Rüyada Göz Bebeği Akması

Rüyada göz bebeği akması mutluluktan, sağlıktan, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine, yakınındakileri ve değer verdiği doslarını her zaman destekleyeceğine, neşeli ve sağlıklı bir hayat geçireceğine, hedeflerinin başarıya ulaşacağına, arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına, bazı sıkıntılar ve sorunlar yüzünden daha önce yarım bırakmak zorunda kaldığı çalışmaları tamamına erdireceğine delalet etmektedir.

Yorumcuya göre rüya sahibinin öz güveninin yerine geleceğine, işlerinde çok hayırlı sonuçlar elde edeceğine, zahmetli bir işin içinden başarıyla çıkılacağına, hayal kırıklıklarının giderileceğine, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, hak yolunda bir yaşam süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada göz bebeği akması gayrimenkul sahibi olunacağına, etrafındaki kişilerin edepli ve görgülü kimseler olacağına, hayatının bereketli ve verimli olacağına, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, yaşanan bütün üzüntülerin sona ereceğine, önemli bir makama terfi alacağına alamet ettiği söylenir.

Tabirciye göre rüyayı gören kimsenin manevi rahatlamaya erileceğine, içinde bulunduğu olumsuz durumların kısa süre içinde olumlu bir hal alacağına, alacağı sevinçli bir haberi yakınlarıyla paylaşacağına, çok iyi yerlere gelineceğine, zor zamanların çok eskide kalacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine ve sıhhatini kazanacağına, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, makamının sarsılmayacağına delalet eder.

Rüyada sol göz bebeğinin akması sahip oldukları için yaradana şükredeceğine, çok hayırlı kazançların elde edileceğine, rahat, konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına, çok mutlu bir hayat yaşayacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine ve bu sayede sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına yorumlanır.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin kendisi için isabetli kararlar alacağına, sorunlardan, borçlardan, hastalıklardan ve kederlerden uzak olacağına, rahatının yerine geleceğine, çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarf edeceğine, çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına, ticaretinin hızlanacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Melek Ç

Rüyamda kızkardesimin gözbebegini akmış halde gördüm.Gözünün içi bu
lanıktı.Ne oldu gözüne diye sorarken
uyandım.