Rüyada Gökten Sülük Yağması

Rüyada gökten sülük yağması rahatsızlık yaşanan bir dönemin alınacak destek sayesinde sona erdirileceğine, yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına, aynı anda pek çok işi yönetecek kadar deneyimli, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına, eşinin maddi ve manevi olarak her zaman yanında olacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına alamet eder.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin en kısa zamanda çok güzel işlere ve çok kazanç sağlayacak projelere girileceğine, sorunlarını kısa zamanda ortadan kaldırıp çok daha başarılı işler yapacağına, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine ve daha iyi işler yapmaya çalışacağına, gayrimenkul sahibi olunacağına, iş hayatı içinde çok üst noktalardaki mevkilere çıkılacağına, parasının ve malının çoğalacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada gökten sülük yağması çok büyük kazançlar elde edeceğine, anlayışlı, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına, rızkın artacağına, sorunlarından kısa bir süre içinde kurtulacağına, yardım almadan sorunlarından kurtulacağına ve maddi olanakları daha iyi hale getirmeye, akıllıca davranarak geleceğe yönelik pek çok önlem alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibinin iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi ve başarılı işlere imza atılacağına, göstereceği performans sayesinde iş konusunda teklif alınacağına, işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına, yaşam enerjisini geri kazanacağına, yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine, uzakta kalan kişiler ile hasret gidereceğine, daha güzelleşeceğine veya yakışıklı olacağına, kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada gökten sülük yağması uzun süreden beri ödenemeyen borçlarını ödeyeceğine, sevdikleri ile arasına nifak ve ayrılık girmeyeceğine, patron koltuğuna yükseleceğine, önemli işlere imza atacağına, keyfinin yerine geleceğine, işini en iyi şekilde yapacağına, her türlü olasılığa karşı hazırlıklı olmasından ötürü zarar görmeden kötü bir süreci atlatacağına rivayet eder.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kimsenin çok huzurlu bir döneme gireceğine, daha önce kaçırdığı bir fırsatın tekrar kapısını çalacağına, evlat sahibi olunacağına, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına, başarı üstüne başarı kazanacağı işlere gireceğine, güzel günlerin yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments