Rüyada Göz Görmek

Rüyada göz görmek başkalarına öğüt verecek bir konuma gelineceğine, sevdiği kişilerden birisi için maddi bir yükün altına gireceğine, gayretlerinin ödüllendirileceğine, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine, üstün başarılar alacağına, uzun yıllar boyunca yardım ettiği insanların kendisine minnet duyguları besleyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya alimine göre rüya sahibinin erken evlilik yapacağına, anne baba duasının alınacağına, eline geçecek olan fırsatların günden güne çoğalacağına, huzurlu ve mutlu bir hayata ve çok hayırlı evlatlara sahip olunacağına, sorunlarından zarara uğramadan kısa zaman içinde kurtulacağına, büyük takdir toplanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada aç gözlü görmek işlerinde kara geçeceğine, inancı ile ilgili kafasına takılan her konuyu bilgili bir kimse ile paylaşarak, en doğru şekilde öğreneceğine, maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına tabir olunur.

Rüyada açık göz görmek insanların çok zor bir iş olduğu için girmek istemeyeceği bazı çalışmalara gönüllü olarak gireceğine, refah içinde bir hayat yaşanacağına, çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine rivayet eder.

Rüyada ağlayan göz görmek kendisine olan güvenini tazeleyeceğine, çok hayırlı günler görüleceğine, kendine olan güvenin tazeleneceğine, işte başarılı adımlar atılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ağzında göz görmek elde edilen nasibin artacağına, yardıma muhtaç insanlara her zaman yardım edeceğine, iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada alında göz görmek birçok kişinin dikkatinin çekileceğine, karşısına her zaman iyi kalpli insanların çıkacağına, ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine delalet eder.

Rüyada allahın gözünü görmek geçim derdine düşmeyeceğine, kendisini kötü durumlara düşürmek isteyen insanları şaşırtıp kendisinden uzaklaştıracağına, maddi olarak büyük kazançlar elde edileceğine inanılır.

Rüyada alnın ortasında göz görmek yakın çevrenizde hayırlı insanların yer alacağına, yakın akrabalarına iş imkanları sunacağına, yaşamının uzun olacağına rivayet eder.

Rüyada altın göz görmek insanlar arasında çok saygın bir yere gelineceğine, çok hayırlı ve iyi mevkilere geleceğine, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşının gözünü görmek verilen sözlerin tutulacağına, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, bir dostunun çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine inanılır.

Rüyada aslan gözü görmek hayatın kendisine mutluluk ve başarı getireceğine, sıkıntıların ve sorunların çok kısa zamanda sona ereceğine, erkek çocuğu olacağına delalet etmektedir.

Rüyada at gözü görmek rahat, huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına, mevcut kazançları ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına, iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına, kötü düşünceli insanların hayattan uzaklaştırılacağına, kötü günlerin biteceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada atatürkün gözlerini görmek zenginliğine zenginlik, parasına para, lüksüne de lüks katacağına, hayatı boyunca kısmetlerinin kapanmayacağına, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ateşten göz görmek çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına, sıkıntılarını üzerinden atacağına, kazancının her geçen gün artacağına alamet eder.

Rüyada avuçta göz görmek huzurlu ve mutlu olunacağına, aile içinde bir ömür boyu huzur ve mutluluk olacağına, büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine, sevinçli ve güzel günler görüleceğine, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına işarettir.

Rüyada ayakta göz görmek keyifli zamanlar geçirerek günlük yaşamın stresinden kurtulacağına, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada aynada bakıp gözlerini görmek sıkıntıların hızlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılacağına, alacağı bazı haberler yüzünden mutluluktan havalara uçacağına, elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada aynada göz görmek millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına, daha önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, karşısına çıkacak sorunları, zorlukları ve dertleri de Allah’ın yardımı ile aşmayı bileceğine işarettir.

Rüyada azrailin gözlerini görmek işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine, yakın arkadaşlardan biri ile tartışılacağına, sorunların ve sıkıntıların çözüleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bacakta göz görmek çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine, çok büyük kazançlar sağlanacağına ve bu durumların aile yaşantısına da çok etki edip aile bireylerini de mutlu edeceğine, yaşadığı sürece insanlığa hizmet etmek için her türlü fırsatı değerlendireceğine delalet etmektedir.

Rüyada balina gözü görmek eline geçecek yüklü miktarda bir paraya, kendisine mutluluk ve başarı getirecek bir yenilik yapacağına, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada başkasının göz görmek zenginliğinin, konforunun artacağına, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine inanılır.

Rüyada bayan gözü görmek yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına, çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada baykuş gözü görmek gelirinin çok verimli ve bereketli olacağına, borçlarının kapanacağına, yeni ve büyük başarı getirecek bir işe gireceğine işaret eder.

Rüyada bembeyaz göz görmek bazı jestler görüleceğine, bir elinin yağda bir elinin balda olacağı bir hayatı olacağına, neşeyi ve sağlığı bulacağına delalettir.

Rüyada boynunda göz görmek borçlarının hafifleyeceğine, ağız tadı içinde bir hayat geçireceğine, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, bu sayede çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada bozuk göz görmek ekmeğinin artacağına, yaşam felsefesini ve hayata karşı duruşunu olumlu yönde değiştireceğine, çok büyük sorun yaratan bazı sıkıntılardan hızlı bir şekilde hiç zarar görmeden kurtulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada bulanık göz görmek çevresinde dostmuş gibi davranıp dedikodu yapanların yalanlarını ortaya çıkaracağına, uğradığı zararları kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, düşmanlarından kurtulduktan sonra iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bulutların arasında göz görmek sıkıntılarından kurtulmak için çok geniş çaplı bir düşünme ve karar verme dönemi geçireceğine ve bu dönem sonunda çok hayırlı ve akıllıca kararlar vererek sorunlarından büyük oranda kurtulacağına, en büyük acılarının dineceğine, insanlar arasında sevilen, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bulutta göz görmek sevdikleri ile huzur içinde yaşayacağına, daimi olacak bir mutluluk içinde olacağına, yapılan hatalardan ders çıkarılıp bundan sonra aynı hataların tekrarlanmayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada büyümüş göz görmek hasret kaldığı kişilere kavuşacağına, para kazanmaya ve istediği şeyleri gerçekleştirmeye başlayacağına, şöhretli biri olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çakır göz görmek hayatına yön çizmesinde çevresinin olumlu katkıları olacağına, atacağı her adımda çok büyük başarılar kazanacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, rakiplerinin üzüleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada cam göz görmek kazanılan paranın yeni bir ev almak ya da iş kurmak için kullanılacağına, aklında bulunan bazı çalışmaları çok yakın bir zaman içinde gerçeğe çevireceğine, iş hayatında sürekli köstek olan kişilerin yenilgiye uğratılacağına inanılmaktadır.

Rüyada canlı göz görmek hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, özel hayatını başka insanlara kapatarak daha sakin, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına, cebinin para göreceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada çapaklı göz görmek şansın yaver gideceğine, yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, eline geçecek olan fırsatlar ile hayatının farklı ve kazanç sağlayacak bir hal alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada çekik göz görmek yaşamının daha kolay hale geleceğine, tahmin edilenden daha fazla kar getirecek ve hedeflerin karşılık bulacağı bir işe girişileceğine, ele geçen kazancın Allah yolunda harcanacağına, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, hayallerin bir bir gerçekleştirileceğine işarettir.

Rüyada çenede göz görmek sıkıntıların ve sorunların çözüm bulacağına, maddi anlamda gücünün hep yerinde kalacağına, bereket ve zenginlik elde edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ceylan gözü görmek hayırlı kararlar verileceğine, bu kararlar sayesinde işlerin daha iyi bir hal alacağına, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayır getirecek bir işe girileceğine inanılır.

Rüyada çıkık göz görmek üzüntüden sonra ferahlamaya, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde büyük bir sabırla son bulacağına, aile hayatının hayır getireceğine rivayet eder.

Rüyada cin gözü görmek konuşarak sorunlarını çözeceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, her şeyin kişinin lehine gelişeceğine yorulmaktadır.

Rüyada çirkin göz görmek saygın biri haline geleceğine, yaşanan kötü durumların kısa sürede düzeleceğine, kendisine açılan bazı fırsat kapılarından giriş yapacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çizilmiş göz görmek dileklerin sorunsuzca yerine geleceğine, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına tabir olunur.

Rüyada çocuğunun gözünü görmek dileklerin gerçekleşeceğine, saadete ereceğine, amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına rivayet eder.

Rüyada çok göz görmek eğer müşkül bir durumda ise yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğine, maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine, iyi bir kariyerin kapısını sonuna kadar açacağına rivayet eder.

Rüyada çürük göz görmek kötü yollardan ekmek sahibi olmayacağına, kendisine hedef olarak koyduğu noktayı çok çalışarak ve azim göstererek kısa zaman içinde geçeceğine, etraftaki insanların dertlerine çare bulunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada dana gözü görmek kendini dinine daha fazla vereceğine, elindeki imkânları bir sorunu çözmek için seferber edeceğine, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine alamet etmektedir.

Rüyada değişik göz görmek işlerinin günden güne açılacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine, verilen emeklerin boşa gitmekten son anda kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada deve gözü görmek olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına, yeni iş teklifleri alacağına ya da kendisine başarı, mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine, herkesin önünde olacağına yorulmaktadır.

Rüyada dizde göz görmek sorunlarına çözümler bulacağına, alınan kararlar sayesinde çok büyük zarara uğramaktan ve kötü durumlara düşmekten kurtulacağına, yaşanan kırgınlıkların ve küskünlüklerin zamanla sona ereceğine yorumlanır.

Rüyada domuz gözü görmek aile hayatı ile ilgili çok güzel bir karar verileceğine, rızkının genişleyeceğine ve böylece hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, uzun süredir görülmeyen bir akrabadan haber alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada dönen göz görmek uzun bir zaman boyunca sevinç duyulacağına, kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine, yakın zamanda yapılan bu işlerin meyvelerinin toplanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada dört göz görmek çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, sıkıntılarının hafifleyeceğine, elinin bollaşacağına işarettir.

Rüyada duvarda göz görmek yapacağı kazançla başka işlere gireceğine, insanlar tarafından çok sevilen ve herkesin tanıdığı bir marka olacağına, büyük bir özgüven kazanacağına, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada ejderha gözü görmek sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına, büyük paralar kazanılacağına, kariyerindeki değişimin hayırlı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada elde göz görmek bazı kişilerle yakın ilişkiler kurulacağına, kendisine hayır, mutluluk, başarı, bolluk, bereket ve huzur getireceğine, hikmetli ve âlim insanlar arasında yer alacağına delalet etmektedir.

Rüyada elinin üzerinde göz görmek hayatının güzelleşeceğine, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına ancak daha sonra çok büyük bir azim ve sabır göstererek bu sorunlardan ve zahmetlerden kurtulacağına ve huzura ereceğine, sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine alamettir.

Rüyada ensede göz görmek yaşadığı stresin biteceğine, içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine, işi en doğru şekilde yönetmeyi başaracağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada eşek gözü görmek çok bereketli ve verimli bir dönem yaşayacağına, yaşanan aksaklıkların ortadan kaldırılacağına, uzun soluklu bir işe girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada evde göz görmek psikolojik olarak toparlanacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine ve çok istediği bir hayalini gerçekleştirmek için bazı girişimlerde bulunacağına, başarılarının artacağına tabir olunur.

Rüyada fare gözü görmek Allah’ın sevgili kullarından olduğuna, geçmişte büyük husumetler yaşanan kimselerle barış imzalanacağına, sorunlarını çok kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada fil gözü görmek hakkı olanı sorunsuz ve sıkıntısız şekilde alacağına, hayalleri süsleyen ve herkesin sahip olmak istediği bir bebeğe sahip olunacağına, deniz aşırı işler yapılacağına delalet eder.

Rüyada göbekte göz görmek kazancını başkalarıyla paylaşacağına, yeni işlere ve projelere gireceğine, son zamanlarda yaşadığı üzüntünün sona ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada göğsünde göz görmek zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, kaderinin yüzüne güleceğine, çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada gök göz görmek kendisine daha uygun ve rahat edebileceği bir hayat kuracağına, kaybettiği itibarını geri kazanacağına, böylece tabiri caizse adeta kendisini yeniden doğmuş gibi rahat, hafif ve iyi hissedeceğine, dertlerinin bitip huzura ereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada gökyüzünde göz görmek bol kazançlı bir iş hayatına sahip olunacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, sevdiği kişilerden alacağı destekler ve kendisini moral olarak çok iyi bir durumda tutması sayesinde toparlanacağına rivayet eder.

Rüyada gözetleyen göz görmek manevi huzurdan nasipleneceğine, kendisini toparladıktan sonra büyük başarılar kazanacağı bir işe imza atacağına, ancak aile büyüklerinden istenen yardımın karşılık bulması sayesinde kötü bir durumun kısa süre içinde düzeltileceğine yorulmaktadır.

Rüyada gri göz görmek anne ve baba için çok lazım olan bir şey alınacağına, sevinçli haberler alınacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, girdiği ortamdaki kişilerin sıcakkanlı tavırları ve yaklaşımları nedeni ile tüm çekingenliğini üzerinden atacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada gülen göz görmek zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, bir durumun ciddiyetine varacağına ve gayret göstererek güzele erişeceğine, küçük işlere sermaye harcayıp güzel kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada güvercin gözü görmek deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacağına, maddi yükümlülüklerin azalacağına, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine inanılır.

Rüyada hasta göz görmek kültürlü, çağdaş, eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına, sosyal çevrede güzel değişikliklerin olacağına, ayrıcalık gerektirecek bir zekaya sahip olması sayesinde ticaret dünyasında en çok aranan, kalifiye elemanlar arasına gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada hastalıklı göz görmek üretim ya da satış yapıyor ise yeni siparişler alacağına, çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine, işbirliği yaparak amacına ulaşacağına alamet eder.

Rüyada iltihaplı göz görmek huzurunun, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, müjdeli ve hayırlı haberler alacağına bu sayede deyim yerindeyse içinin açılacağına, huzurunun ve mutluluğunun yerinde olacağına inanılır.

Rüyada kafada göz görmek hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, uzun bir ömre sahip olacağına, zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine delalettir.

Rüyada kafanın arkasında göz görmek hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine, sıkıntı ve stres yaratan durumların ortadan kalkacağına, çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bazı çalışmaların ekmeğini yiyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kahve falında göz görmek kendisine hayır, bolluk, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, her zaman çok iyi işlere imza atıp başarı kazanacağına, kendi gelişimini destekleyen konulara açık durması ile daha iyi bir kariyer elde edeceğine inanılır.

Rüyada kalp gözü görmek şansının ve bahtının daima açık olacağına, kendinde rakiplerini ve düşmanlarını alt edecek kudreti bulacağına, hem mesleğindeki hem de aile içindeki saadeti arttıracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kan çanağı göz görmek imkanlarının artacağına, yardım konusunda sevilen bir kişiye destek olunacağına, çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına inanılmaktadır.

Rüyada kapalı göz görmek yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, insanlar tarafından takdir edilip çok sevindirici bir konuma geleceğine, iş dünyası içerisinde çok büyük prestij kazanacağına işaret eder.

Rüyada kapkara göz görmek uzun zamandır sahip olmak isteyip de bir türlü alamadıklarını rahatlıkla alma gücüne sahip olacağına, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine, kendi işini kurarak, alın teri ile ekmeğini kazanacağına alamet eder.

Rüyada kaplan gözü görmek bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına, eline geçen fırsatları başarılı ve büyük kazanç sağlayacak şekilde kullanacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, kendisini çekemeyen insanların kurduğu tuzaklardan kurtulacağına delalettir.

Rüyada kaplumbağa gözü görmek yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, büyük üzüntüler yaşanan bir dönemin bittiğine, hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın yine hayır getirecek işlere harcanacağına, çevresinde olan bitene karşı daha bir dikkatli olacağına alamettir.

Rüyada kara gözler görmek uzun zaman önce başladığı ancak sonra üzerine düşünemediği bir proje ile ilgili olarak yeni adımlar atmaya başlayacağına ve bu sayede bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine, çok büyük işler gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada karanlıkta göz görmek büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, anne babanın hayır dualarının alınacağına yorumlanır.

Rüyada karga gözü görmek aile hayatına kötü bir leke sürülmeyeceğine, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, huzurunun da yerine geleceğine, ev sahibi olunacağına rivayet eder.

Rüyada karnında göz görmek hayatını birleştirdiği eşi ile arasındaki bağın ömrünün sonuna kadar kopmayacağına, sağlık ile ilgili güzel haberlerin alınacağı bir dönem geçirileceğine, hiç beklemediği bir anda arka arkaya çok güzel gelişmeler yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kartal gözü görmek işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, daha doğru hamleler yapıp daha iyi sonuçlar alacağına, eline geçen fırsatların çok iyi kazançlar sağlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kaş göz görmek sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına, kalbini kırdığı, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kayık göz görmek girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına, daha dingin, huzurlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına, uzun bir zamandan beri çekilen bir hasretin biteceğine inanılır.

Rüyada kaymış göz görmek mutluluktan ve heyecandan ne yapacağını şaşıracağına, yaşadığı sorunların çözümü için çok olumlu adımlar atıp ortaya çıkan üzüntülü durumların son bulacağına, işlerinin istediği gibi olacağına işarettir.

Rüyada keçi gözü görmek hayatını sil baştan yaşamak için harekete geçeceğine, zor zamanları geride bırakmaya, güzel günler görmeye, sorunların, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına alamet eder.

Rüyada kehribar göz görmek rahat bir hayata adım atacağına, saygın kişiliğini insanlar arasında yaymak için büyük bir uğraş vereceğine, hem evini daha iyi geçindireceğine, hem de yeni mülkler satın alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kem göz görmek hayırlı ve dürüst insanlar ile tanışacağına, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine, kötü niyetli bir arkadaşın yol açtığı sıkıntıların ortadan kaldırılacağına rivayet eder.

Rüyada kıpkırmızı göz görmek parasının ve malının artacağına, her zaman hürmet göreceğine, imkânların gün geçtikçe daha genişleyeceğine alamet eder.

Rüyada kırışık göz görmek işlerini çok iyi bir şekilde tamama erdirdiği için insanların saygısını ve sevgisini kazanacağına, ilerleyeceğine, yükseleceğine, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına, kısmetlerinin çoğalacağına tabir olunur.

Rüyada kirpiksiz göz görmek emeklerinin boşa gitmeyeceğine, hanesinde mutluluk ve sevginin hüküm süreceğine, aile hayatı ile ilgili çok hayırlı ve güzel bir adım atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kısık göz görmek üzüntü duyduğu bazı durumları ortadan kaldıracağına, yeni bir ilişki yaşanacağına, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine alamet eder.

Rüyada kızarık göz görmek dost ve akrabaya çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine, beklentilerin gerçekleşeceğine, arzuların yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin gerçeğe dönüşeceğine ve tüm dileklerin ve duaların kabul olacağına, sevinçli haberler alınacağına delalet eder.

Rüyada koca göz görmek azimli ve hırslı çalışmasının karşılığı olacağına, daha rahat ve daha öz güvenli bir şekilde hareket edileceğine, helal olan ve tükenmeyecek rızka kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kocaman göz görmek çok sevinip işinin başına geçeceğine, uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine, önemli işler yapacağına delalet eder.

Rüyada kolda göz görmek kötü işlere girmeyeceğine, hayatın kendisine istediklerini nasip edeceğine, rızkının artacağına, heveslendiği işlerden Allah’ın izni ile kar elde etmeyi başaracağına işaret etmektedir.

Rüyada köpek gözü görmek rakiplerine karşı üstünlük kazanacağına, kendine güvenen kimseleri darda bırakmayacağına, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, başarısının önündeki engellerin kalkacağına, mutluluğunun hayat boyunca süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kopmuş göz görmek sorunlarının çözümü için canla başla çalışacağına, yardıma muhtaç insanların yardım isteklerine cevap verileceğine ve çok hayır duaları alınacağına, hem beslenmesine dikkat edeceğine hem spor yapacağına rivayet eder.

Rüyada kör göz görmek rahat bir hayat süreceğine, elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine, hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine alamettir.

Rüyada korkutucu göz görmek içini en yakınındaki kişiye açmaya karar vereceğine, uzun bir süreden beri özlem duyulan bir kişiye kavuşulacağına, bir sohbet ortamında ortaya atılan fikirlerin yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına yorumlanır.

Rüyada küçük göz görmek herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine, girilen bir yolda başarıların sürekli artacağına, kendini ifade etmenin çarelerini bulacağına yorulur.

Rüyada kurbağa gözü görmek ferahlığa kavuşacağına, hanenizde bolluk ve bereketin artacağına, sevdiği kişiler ile büyük mutluluk yaşayacağına işarettir.

Rüyada kurban gözü görmek yeni kararlar alınacağına, üzüntü duyduğu konularda çok hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, şan şöhret kazanacağına yorulur.

Rüyada kuş gözü görmek haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına, sosyal hayatında çok sevdiği ve değer verdiği biri ile arasının her zamankinden daha iyi olacak seviyeye geleceğine, eğitimini sürdüren gençlerde ise askeri sınavlar veya önemli eğitim kurumlarının sınavlarında büyük başarılar elde etmek, zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kuzu gözü görmek bazı kötü düşünceye sahip kimselerle muhabbetinin biteceğine, bol kazançlı bir işe gireceğine, üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada lacivert göz görmek son zamanlarda yaşanan güzel olayların tüm dertlerini unutturacağına, hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına işarettir.

Rüyada lekeli göz görmek yaşlılığında elden ayaktan düşmeden, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına, tüm hayatına titiz şekilde özen göstereceğine, ters giden durumları düzeltmek için atılan adımların fayda getireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada makyajlı göz görmek becerileri ve deneyimleri sayesinde kötü durumlardan kurtulacağına, işlerinin mevcut şekilde devam etmesi sayesinde çok rahat bir ömür geçireceğine, geçirdiği zor zamanların sona ereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada masmavi göz görmek yapacağı işlere değer verecek bir kişiyle bir ortaklık yapılacağına, sevabı bol olan yaşamında dara düşmeden, sürekli dua alarak yaşayacağına, helal ekmek yiyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada memede göz görmek sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine, büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada mor göz görmek dertlerin, tasaların ve üzüntülerin biteceğine, kısmetlerinin bolluğu ile elinin daralmayacağına, kazandığı paralar ile çeşitli yatırımlar gerçekleştireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada morarmış göz görmek mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, kazandığı zaferlerin aile hayatını olumlu şekilde etkileyeceğine, hane içindeki mutluluğun, keyfin, rahatın, huzurun, konforun ve lüksün de artmasına vesile olacağına, maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine alamet eder.

Rüyada nazar boncuğu göz görmek yüzün güleceğine, hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına, saygınlığına leke sürülmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada nazar gözü görmek başarılı olacağına ve Allah’ın yardımlarına ereceğine, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, sahip olacağı bolluğu çevresindekilerle de paylaşacak kadar kazanacağına ve ticarette önemli bir kimlik kazanarak, garanti olacak bir yer edineceğine yorulmaktadır.

Rüyada oğlunun gözünü görmek güzel ve olumlu haberler alacağına, ticaretten yana hak ettiğini alacağına, aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada öküz gözü görmek evliler için yeni bebek müjdelerine ve bekarlar için evlilik haberleri alınacağına, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine, herkesin saygı duyduğu, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına işarettir.

Rüyada ölü gözü görmek ticaretin açılacağına, şans ve bereket kapılarının açılacağına, işlerinin istediği gibi olacağına inanılır.

Rüyada omuzda göz görmek gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde kazancının epey artacağına, derdinden, kederinden, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, sevineceğine, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine delalet eder.

Rüyada örümcek gözü görmek para hesabı yapmadan harcama yapmanın rahatlığına kavuşacağına, başka bir şehirde yeni arkadaşlıklar kuracağına, büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı kazançlara ulaşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada oyuk göz görmek aile değerlerine sahip çıkacak, çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, iletişim konusunda daha güçlü olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada oyulmuş göz görmek çok büyük başarılar ve yüklü miktarda kazanç ele edeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada oyuncak göz görmek çok hayırlı ve güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, mutluluk gözyaşı dökeceğine, borçların ödeneceğine işaret etmektedir.

Rüyada özürlü göz görmek sağlık problemleri yaşamayacağına, eksik olan bilgilerini tamamlayacağına, çok güzel ve huzurlu günlerin yakın zaman içinde geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada parlak göz görmek büyük sorunlar yaşamadan, hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, her zaman çok başarılı olacağına, hayatına yeniliklerin geleceğine ve aradığı mutlu hayatın sahibi olmayı başaracağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada patlak göz görmek manevi olarak huzurlu bir ruh haline gireceğine, kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine, mutluluktan gözyaşı dökeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada pembe göz görmek zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, işine gösterdiği özen ve hürmet sayesinde çok daha iyi yerlere geleceğine ve hayatta çok başarılı olacağına, maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına delalettir.

Rüyada perdeli göz görmek yeniden eski saygınlığına ve itibarına kavuşacağına, iş sahibi olmak için uğraş verileceğine, kendisini toparlayıp zarar veren bir kişiyi hayatından tamamen çıkaracağına delalet etmektedir.

Rüyada peygamber efendimizi gözlerini görmek yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, çok karlı yatırımlar yapacağına, rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada peygamber gözü görmek işlerin aksamayacağına, zor zamanlarında en büyük destekçilerinin sevdiği kimseler olacağına, yaşanan kötü anıların silineceğine yorulmaktadır.

Rüyada pişmiş göz görmek aksiliklerle, başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına, sorunların dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, ticaret hayatını ilerleteceğine delalettir.

Rüyada pörtlek göz görmek sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına, istenen her şeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine, çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına yorulur.

Rüyada pörtlemiş göz görmek mutluluk verici bir olay yaşanacağına, istediğini elde etmede başarılı olacağına, endişe ettiği konularda genişliğe çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada protez göz görmek ana baba dualarının alınması sayesinde işlerin her geçen gün daha da iyi bir hal alacağına, alınacak destekler sayesinde sorunların çözüleceğine ve ele geçen fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, birçok derdinin çözülmesine vesile olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada puslu göz görmek masa başı bir işe gireceğine, işlerinde büyük bir ferahlık yaşayacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok aranan ve dikkat çeken bir kişi olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada rengarenk göz görmek kesilmeyecek bir kazancı olacağına, ortaya konulacak çalışmalar ile huzurlu bir döneme girileceğine, yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için çaba gösterileceğine işaret eder.

Rüyada renk değiştiren göz görmek zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine, askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine ve zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına, endişelerinin ve sıkıntılarının son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada resimde göz görmek hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, aile üyelerinin birbirleriyle açıkça konuşmadıkları bir konuda sıkıntı yaşansa da sonucun tatlıya bağlanacağına alamettir.

Rüyada rimelli göz görmek işinin uzmanı ve diplomalı kimse konumuna geleceğine, hiçbir derdinin kalmayacağına, kısmetinin artacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sadece göz görmek eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine, iç huzurunun yerinde olacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının kalmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada sağ göz görmek emeklerinin karşılığını en güzel şekliyle alacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, kar elde edileceğine yorumlanır.

Rüyada şahin gözü görmek hayatı boyunca rahat yaşayacağına, çok mutlu olunacağına, kısa süre içinde büyük atılımlar yapacağına delalet eder.

Rüyada sahte göz görmek yapılan bir hatanın telafi edileceğine, kazancın günden güne daha da artacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, makam edineceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada sargılı göz görmek aile hayatı ile ilgili çok güzel bir haberin alınacağına, daha ağırbaşlı ve olgun bir kimse olacağına, el attığı bütün işlerde büyük başarılar kazanacağına delalet eder.

Rüyada sarı göz görmek dostlarının yaşadıkları sıkıntılardan kurtulmaları için destek olunacağına ve eğitim hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, hayırlı kişiler ile arkadaşlıklar kurularak çok güzel çalışmalar yapılacağına, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada şaşı göz görmek daha çok kazanacağına, işinin gücünün rast gideceğine, üzüntüden, kederden ve stresten kurtulacağına yorulur.

Rüyada şehla göz görmek hiç ummadığı bir anda karşısına çıkan fırsatlar sayesinde rahat yaşayacağı bir döneme gireceğine, kendisine uygun bir kısmet bulup en kısa zaman içinde dünyaevine gireceğine, isteklerinin ve arzularının yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğinin gözünü görmek yetimleri ve öksüzleri sevindireceğine, ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının kolaylıklarla geçeceğine, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine ve deneyim kazanılacağına inanılmaktadır.

Rüyada şeytan gözü görmek bir problem yaşansa bile çok kısa süre içinde ve sıkıntı çekmeden çözüleceğine, moralin ve keyfin yerine geleceğine, hatalarını telafi etme yoluna gideceğine yorulur.

Rüyada simsiyah göz görmek maddi imkânlarının artacağına, eline geçecek zenginlik sayesinde rahatının, konforunun ve neşesinin yerine geleceğine, aylık gelirinin artacağına, rahat şekilde geçineceğine rivayet eder.

Rüyada şiş göz görmek kaybedilen malların ya da paranın yakın zamanda tekrar kazanılacağına, asil kişilerle birlikte olup iyi bir hayat süreceğine, makam ve kariyer sahibi olunacağına delalettir.

Rüyada şişkin göz görmek sorumlulukların yerine getirileceğine, maddi olarak zengin hale geleceği gibi manevi olarak da önemli bilgilerle donanacağına, zorlukların son bulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sol göz görmek güzel günlerin en sonunda geleceğine, aile hayatında çok mutlu günler göreceğine, hiç olmadığı kadar mutlu olacağı ve ferahlığa çıkacağı bir döneme gireceğine yorumlanır.

Rüyada su gözü görmek hayatının çok daha iyi duruma geleceğine, her zaman hürmet göreceğine, yeni işlere atılacağına, sermaye elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada sürekli göz görmek eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine, kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, zarar edilen bir dönemin biteceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına yorulur.

Rüyada tabakta göz görmek kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına, rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada takma göz görmek yaşanılan nahoş bir olayı tatlıya bağlamak için gerekirse özür dileneceğine, çok sevdiği kişilerden biri ile gireceği bir projeyi çok iyi yerlere getireceğine, kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına işaret etmektedir.

Rüyada tavşan gözü görmek dost ya da akrabalarından birinin uğraştığı bir sorununun çözümü için yardım edeceğine, çok büyük kazançlar getirecek işlere gireceğine, sevilen bir kişinin içine düştüğü sıkıntıdan kurtulmasına yardımcı olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada tavuk gözü görmek huzurlu bir hayat için gereken şeylere sahip olduktan sonra kendisine uygun bir kısmet bulmaya çalışacağına, sevdiği bir işle uğraşarak para kazanmanın avantajlarını yaşayacağına, sıkıntılarından kurtulup daha özgüven sahibi bir kişi olarak hareket edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ters göz görmek bolluğa kavuşacağına, duaların kabul göreceğine, refah düzeyinin gittikçe artarak ilerleyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada tilki gözü görmek maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, iş ve aile konusunda diğer insanlara daima yol göstereceğine ve işle ilgili olarak yapılan her şeyde büyük başarı kazandıracağına, elini eteğini çektiği şeylerin kendisine umut verecek şekilde aşama kaydedeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada timsah gözü görmek kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına, ağız tadı, keyif ve neşe içinde yaşayacağına, Allah’ın kendisine lütfettikleri için de kendini çok şanslı göreceğine, rahat erileceğine tabir olunur.

Rüyada torpido gözü görmek uzun bir seyahate çıkılacağına, çok iyi düşünerek ve doğru kararlar vererek çok iyi işler yapacağına, insanlar tarafından takdir edilip çok sevindirici bir konuma geleceğine işarettir.

Rüyada turkuaz göz görmek sahip olduğu işteki başarılarının kendisinde gurur ve özgüven duygularını yenileyeceğine, büyük sorumluluklar alacağı bir mevkiye yükseleceğine, atılan adımların daha sağlam ve daha özgüvenli atılması ile başarıya ulaşılacağına alamettir.

Rüyada turuncu göz görmek elindeki imkanları sevdiklerini mutlu etmek için kullanacağına, eğitimle ilgili bir konuda öğretmenlik yapılacağına, rahat bir hayata adım atılacağına, sorunların çözüm bulacağına ve çözümsüz gibi duran bir işin çözüleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada tuvalette göz görmek mutlu ve huzurlu günlere kavuşulacağına, eşler arasındaki kıskançlığın ve güvensizliğin biteceğine, coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada üç harfli gözü görmek insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, sorunların daha hızlı ve daha başarılı şekilde çözüleceğine, yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına delalet eder.

Rüyada vücutta göz görmek özel hayatında mutlu olup, eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine, aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine, isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına, sorunlarını ortadan kaldıracağına alamettir.

Rüyada yamuk göz görmek çok güzel bir evlilik yapılacağına, kendisini üzen, kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan her şeyin ortadan kalkacağına, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına alamet etmektedir.

Rüyada yanakta göz görmek örnek insan olacağına, zorluklarını aşacağına, hayatında temiz ve yeni bir sayfa açacağına rivayet eder.

Rüyada yapay göz görmek maddi konuların ferahlığa çıkacağına, arkanızdan işler çeviren kötü niyetli bir insanı mağlup etmeye, aile dostlarının en karanlık zamanında elinden tutacağına rivayet eder.

Rüyada yarasa gözü görmek gireceği işlerde başarının uzak olmayacağına, müşterilerinin sıraya girecek kadar çoğalacağına, herkesin karşısında düğme ilikleyeceğine delalettir.

Rüyada yaşlı göz görmek mutluluk gözyaşı dökeceğine, tecrübelerinden yararlanacağı biriyle tanışacağına, can sıkıntısının geçeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yemyeşil göz görmek tartışmaların araya giren insanlar sayesinde çözüme kavuşacağına, yaşamının tadını çıkaracağına, işlerinde yaşadığı sıkıntının yakında sona ereceğine inanılmaktadır.

Rüyada yerde göz görmek içine düştüğü sıkıntılardan kurtulmak için çok büyük bir destek alacağına, geniş ve bol rızık elde edeceğine, her türlü kazadan ve beladan uzak olacağına işaret eder.

Rüyada yüzünde göz görmek sağlıkla ilgili olarak yaşanan sorunların bitirileceğine, ailesinden alacağı desteğin kendisi için büyük bir şans olacağına, borçlarından kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim

Rüyanızı bize gönderebilmeniz için:
  • Rüyanızla ilgili en az 3 detayı daha sitemizde arayın.
  • Rüyanızı en iyi anlatan sayfayı bulup rüyanızı orada aktif hale gelecek kutucuğa yazın.