Rüyada Göz Hastalanması

Rüyada göz hastalanması geleceğinin gerçekten de kısmetlerle dolacağına, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine, çok uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, etrafındaki insanların desteği ile daha çok kişiye ulaşacağına, önündeki en büyük engelleri kaldırarak yoluna bakacağına, eğer rüya sahibi kadınsa çok anaç olacağına, istediği arabaya bineceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibinin sıkıntılarından ve sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına, yaptığı işte ses getiren bir karakter ortaya konulacağına, çok mutlu olacağı ve hayatını büyük oranda değiştirecek bir çalışmaya gireceğine, iş ile ilgili her gün yeni çalışmaların ortaya konacağına inanılmaktadır.

Rüyada göz hastalanması başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, itibar kazanacağına, maddi açıdan birçok rakibin önüne geçileceğine, yeni arkadaşlıklar kuracağına, inanıp, azmedip, çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına, her işinin yolunda ve sorunsuz gideceğine yorulmaktadır.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kimsenin sıkıntılarından ve üzüntülerinden yakın zamanda kurtulacağına, üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına, mutlu ilişkiler kuracağına, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sol göz hastalanması maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına, başında olduğu bir işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına, kazancının artacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, güzel olaylarla karşılaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibinin huzuru bulacağına, bir anda atılıma geçeceğine, parasının her geçen gün artacağına, kafa kurcalayan bir problemin dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine, hayatın çok daha kolay ve güzel hale geleceğine, alım gücünün artacağına, tanıdığı birisi ile arasında çok büyük bir bağ kurulacağına delalet ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments