Rüyada Görülen Yere Gerçekte Gitmek

Rüyada görülen yere gerçekte gitmek işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine, hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına, hakkı olanlara kavuşacağına, şansının açılacağına, büyük başarı elde edeceğine, aydınlık günlerin yakın olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre rüyayı görenin edilen duaların kabul olacağına, mutluluğun ve başarının sırrını çözmeyi bileceğine, hesap etmeden büyük ve önemli işlere atılmayıp garanti işlere müdahil olacağına, bazı girişimlerde bulunacağına, maddi ve manevi olarak yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılacağına, rahatının ve huzurunun yerine geleceğine işarettir.

Rüyada görülen yere gerçekte gitmek bütün kaynaklarını kullanarak sıkıntıları ortadan kaldırmaya çalışacağına, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, hayırlı kazançlar elde ederek çok iyi bir kariyer edineceğine, borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına, dertlerinin çarelerine kavuşacağına, dualarının gerçekleşeceğine, istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine rivayet eder.

Rüyanın açıklamasına göre hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, kazançlı bir ortaklık kurulacağına, sıcak, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına, rüya sahibinin her muradının gerçek olacağına, çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, masa başı bir işe gireceğine, karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada görülen yere gerçekte gitmek maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, elinin bollaşacağına, sorunlarını bitireceğine, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına, bayram tadında bir ömür geçireceğine, kendini yaradana daha yakın hissederek, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına, ün yapmayı başaracağına inanılır.

Ulemaya göre rüyayı gören kimsenin hedefine ulaşmak için sebat edeceğine, yıkılmak üzere olan yuvanın toparlanacağına ve çalışma hayatında meydana gelen sorunların düzeltileceğine, hayallerindeki insanla karşılaşacağına, tatsız ve kötü durumlarla karşılaşmayacağına, işine ve hanesine bereket geleceğine, kısmetli bir kişi olunacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments