenin somun ekmek yense de hiçbir zaman şikayet etmeden yaşamanın mükafatının görüleceğine, kafasına koyduğuna ulaşacağına, bir iş için emek veren kişilerin istediği şeyler için alınteri döküleceğine, akraba çevresindeki sorunların giderileceğine, strese ve üzüntüye sebep olan durumların ortadan kaldırılacağına, ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments