Rüyada Gökyüzüne Çıkan Merdiven Görmek

Rüyada gökyüzüne çıkan merdiven görmek sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine, büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla işle uğraşılacağına, yapılan işte yeniden kara geçileceğine ve sıkıntıların hızlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılacağına, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına, sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına, başarıların artacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin sorunlarını daha rahat şekilde çözeceğine ve derin bir nefes almayı başaracağına, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine, epey uğraştıktan sonra sorunlarını biraz düzelteceğine, sıkıntısız, sorunsuz ve çilesiz bir dönem geçireceğine bu sürede kendisi için çok faydalı, verimli ve bereketli işler yapacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, atılan adımlar sayesinde sevilen, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada gökyüzüne çıkan merdiven görmek neşeyi ve sağlığı bulacağına, adının ve şanının yürüyeceğine, çok daha iyi ve daha başarılı bir döneme gireceğine, sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine, düşmanların işlerini bozmaya ve kişiye karşı kötü gözle bakanları ya da yanlış intibaya sahip olanları utandıracak güzel eylemler içinde olunacağına, tecrübeli bir iş arkadaşından öğrendiklerini işinde aynen uygulayıp başarıya ulaşacağına rivayet eder.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı görenin sürprizlerin arka arkaya geleceğine, yeni ilişkiler kurulacağına, para kazanma konusunda hep rahat olunacağına, maddi ve manevi olarak çok mutlu olunacağına, sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, aile hayatında yaşanan mutluluğun yıllar boyunca devam edeceğine delalettir.

Rüyada gökyüzüne çıkan merdiven görmek endişe ettiği işlerin son bulacağına, yapılacak olan bir çalışmanın büyük ses getireceğine, alınacak destekler sayesinde sorunların çözüleceğine ve ele geçen fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, zor durumların tatlıya bağlanacağına, yaşayacağı her güzellik için Allah’a şükran borçlu olacağına, yapılan bir hatanın düzeltileceğine yorulur.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kimsenin çok hayırlı işlere gireceğine, ettiği duaların ve tuttuğu dileklerin karşılık bularak hayallerinin gerçekleşeceğine, dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine, büyük düşüneceğine, etrafındaki kimselerin beğenisini kazanacağı bazı hareketlerde bulunacağına, maddi anlamda gücünün hep yerinde kalacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments