Rüyada Görücü Gelmesi Duymak

Rüyada görücü gelmesi duymak çevresinin şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına, yakasını belalı ve tekin olmayan kişilerden alacağına, yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine, yakında gerçekleşecek bir gönül ilişkisine, işte başarılı adımlar atılacağına, güzel bir ilişki kuracağına işarettir.

Rüya manasına göre geleceğine ışık tutacak gelişmelerle karşılaşılacağına, ailesinin mutluluğu için malından ve parasından vazgeçmeyi dahi göze alacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi gelişmeler yaşayacağına, büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine, kendisini yardım işlerine adayacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine delalettir.

Rüyada görücü gelmesi duymak yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine ve rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına, kişinin rahat edeceğine, hayatına değer katacak kimselerle karşılaşacağına, göreceği destekten dolayı moral bulacağına delalettir.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kimsenin büyük işlere girmekte pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına, hastalıklarının azalacağına, kazandığı zaferlerin aile hayatını olumlu şekilde etkileyeceğine, sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, özel hayatının renkleneceğine, zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada görücü gelmesi duymak insan ya da hayvan demeden Allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine, alacağı bir başarının rüzgârıyla yeni bir işe soyunulacağına, yalancı bir kişi ile istemeden kurulan bir ortaklığın zarar görmeden bozulacağına, ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine, çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine, kazancını arttıracağına alamettir.

Tabirciye göre rüya sahibinin işlerin hayırlı kapılar açacağına, destek göreceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, çok mutlu olacağına, çalıştığı yerde ileri görüşlülüğü sayesinde iyi mevkilere geleceğine, güzel ve huzurlu bir hayat yaşanacağına, asla yüksünmeyeceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Vosvos

Merhaba ben rüyamda iki kadının eve görücüye geldiğini gördüm. Erkek var mıydı tam hatırlamıyorum daha sonrasında benim ailem ile gelen kişiler beraber oturup konuştuklarını falan hatırlıyorum içlerinden gelen bir kadının doktor olduğunu bir süre sonra bana da veda edip gittiler. Daha sonrasında anneme ne olduğunu sorduğum konuştuklarını falan babamın da bizim kız bonkör bu çocuğa zarar verir falan dediğini söyledi. Rüya boyunca gelen kişilerin oğlunu nedense tanıdığımı falan hissettim.