Rüyada Gökten Ördek Yağması

Rüyada gökten ördek yağması derdinin, kederinin dağılacağına, yakaladığı bir şansın garanti olacağına, kendi tecrübelerini aktararak kişiyi ticaret hayatına hazırlayacağına, makam ve söz sahibi olacağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine, anne veya babadan gelen bir parayla kendi işini kurarak yepyeni bir alanda çalışmaya başlanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya alemine göre rüya sahibi kimsenin çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına, kar sağlayacağına, iş yerinde çok üst mevkilere terfi ettirileceğine, sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına, şansının açılacağına, kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine, yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına alamet etmektedir.

Rüyada gökten ördek yağması dertlerinin ve hastalıklarının ortadan kalkacağına, endişelerin biteceğine, işlerinin büyüyeceğine, kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine, çarelere ve çözümlere kavuşacağına, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına ve çocuklarına güzel bir hayat bırakma amacını yerine getireceğine işarettir.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı görenin sıkıntılarından kurtulmak için çok geniş çaplı bir düşünme ve karar verme dönemi geçireceğine ve bu dönem sonunda çok hayırlı ve akıllıca kararlar vererek sorunlarından büyük oranda kurtulacağına, çevresinin kendisine olan beğenisini ve takdirini sunacağına, kısa süre içinde büyük kazanç sahibi olunacağına, ibadetine çok büyük bir bağlılık duyacağına, aile içinde saadetinin artacağına, belalara denk gelmeyeceğine ve kötülüklerden korunacağına yorulur.

Rüyada gökten ördek yağması çevresinde dostmuş gibi davranıp dedikodu yapanların yalanlarını ortaya çıkaracağına, tüm kötülüklerden, kazalardan ve belalardan korunacağına, yetenekleri üzerinde daha fazla uzmanlaşacağına, huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine, dualarının gerçekleşeceğine, bir arkadaşıyla tabiri caizse sıkı bir dostluk kuracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibinin rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, yönetici makamına oturacağına, hayırlı ve güzel günler görüleceğine, alınan kararlar sayesinde girilen bir işte çok iyi bir noktaya gelineceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zamanda kurtulacağına, zora giren işlerin hayra çıkacağına, ele geçen kazancın günden güne artacağına delalet ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments